Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Ze mną znów się nie przywitasz, imprezowiczko :classic_cool:🖐️ ­ Odnośnie zagadki na dziś myślę, że prawidłową odpowiedzią może być Adam Michnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
przepraszam dziadu :( :classic_cool: ­ może być, aczkolwiek nie Adama Michnika miałam na myśli :classic_cool: ­ co u Ciebie i jak samopoczucie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało :):classic_cool: ­ To kogo miałaś na myśli? 😴 ­ U mnie w miarę dobrze, dziękuję. Srodek łikędu gwarantuje mi dobre samopoczucie :classic_cool: A Ty jak się trzymasz? Trauma z minionego tygodnia pracy odpuściła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
a dostanę Wertersa dziadku? :) ­ tego "łikendowego" grajka, dla którego ona tańczy, a on ją porwie i schowa na dnia serca 😭 :classic_cool: ­ to dobrze, że u Ciebie dobrze :classic_cool: o minionym tygodniu staram się nie myśleć, tym bardziej, że za chwilę kolejny :classic_cool: a poza tym jak nie musk to żołądek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chory żołądek? :O Co najwyżej miętowej herbatki 😴 ­ Ahaa... Powiem Ci, że nie kojarzę tego grajka :classic_cool: ­ Ale u Ciebie bieda 😭 Takie samo z Ciebie chodzące nieszczęście, jak czasem ze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
nic Ci nie można powiedzieć 😭 ­ niemożliwe, chociaż z drugiej strony.. ja do niedawna też w sumie nie kojarzyłam :classic_cool: ­ nieszczęścia chodzą parami podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem gorszy, niż najgorszy ojciec :classic_cool: ­ Coś Ci kul nie wyszedł, zabobonnico :classic_cool: ­ PS. Dopiero przed chwilą obejrzałem tego alternatywnego Kevina :D Fajne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
brzmi obiecująco :classic_cool: ­ może sprawdź czy Tobie czasem coś nie wyszło złośliwcu :classic_cool: ­ dobrze mu tak :classic_cool: a tego przedświątecznego oglądasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masochistka? Czujesz podświadomą potrzebę ukarania się? :classic_cool: ­ Nie martw się, nieustannie się kontroluję :classic_cool: ­ Nie, nie oglądam, denerwują mnie takie filmy :classic_cool: A Ty coś oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
no fakt, miętowa herbatka to dla mnie wystarczająca kara :D ­ a czy taka nieustanna kontrola nie jest powodem stresów? [cool ­ aktualnie w tle leci Mam talent, aczkolwiek zastanawiam się nad włączeniem sobie jakiegoś serialu :classic_cool: a czemu denerwują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
😭 jeszcze raz, powoli i spokojnie.. [ c o o l ] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazuję na tym, że się zajarałaś, gdy wspomniałem o najgorszym z najgorszych ojców 😴:classic_cool: ­ Oczywiście, że jest 😭 Mam już nawet kilka siwych włosów :classic_cool: ­ Denerwują mnie, bo są gupie und nieciekawe :classic_cool: Poza tym nie lubię dzieci, szczególnie tych mądralińskich i kozaczących :classic_cool: ­ Chcesz oglądać tych bedbojów na motorach? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
próbuję sobie wyobrazić Ciebie jako tego najgorszego z najgorszych :classic_cool: ­ to może przestań się kontrolować :classic_cool: chyba, że chcesz zostać drugim Riczardem Gir (dobrze pamiętam? :D ) :classic_cool: ­ ja w sumie już nie pamiętam, bo ostatni raz Kevina oglądałam chyba z 15 lat temu :D a Ty jakim byłeś dzieckiem? :classic_cool: ­ z bedbojami jestem na bieżąco, a kolejny odcinek dopiero we wtorek 😭 zastanawiam się nad nudziarzem stającym się bedmenem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie drążę tematu, bo się rozochocisz :classic_cool: ­ Nie zniosę braku kontroli :classic_cool: A zostanie drugą Girą mi nie przeszkadza (dobrze pamiętasz :D) :classic_cool: ­ A czemu przez tyle czasu nie oglądałaś Kevina? :classic_cool: Ja byłem dzieckiem tylko trochę mądralińskim (i pysznym), ale nie kozaczącym 😴 Do tego byłem zawsze nad wiek poważny i odpowiedzialny :classic_cool: ­ A cóż to za nowy serial? :classic_cool: ­ Muszę na jakiś czas zejść z kąpa, także tego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
za późno, już się rozochociłam :( 😭 ­ rozumiem, gdyż mam tak samo 😭 nienajgorszy wybór, choć kojarzę go głównie z Priti Łumen :classic_cool: ­ jakoś nigdy nie kręciły mnie jego przygody :D i pewnie jeszcze byłeś przewodniczącym albo chociaż skarbnikiem? :classic_cool: ­ Breaking Bad - jeden z seriali z listy "do obejrzenia" i w końcu się za niego wzięłam :classic_cool: ­ jesteś starszym czy młodszym bratem? :classic_cool: ­ teraz mi to pokazujesz jak zdążyłam dziś tam wydać jakieś 50 pln 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pisze ta wariatka
z uczuciowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan fajansiarza
Cześć :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidżej dżej dżej
która? 😭 ­ cześć Fanu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wariatka to jak
Fajek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem, mam nadzieję, że panujesz nad sobą :classic_cool: ­ Ja też znam go głównie z Priti Łumen, choć pamiętam też taki film z Kim Basinger i latarnią morską i jeszcze parę innych :classic_cool: ­ No widzisz, sama przyznajesz, że to gupi i nieciekawy film :classic_cool: Nie, nie byłem nigdy przewodniczącym (czy raczej "gospodarzem", jak się u nas mówiło) :D Zawsze się bałem nim zostać (kiedyś nawet się nie zgodziłem) :classic_cool: Ale byłem za to raz "łącznikiem z biblioteką" :D W klasach 1-3 zajmowałem się też podlewaniem kwiatów :classic_cool: Ogólnie nigdy nie lubiłem stołków na świeczniku 😴 A Ty pełniłaś jakieś funkcje? :classic_cool: ­ A oglądałaś "Dextera"? :classic_cool: ­ Oczywiście, że jestem starszym bratem 😴:classic_cool: ­ To uważaj na przyszłość w tej owianej złą sławą drogerii 😭 ­ Cześć, fanu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
w tę (po)katarzynkową niedzielę :classic_cool: Fajansu czy z okazji wczorajszej okazji coś sobie wywróżyłeś? :classic_cool: ­ a powróciwszy do wieczornej rozmowy i odpowiadając na pytania to: po pierwsze - jedyną funkcją jaką pełniłam był funkcja "łącznika z biblioteką" właśnie :D czysto symboliczna zresztą, bo nie przypominam sobie, żebym coś w związku z tym robiła :classic_cool: a na bycie przewodniczącą byłam zawsze zbyt nieśmiała 😭 ­ po drugie - Dextera próbowałam obejrzeć, przebrnęłam przez kilka odcinków nawet, ale postać głównego bohatera zawsze mnie przerażała 😭 ale może wrócę, jak tylko przebrnę przez "Breaking Bad" i "The Wire" :classic_cool: ­ po trzecie - starszym bratem jesteś, bo "Adam był przed Ewą" czy że naprawdę najpierw byłeś Ty, potem ona? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, osobo z przypadłością mózgową :classic_cool:🖐️ ­ Nic mi nie wiadomo o żadnej Katarzynce i o wróżbach z tej okazji... Może chodzi Ci o Andrzejki? Zastanów się :classic_cool: ­ A teraz byś chciała być np. szefem w pracy? Albo chociaż brygadzistką? :classic_cool: ­ Aha, czyli Dexter to już za duży bedboj jak dla Ciebie :classic_cool: ­ Naprawdę wpierw byłem ja, a potem ona :D Takie to wątpliwe? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
chętnie zapłacę za lekarstwo na tę przypadłość, bo nie daje mi żyć już drugi dzien z rzędu 😭 ­ andrzejki są dla dziewcząt, a katarzynki dla chłopców, tych omega także :classic_cool: o, tu masz wróżby http://www.katarzynki.swieta.biz/wrozby.php :classic_cool: ­ nie :D ja niestety z tych, którzy uważają, że jeśli oni czegoś nie zrobią, to nie będzie dobrze zrobione :classic_cool: no i poza tym nie mam skłonności do rządzenia.. w zasadzie :O :classic_cool: ­ być może, a Ty oglądałeś? :classic_cool: ­ nie, ale jeszcze niedawno wmawiałeś mi, że jesteś starszy "bo tak" :D tzn ode mnie, nie od siostry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jedyne, co mogę Ci zaproponować, to napar z pokrzywy, kąpiel w pokrzywie i lewatywa z pokrzywy - stosowane na przemian, aż do skutku :classic_cool: ­ No pacz, nikt mi nigdy nie powiedział o tych Katarzynkach :O Zawsze byłem przekonany, że są tylko Andrzejki :( A tu jeszcze jedna okazja do świętowania :classic_cool: ­ O, nigdy nie chwaliłaś się tą dobrą cechą, świadczącą o byciu dobrym materiałem na żonę :classic_cool: ­ Widziałem parę fragmentów, jak moja siostra oglądała i Ci powiem że nawet mnie wciągnęły (a rzadko zdarza się coś takiego). Co nie zmienia faktu, że uważam ten serial za trochę chory :classic_cool: ­ W Twoim wypadku działa przecież ten sam mechanizm 😴 W końcu o starszeństwie decyduje kolejność urodzenia się :classic_cool: A nie żadne "bo tak" :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posobotnia przypadłość musku
przynajmniej tanio :classic_cool: ­ i wróżyłeś sobie z dziewczętami w andrzejki? :( :classic_cool: ­ no tak, wszystko co powiesz na kafe może zostać użyte przeciwko Tobie :D a nie przeszkadza Ci ta delikatna skłonność do rządzenia? :classic_cool: ­ ja też, ale może kiedyś dojrzeję do tego, żeby sobie oglądnąć całość :classic_cool: a co lubisz oglądać? ­ no właśnie, a skąd możesz wiedzieć, że urodziłeś się pierwszy? :classic_cool: chyba, że z rozmów ze mną wywnioskowałeś, że jestem tak głupiutka, że nie mogę być starsza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faya orangutan
Jem zupe chochlą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja orędż
Tak, wróżyłem sobie z dziewczętami ;) ­ Wyszedł mi kiedyś z wosku statek "Enterpreis" :classic_cool: ­ A teraz niczym kapitan J.T. Kirk dryfuję nim po kafeterii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faya orangutan
swędzi mnie wór będzie zmiana chmur :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja orędż
swędzi mnie dupa, chyba idzie kupa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×