Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość ministra dyplomacji
ja się nie wypowiem o jego stosunku do mnie :classic_cool: wystarczy mi co ja o nim myślę :O ­ jako gospodyni powinnam przywitać się z każdym, nie uważasz? :classic_cool: poza tym Twój grzech jest cięższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qtasia lubi qtasa
a qtas lubi mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszystko się zaczyna i kączy na Iwące. Taka samica alfa :classic_cool: ­ Ministro Odpowiadając na Twe luźne zapytanie: Nie; uważam, że niektórzy swym zachowaniem pozbawiają się pewnych przywilejów. A o ciężkości grzechów nie będę się wykłócał na świętą noc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministra dyplomacji
nie ma sensu chyba zawracać sobie głowy kimś tak nieistotnym :P ­ a wykłócać się nie zamierzam, co miałam na ten temat do powiedzenia to już powiedziałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie zamierzam wykłócać, choć uważam, że absolutnie nie masz racji :classic_cool: ­ Tym ugodowym akcętem oficjalnie się żegnam; miłych spaciulków i miłego łikędu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministra dyplomacji
nadal się nie wykłócam i nadal podtrzymuję to co powiedziałam :classic_cool: ­ też idę, póki mi jeszcze serce nie pękło :O Tobie również wszystkiego miłego, dobrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministra dyplomacji
oficjalnie - nadal przeżywam Twój okrutny żart :( a nieoficjalnie coś w tamtym miejscu odczuwam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu akurat teraz o tym wspomniałaś? 😭 Jakby nasza rozmowa miała wzmóc Twe kłopoty sercowe :( Przecież już tak nie żartowałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministra dyplomacji
bo akurat teraz coś tam poczułam :( i nie rozmowa, a raczej towarzyszący mi stres :O wystarczy, że zażartowałeś raz :classic_cool: ­ ale prędzej niż serce padnie mi zapewne bateria w laptopie, zatem naprawdę idę trochę wypocząć czego i Tobie życzę no i zdrowia, bo w sumie nie wiem jak daleki od umierania dziś jesteś :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ministra... :( Z Tobą trzeba ostrożnie jak z nitrogliceryną :classic_cool: ­ Dziękuję za życzenia zdrowotne, przydadzą się, choć aktualnie od umierania jestem coraz dalszy :classic_cool: Tobie też zdrówka, w tym przede wszystkim kardio-neuronowego :classic_cool: Branoc raz jeszcze 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jestem za. Wieje sandałem już od dłuzszego czasu :P Ciekawiej zrobiło się popołudniu, kiedy to jakiś delikwent próbował bluzgać na mnie, ale coś mu się znudziło widzę :O ­ A szkoda, bo będzie mi tego brakowało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 odcinek i jedno i to samo :O Wchodząc tu podstawiam sobie miskę pod nos :O:classic_cool: ­ To co? :O Śpiewamy:classic_cool: Jaki tu jest nudno na na na na :O Nic sie nie dzieje na na na na :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to robicie impreze
ale smutasow nie zapraszata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała sobie popatrzeć na jakiegoś seksa czy mizianie pod piezynką a tu... :O ­ Och, uch i the end :O Koniec odcinka :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie och, jakie ech?? ­ Po mojemu to tylko słychac: yyyy, ueee:O:O boli mnie dupa, bolą mnie wory, kichnąłem, zakaszlałem, nic mi sie nie chce :O🖐️ ­ To jakaś telenowela dla stetryczałych :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azebys wiedziala
ze mam power :classic_cool: normalnie jak to sie dawniej mowilo mam tego :classic_cool: absztyfikanta az sie trzese i sadzęm, ze pierzynka nam potzrebna do niczego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kfiatku
a do tego umie tez lizac i parzyc kawe normalny zywy i przwdziwy no i młody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten moment
znaczy wiesz, zaznajomienie sie ze sprzetem hm odkladam na kolejny miesiac zrozum nie chce wyjsc na łatwą ale :classic_cool: potencjal chyba jes bo jest duuuzo wyzszy ode mnie :classic_cool: a macie jakies sprawdzone sposoby na to zeby sie zorientowac w rozmiarze "gasnicy" bo jak to jakis wegorz to :o :classic_cool: sie zaczynam bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy minuty minely
i cisza zanczy sposobow ie znacie ide spac dosyc wrazen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, gaśnicy :D ­ Zapytaj się jaki rozmiar gaci nosi, to juz mniej wiecej cos tam bedziesz wiedziała. A swoją drogą... no, no, no. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czego gratulowac
tak se sciemniam czekajac w nadziei, ze Faja moze zazdrosc okaze a tu :classic_cool: ko by takie cos jak ja chcial no sama se odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faja ma lasek na pęczki, więc sama rozumiesz, jedna mniej, jedna więcej nie robi Mu różnicy :P ­ Ide spac. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×