Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość Rozalii, Franciszka..
jeśli Fajajans dziś coś świętuje, np z okazji bycia Rozalią, to życzę wagonu Wertersów i innych takich ­ wszystkim innym lowli deja, ze szczególnym uwzględnieniem Astra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róznie , kolorowo, fate no more, tool, rosin murphy, massive attack,bjork, z Polaków, to trochę smuty Julia Marcell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczny klimat aster290, Iwa jestem dziewczynką, ale lubie dobra muzykę, a jak mam młyn w robocie to puszczam The Chemical Brothers - Galvanize,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz, Galvanize Chemicznych to też mój fejwryt song :D ­ Ps. Iwci to nie przeszkadza, że jesteś dziewczynką, doczepi Ci sztucznego kutala i heja banana :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio chwalił mi się, że często słucha Eugeniusza Bodo. Kiedy idzie do pracy podśpiewuje sobie: ... już taki jestem zimny drań... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Można powiedzieć, że Aster ma rację :classic_cool: ­ Lubię też Wiesława Gołasa śpiewającego: "Lecz gdy spłynie mrok wieczorny Typem staję się upiornym: Twarz mi blednie, włos mi rzednie, Psują mi się zeby przednie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serio stare klimaty tez są spoko np. Blondie -Rapturie i kazdy jest trochę Bi, wole swoje ciałko, sztuczne penisy i kołki itd itp nie mój klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz jak ja to pamiętam?
Blondie - Maria to jest coś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testetesteteste
bjkadkjah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×