Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

W porównaniu do mego lenistwa to nic nie jest duże :classic_cool: ­ No był dość daleko (dokładnie przystanek dalej) :D Ale przez upadek i kontuzję nie zdążyłem na skurrviela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
a dobrze Ci z tym chociaż? :classic_cool: ­ a skąd wiedziałeś, że to ten? macie jeden tramwaj czy Ty masz taki dobry wzrok? :D a do bankomatu chociaż zdążyłeś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że się przyzwyczaiłem i nie jest to taki problem :classic_cool: ­ Z tego miejsca, w którym byłem, pasował mi każdy tramwaj (choć tego dnia i tak jeździł tylko jeden) :classic_cool: Wzrok mam słaby :( A do bankomatu zdążyłem :D Konsekwentnie się doczłapałem :classic_cool: ­ Taka późna pora, a Ty nie śpisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
a dla innych, tzn tych, którzy Cię nie męczą? :classic_cool: ­ a nosisz okulary? :( tylko co z tego, ze masz kasę jak nie masz sprawności 😭 :classic_cool: po co Ci był ten bankomat :classic_cool: ­ nadrabiałam sobie zaległości serialowe, ale kolejnego odcinka nie dam rady już obejrzeć i zaraz się pewnie będę zbierać :classic_cool: a Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla innych na szczęście też nie; są pracowici :classic_cool: ­ Nie noszę okularów :O Ale nie mam dużej wady, więc nie rozwalam się na słupach :classic_cool: Choć z drugiej strony np. mam problem z poznawaniem ludzi, jeśli nie są charakterystyczni :D ­ Widzisz... Tak to już jest, że piniondze są priorytetem :classic_cool: ­ Ciekawe, jaki serial oglądasz... Może "Lekarzy"? :classic_cool: Ja też się zaraz będę zawijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
szczęściarz :classic_cool: ­ na słupach nie, ale na schodach owszem :classic_cool: a to nie kwestia pamięci przypadkiem albo skierowania wzroku w stronę hm.. innych rejonów niż twarz? :classic_cool: ­ przynajmniej masz na altacet :classic_cool: ­ nie wiem skąd ten pomysł, ale nie, nic z tych rzeczy.. nadrabiałam zaległości w Sons of Anarchy oraz Układach :classic_cool: ­ tymczasem spakowana w kołdrę macham wystającą łapką i mówię grzecznie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody to jednorazowy eksces 😭 Nie kombinuj już :D Na pamięć aż tak nie narzekam, a na początku zawsze kieruję wzrok na twarz :classic_cool: ­ A taka jedna kuleżanka ogląda "Lekarzy" i tak mi przyszło do głowy :classic_cool: ­ Dobranoc, grzeczna Fajansówko, śpij smacznie i wygodnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiesz, że to ja
mi zawsze wszyscy patrzą w twarz, nawet jak stoję naga w basenowej przebieralni dla mężczyzn😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
spało się smacznie i wygodnie, czego nie można powiedzieć o snach, no, ale coś kosztem czegoś :classic_cool: ­ a propos ostatnionocnej rozmowy to jeszcze spytam na co zwracasz uwagę jak ktoś jest odwrócony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, nie ma letko. U mnie było podobnie z tym spaniem Ci powiem :classic_cool: ­ Jak ktoś jest odwrócony, to zwracam uwagę całościowo na sylwetkę, chyba że pewne partie są wyjątkowo przykuwające wzrok :classic_cool: ­ PS. Jesteś blądynką? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
też miałeś dziwne sny? :classic_cool: ­ już nawet nie pytam, które to partie :classic_cool: ­ mentalną chyba 😭 jestem naturalnie brązowa :classic_cool: nienaturalnie zresztą też :classic_cool: ale to chyba nie jest brunectwo z tego co zdążyłam się zorientować, bo zawsze mi się myliło szaty(a)ństwo z brunectwem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, też miałem dziwne :D:O Był tam przewodni motyw z wrogim, samojeżdżącym i samonaprawiającym się samochodem jak Christine :classic_cool: A u Ciebie jakie motywy się przewijały? ­ Właśnie, nie czepiajmy się już partii 😴 ­ Heh, mieć brązowe i farbować się na brąz... Pewnych rzeczy nigdy nie pojmę :D:O:classic_cool: Z kolei co do moich włosów, to podzielę się z Tobą ciekawostką, że znalazłem u siebie już 5 siwych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
Twoje sny nie mieszczą się w konwencjach wirtualnych senników 😭 dokładnie nie pamiętam, ale było coś z chlebem, którym częstowałam ludzi, ale nikt nie chciał 😭 ­ czyli moje podejrzenia są całkiem słuszne :classic_cool: ­ przecież to był inny odcień brązu - ciemniejszy lepiej komponujący się z całą mną :classic_cool: całkiem spokojnie o tym mówisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wertersom mam też wyjątkowe sny 😴 Ludzie z Twojego snu byli pewnie najedzeni albo Ty miałaś czymś utytłane ręce i się brzydzili :classic_cool: ­ Nie orientuję się w Twoich podejrzeniach 😴 Zresztą i tak pewnie byś się wymigała od odpowiedzi :classic_cool: ­ Brąz to brąz 😠 Ale oczywiście nie dla Was, bo pokomplikujecie wszystko, wymyślając sobie kasztanowy, czekoladowy, kawowy, machoniowy i inne, a każdy jeszcze w ciepłych i zimnych odcieniach :O:classic_cool: ­ Siwy zawsze mi się podobał, jako dziecko chciałem szybko osiwieć i trochę mi tak jeszcze zostało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nara ziomy, będę leciau
jakieś romanse się tu kręcom ostatnio, jak nie the garę z mikojanicom to tera fajans z fajansem płci żeńskiej... a mnie nikt kurfa nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
jeszcze CI wyjątkowego wnuczka brak :classic_cool: tego nie pamiętam, w każdym razie był to chleb razowy, więc może trafiło na koneserów zwykłego pieczywa 😭 ­ ależ skąd, doskonale się to wpasowuje w termin "inne rejony" :classic_cool: ­ jesteś nieźle zorientowany w kolorach jak na mężczyznę :classic_cool: a no właśnie, bo by mi umknęło 😭 wszystkiego najlepszego najlepszego z okazji dnia chłopca :classic_cool: co byś w przyszłym roku świętował już w marcu :classic_cool: ­ dziwne marzenia jak na dziecko :D chyba się reklam Wertersów naoglądałeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
lecący ziomu.. moja matczyna troska nie pozwala mi pozostać obojętną na Twą rozpacz 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nara ziomy, będę leciau
dziękuję, od razu poprawił się mój humor i czuję że liczę się w tym zakręconym świecie 😭 nie ma jak kafe, najpierw czuowieka zdołuje a później go z doła wyciągnie, piękna sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też kochamy Janusza :classic_cool:🖐️ ­ I Ciebie, zamartwiony orędżu, też 😭 Nie martw się, i Tobie ktoś kiedyś założy topik :classic_cool: ­ Merlinu Za wnuczki podziękuję bardzo i oddam nawet w tej intencji wszystkie słodycze, jakie mam :classic_cool: ­ Dziękuję bardzo za życzenia 😭 Jest mi tak miło, że nie wiem, co powiedzieć :classic_cool: Do marca przyszłego roku wszystko jest możliwe; jest we mnie wiele z niewiasty, więc kto wie - może niebawem pomacham Ci jako kobieta :classic_cool:🖐️ ­ No marzenia to zbyt mocne słowo :D Po prostu podobał mi się ten kolor :classic_cool: Szczególnie u Riczarda Gira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
tak bardzo Ci zależy na wnukach? :classic_cool: ­ to ja już wolę Cię jako wiecznego chłopca 😭 ­ aa, to pewnie miałeś na myśli pisząc, że masz w sobie wiele z niewiasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy mi na niemaniu wnuczków i dobrze o tym wiesz :classic_cool: ­ Z niewiasty mam znacznie więcej :D:O Także widzisz, nie ma rady - masz do czynienia z wiecznym chłopcem obojnakiem :classic_cool:🖐️ ­ Dobra, wstępnie się zbieram. Życzę wygodnego spania, miłych, fajniusich snów i wyspania przed tym kureskim poniedziałkiem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrunetka wieczorową porą
ojtam, dzieci przecież nie muszą się nam :classic_cool: od razu rozmnażać :classic_cool: a tamta odpowiedź akurat zabrzmiała dwuznacznie, więc zinterpretowałam ją sobie po swojemu :classic_cool: ­ ciekawe co masz jeszcze w sobie kobiecego :classic_cool: ­ Tobie również tego wszystkiego plus udanego poniedziałku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rżnąc głupa w poniedziałkowy wieczór pytam się, gdzie jest Fajansełe ełe ełe, bo mam sprawę :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze, ale bym sobie zjadła cukierka czekoladowego jakiegoś, albo chociaż "coś" czekoladowego 😭🖐️ ­ Witojcie, tak btw. 🖐️ ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuszna chociaż?
jesteś przed, po czy w trakcie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój fatalny stan jest dalece bardziej skąplikowany, wymaga zatem ujęcia kąpleksowego 😴 ­ Cześć, Asteru, zrób sobie kakałko chociaż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×