Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Jołki połki :classic_cool: Widze, że serial nadal sie kręci :classic_cool: Żebyś sie deszniczku od tego kręcenia nie przekręcił :classic_cool: Józiu, Józiu :]🖐️ aster:-)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona nadal kocha
iwa to jak z ta kawka?jak sie czuje twoj syn dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona nadal kocha
iwa wszystko dobrze u ciebie?jak samopoczucie?jakie masz plany na dzis?znajdziesz dla mnie czas na kawke ,spacerek i chwile rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona nadal kocha
iwa?przeciez wiem,ze tu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzona nadal kocha
to ja lece na kawke z iwą,dogadalysmy sie na priv :) milego dnia wszystkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłego dnia. Iwa po co na mnie napadasz na pomarańczowo jak już dawno nie pamiętam nieprzyjemnych sytuacji.Po co to odgrzebujesz??Było ,minęło drogi się nam rozeszły.Długo tak bedziesz za mna tesknić??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajansiarz--bym tutaj nie przyszedł chociaz wiem dawno że tutaj Iwa bywa.Powiedz jej aby zaprzestała osobistych wycieczek do mnie,bo naprawde to sensu nie ma.Jesli kobieta poznana na innym temacie rozmawia ze mna to zadne konfabulacje Iwy nic nie dają.Tylko niepotrzebnie psuje atmosfere.po co mam się tlumaczyć ,ze nie jestem wielbłądem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam i kocham...
Wlasnie czekam na iwe.umowilysmy sie w kawiarni.dzieci zostawilam u mamy,ciekawe czy ona przyjdzie ze swoim synem...ubralam sie bardzo ladnie-delikatny bezowy plasz,czerwona bluza i dzinsy.mam nadzieje,ze iwa bez problemu mnie rozpozna.nie moge sie doczekac.dostalam smsa od fajansiarza z pytaniem,czy nie potrzebuje jakichs dodatkowych pieniedzy na dzieci,bo wie ze corka jest teraz w 1 klasie...to juz 8 lat jak sie znamy z fajasiarzem,widzicie....co wy bysci e zrobili?czekam na iwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wszystkim matkom, żonom, kochankom, ich dzieciom, braciom i innym takim :classic_cool: i dzięki Ci Fajansu za streszczenie naszej historii, bo już zdążyłam powoli zapomnieć skąd się tu wzięłam 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdecydowanie przekracza poziom mojego pojmowania jakiegokolwiek absurdu :D no, ale ja tu jestem tylko cichą obserwatorką, pytanie jak Ty sobie radzisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po rozmowie...
Czesc wszystkim:) wrocilam z kawki z iwa...pogadalysmy sobie dlugo,jak widac.to bardzo ciepla i dobra osoba,sppecyficzna ale fajansiarz takie lubi.on i iwa znaja sie od przedszkola,iwa mi powiedziala ze to on ja pierwszy raz pocalowal-w przedszkolu,pierwszy pocalunek z fajansiarzem.pamietam jak fajansiarz mnie calowal...zazdroszcze iwie takich pieknych wspomnien.jak u was dzisiaj?fajans jarko,jak sie czujesz?fajansiarzu,dziekuje za troske.tomek narysowal dla ciebie samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po rozmowie...
Moja mama niedlugo wpadnie i podrzuci mi maluchy,jutro pojde z nimi na zakupy-fajansiarz weznie wolne w pracy i obiecal,ze nas podwiezie do sklepu.nie widzial dzieci juz rok a jutro je zobaczy,jestem bardzo szczesliwa .jak tylko dzieci wroca to odrazu im powiem.pozmywalam naczynia,wstawilam pranie,posprzatalam w pokojach dzieci.nasza rodzina zaczyna sie ukladac,fajansiarz spedzi jutro z nami caly dzien,jak za dawnych lat.jak siedzielismy w parku i pilismy piwo a tomek byl jeszcze niemowlakiem...fajansiarz uwielbia piwo,jutro jednak go nie wypije bo bbedzie prowadzil auto i dbal o bezpieczenstwo naszych dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co? :D Nieprawda? :classic_cool: ­ Fajansówko, ja już jestem że tak powiem otrzaskany z warunkami tu panującymi :classic_cool: Opatul się w ciepły sweter i oczekuj na sezon grzewczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na zakupy z F.
Dzieciaczki wrocily,powiedzialam im co czeka na nie jutro.fajansiarz dopisal mi w smsie,ze idziemy do kina na jakas baje dla maluchow.bedzie super.nareszcie nasza rodzina bedzie cala,pamietam jak fajansiarz dziien po narodzinach gosi wyszedl bez slowa wyjasnienia.w pierwsza noc po urodzeniiu dziecka obudzil mnie,skopal brutalnie i wyzywal,grozil ze udusi dziecko i pytal czyje zycie wybieram,swoje czy dziecka,ja nawet nie bylam w stanie sie podniesc z bolu,a co dopiero bronic a on patrzyl na mnie z furia w oczach.dziecko sie obudzilo i zaczelo wyc,pozostala dwojka tez sie obudzila ale nauczone doswiadczeniem siedzialy cicho.wtedy on wyjal dziecko,niemalze rzucil ja na kanape i rozwalil lozeczko na strzepy,darl sie w furii,rzucal we mnie ...ale oszczedzil dzieci.wyszedl z domu i wrocil nad ranem pijany,ja nie spalam,pilnowalam dzieci z nozem w rece.gdy on wszedl pijany ja wstalam z tym nozem i powiedzialam,ze jesli sie nie uspokoi to go zabije.on mnie uderzyl w twarz i wyszedl z domu.i to bylo w sierpniuu 2011,od tego czasu go nie widzialam...ale wciaz pamietam ta niesamowicie wsciekla twarz i wrzask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na zakupy z F.
Fajansiarz szczegoly co do godziny wysle ci jutro smsem.chcemy jechac na caly dzien,i tak planujemy obiad na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak od dwóch lat Ci powiem :classic_cool: A Ty ile tu jesteś? To załóż chociaż parę cienkich 😭 Chyba że nie masz i jesteś skazana na jesienne siedzenie w zimnych laczkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiłam się tu jakieś hm.. 4 lata temu, ale w ciągu tego czasu miałam łącznie ze 2,5 roku przerwy :classic_cool: aktualnie za skarpetki służy mi kołdra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś tutaj czy na Uczuciowym (bo wspominałaś o nim kiedyś)? ­ Zaloguj się, moja była żono :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na zakupy z F.
Jakim kryminalem?fajansiarz my nie bylismy malzenstwem...... Dlaczego mowisz tak o naszych dzieciach,z twojej krwi?twoja krew?twoje dzieci ktore czekaja na ojca,czekaja na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×