Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość fajans jarka orędż
na klatę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa ty jako chyba jedyna
bierzesz wszystko na jaja :classic_cool: I musisz mieć duży dystans do wszytkiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klata i jaja u Iwy są ogromne, także nic dziwnego :P Hej wszystkim 🖐️ ze szczególnym uwzglednieniem Fajansfanki, która coś ostatnio zaniedbuje swój dom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwąka to by tylko wszystko burzyła :O I w kółko nowe, i nowe, i nowe :O:classic_cool: ­ W tę piękną niedzielę życzę wszystkim smacznego rosołu, zachęcam do udania się na kurturalny spacer (może być w ramach pójścia do kościoła) i pytam się: Gdzie jest Fajansówka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
gruz do sąsiada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
a potem ma wpasc do mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
Cicho bo zniszczych Ich topikowy związek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
prawdziwa miłosc i zdradę wybaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
wywieźć jak już to po pierwsze :classic_cool: ­ po drugie dzieńdobrepopołudnie bywalcom tego topika, który po wykolejeniu wraca chyba na właściwe tory :classic_cool: ­ po trzecie jestem tutaj, ale ostatnio ciężko było się odnaleźć wśród tej pomarańczowej powodzi 😭 ­ a co u Ciebie porosolny i pospacerny jak mniemam Fajansu i cała reszto? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
polonistka od siedmiu boleści :classic_cool:😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
no straszna jakas wazniara sie tu pałenta az chce mi sie parsknąnć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechała wywieść
:classic_cool: przeciez na tak powazanym topiku :classic_cool: musowo w kazdym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to chyba prawdziwa Fajansówka :classic_cool:🖐️ ­ Rozumiem, w pewnym momencie też było mi się tu ciężko odnaleźć :classic_cool: ­ Niestety, nie miałem i nie mam dziś rosołu ani nie byłem i nie wybieram się na spacer :classic_cool: Siedzę se przy biurku przed kąpem i pacze, jak poszatkowana przez żaluzje energia wpływa przez me okno i nie może w mym pokoju już się połączyć w całość, więc pozostaje taka fragmentaryczna. A u Ciebie co tam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
poznałeś po wyzywaniu mnie od ważniar i polonistek? :( :D ­ mnie tym ciężej, że ja zwykle przecież na pomarańczowo, a tu nagle się namnożyło tego kolorowego elementu :classic_cool: ­ to co to za niedziela bez rosołu i spaceru? 😭 a u Ciebie bardziej jesień czy zima? :classic_cool: czy Twoje żaluzje nie mają funkcji podnoszenia (i opadania oczywiście), tak żeby te fragmenty połączyły się w całość? :classic_cool: u mnie spokojnie i leniwie, zerkam sobie to na kompa, to na telewizor, w międzyczasie słuchając kojącej muzyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zes element
na dodatek kolorowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, poznałem po Twym poście :D ­ Zawsze się możesz zalogować jako Jaruś :classic_cool: ­ A no widzisz, taka byle jaka niedziela u mnie :( Ale dziś przynajmniej była ładna pogoda, więc nacieszyłem oko ładnym widokiem :classic_cool: Bardziej jesiennie było, a wczoraj i przedwczoraj - zimowo. A Ty spacerowałaś i zajadałaś rosołek? :classic_cool: ­ Moje żaluzje są proszę Ciebie pionowe i lubię jak se wiszą i dają trochę fragmentarycznego cienia :classic_cool: ­ O, przypomniałaś mi o Archivie, który tu kiedyś reklamowałaś i se go teraz puściłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
no tak, ciężko mnie nie rozpoznać :D ­ dopóki nie muszę to się nie loguję :classic_cool: ­ u mnie od wczoraj zimowo, ale dziś przynajmniej słonecznie :classic_cool: rosołu nie było, spacer za to tak :classic_cool: ­ no jeśli Ci to nie przeszkadza to nie ma co ingerować w funkcjonalność żaluzji :classic_cool: nie pamiętam, którą wersję Ci puszczałam, ale polecam tę dłuższą, nieradiową 16-minutową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, żyjemy aktywnie, na sportowo - brawo :classic_cool: A gdzież byłaś na spacerze? ­ Puszczałaś krótką, animowaną i w słabej jakości :classic_cool: Tą dłuższą załączę se za chwilę, tylko skończy się New Order :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
bez przesady - połaziłam sobie tylko trochę po okolicy :classic_cool: ­ na szczęście mimo tych niedoskonałości zapamiętałeś :classic_cool: a wersję wzięłam pewnie pierwszą z brzegu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłuchałem i powiem Ci, że wolę krótką; w długiej za dużo jest potem cudowania :classic_cool: No i ogólnie uważam, że piosenka nie powinna trwać dłużej, niż 10 minut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
ja jako pierwszą poznałam wersję dłuższą, więc później każda krótsza wydawała mi się gorsza :classic_cool: w ogóle Again zawsze kojarzyło mi się z Bolerem Ravela przez jakieś takie podobne stopniowanie napięcia 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
kiedyś trochę słuchałam, miałam nawet całą kolekcję słynnych klasyków jeszcze w postaci kaset :classic_cool: zwłaszcza podczas nauki lubiłam słuchać, zwłaszcza, że przeczytałam w jakiejś mądrej książce, że bodajże Bach pomaga w uczeniu się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa leniwa niedziela
nie :D ale grałam wieki temu :classic_cool: kto wie, może gdyby inaczej potoczyło się moje życie byłabym drugą Vanessą Mae lub kimś w rodzaju tych pań na przedzie :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=FgGisJodMuE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, nie wiedziałem, z kim mam do czynienia :classic_cool: ­ Ja z kolei tylko się uczyłem w podstawówce grać na flecie :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×