Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość a słuszna chociaż?
czym się stan Twojego stanu dziś różni się od stanu Twojego stanu sprzed kilku dni? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przed po i w trakcie jednocześnie :classic_cool:🖐️ ­ A Ty Fajansówko? ­ Cześć. Właśnie akurat kakał to nie to samo co cukierek, wiesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Fajansówko, nie pytaj 😭 Jestem solidnie przeziębiony :O:(🖐️ ­ To dobrze posłodź i zamroź, kwaszący się Asteru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna Faja, Tyś to chodzące nieszczęście :D ­ No nie gadaj, że teraz masz utrudnioną wentylację w nosie?? :P ­ Istne jajko z Ciebie, jak nie noga, to worek, jak nie worek, to gardło i nos :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuszna chociaż?
ja aktualnie przed i po :classic_cool: mam gorzką czekoladę, reflektujesz? :classic_cool: ­ czy jakaś część Twojego ciała jest w ogóle sprawna? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, śmiej się z mej niedoli :( ­ Z nosem na razie nie jest źle, gdyż większy katar pojawia się u mnie w dalszym etapie choroby :( Na razie jest tylko gorączka i bolące gardło :( ­ Niestety, Fajansówko, każdy mój członek choruje, wykruszając się ze swych dedykowanych funkcji życiowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę, Fajansówko. Szkoda, że tylko wirtualnie :O🖐️ ­ No nic, pora na mnie. Będę spadać. Miłego miłosnego wieczora :classic_cool:)))) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuszna chociaż?
nie możesz odejść! nie teraz kiedy pojawiłam się w Twoim życiu 😭 :classic_cool: ­ tak realnie to wiesz.. tylko w Biedronce :classic_cool: z dogorywającym Fajansem to chyba mało miłośnie będzie 😭 dobrej Astru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Astru :(🖐️ ­ Dzięki, kapitanie, mama mi właśnie niedługo zrobi mleko z masłem, miodem i czosnkiem, tak jak wczoraj :( ­ Też się będę zbierał, pa, Fajansówko :(🖐️ ­ Na koniec tego tysięcznego postu zwracam się do wszystkich użytkowników, z którymi się zetknąłem: Gdybyśmy mieli się już nie zobaczyć, to wiedzcie, że zawsze byliście bliscy memu małemu sercu :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuszna chociaż?
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 ­ nie wiem co Ci dolega, ale wracaj do nas :( i dobrej mimo wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuszna chociaż?
a gdzie minki :( ­ 😭 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuszna chociaż?
ja się przejęłam, więc żegnam Cię całkiem oschle :( i do nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajuś :classic_cool: Wszystkiego najlepszego 🌻:)🖐️ Nie będe sie tu rozpisywać bo żem zrobiła to już na tlenie 😍 Byłam pierwsza, byłam pierwsza :classic_cool: aster :)🖐️ Jarek nie wiem i nie intersuje Mnie to w sumie :classic_cool: Odbiła Mi męża przeca nie? :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwąąka
poczęstujesz mnie swoją marchewką? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×