Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość to wyżej to oczywiście nie ja
:classic_cool: :D ­ oczywiście, zwłaszcza jakiegoś cichego wielbiciela 😭 ­ teraz za każdym razem kiedy podniesiesz temat dopóki nie opuścimy tej strony będziesz mógł się pogibać :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, już rozumiem, ocb :D Możliwe, że gdzieś to słyszałem, bo nie brzmi tak całkiem obco :classic_cool: ­ No to widzisz, doczekałaś się cichego (pomarańczowego) wielbiciela, jak chciałaś :classic_cool: ­ Na trzeźwo to Ci powiem słabo się gibam :classic_cool: ­ Lecę, Fajansówko, gdyż powinienem już się zbierać do spaciulków, także dobrej nocki i miłego łikędu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej to oczywiście nie ja
no nie możliwe żebyś nie słyszał :classic_cool: w takim razie niech ta wesoła, radosna piosenka Cię trochę poprześladuje :classic_cool: ­ tyle to i ja sobie mogłam napisać 😭 choć oczywiście to nie byłam ja :classic_cool: ­ albo po prostu przy niektórych piosenkach nie da się gibać na trzeźwo :classic_cool: ­ Tobie też dobrej i miłego w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej to oczywiście nie ja
* niemożliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, wklejacie piosenki, których ja nie mogę sobie odtworzyć z racji tego, że wszystko jest poblokowane :O ­ DE to jest dziwny kraj :D🖐️ ­ Pozdro dal Plastru :) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynka z warzywniaka
dobry wieczór ­ jak coś to uwielbiałam Nicka 😭 puściłam sobie te dwie piosenki naraz żeby nie tracić czasu na słuchanie ich po kolei :classic_cool: i poza tym, że pamiętam, że ich uwielbiałam to jakoś nie mogę sobie przypomnieć ulubionej piosenki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry 🖐️ ­ Moja siostra też uwielbiała Nicka :D Ja z kolei BB lubiłem po cichu. Trafiłyście z tymi dwiema piosenkami wyżej; to chyba moje ulubione :D Jednak i tak bardziej przyznawałem się do Kelly Family :classic_cool: ­ No i tą kasetę bardzo miło wspominam, mimo że nie do końca wtedy wszystko rozumiałem: http://youtu.be/jerV3XVYK3I Fajnie tego posłuchać pierwszy raz od 15 lat, już jako niby dorosła osoba :classic_cool: ­ Dobra, zbieram się na "Maczetę" :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteś Fayu?
tęsknie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, jak srasz Fayu Originale, to dobrze dobrze :D Lepiej sie wysrać niż lekarzowi później 100 zł na wizycie zapłacić 🖐️ :classic_cool: ­ Iw :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu u Was jest
zwała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek mieszka na squocie
a tu nagle nie pasuje mu to, że wszędzie dookoła niego fekalia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek to prawda, że kupujesz
zużyte kubki ze Starbucks'a na allegro? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na dworcach jest wifi?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek odpowiedz, nie cykaj się
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×