Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość prawie dwudziesta..
no cale szesc minut odpisywaleś :classic_cool: nie pytam co robiłeś bo pewnie sie przygladales czy jestes wystarczająco przystojny i masz w miare delikatne dłonie, by, by, w końcu zdjąc mi pończochy i :classic_cool: dobrać się do malęnkich stópek ­ miło było Cię rozgrzać ale jusz muszę se isc :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwąka dajże już spokój
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy tucznik sztabowy
co tu się odpiertala? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziesta..
jaka znof Iwąka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziesta..
dobra ja powiem jakas iwąka sie smie podeszywać pod Fajusię 😭 i mnie wprowadza w błąd o to caly sekret na dzis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy tucznik sztabowy
Iwąka, idziesz do więzienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy tucznik sztabowy
Kajdanki w kolorze wypłowiałego różu, juz wiszą i na Ciebie czekają, koteczku :classic_cool: Iwąka, mrauuuu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzymałem się na poście o kanale la mansz i od tego momętu nie rozumiem :classic_cool: ­ Fajansówko, wystarczy, że zorientujesz się w filmiku o kotach :classic_cool: A co do obietnic, to obiecaj chociaż, że się postarasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajek dyplomata
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz to moge
do Ciebie nie wracać 😭 masz te fajansofke i inne te Iwonisie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziesta..
no wiadomo, co pisałam ja jest zrozumiałe, za resztę nie biorę odpowiedzialności :classic_cool: ­ orientuję się właśnie i powiem Ci, że niebieskooki kociaczek zdobył moje serce ❤️ obiecać mogę, ale to oznacza także, że nadal będę wam uprzykrzać życie swą osobą :classic_cool: ­ a pomarańczową istotę prosi się o zaprzestanie robienia scen jestem tylko uprzejmą gospodynią udostępniającą kafeteryjną przestrzeń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie gdzie jest
tamten milejszy Fajek co mi do stop płatki rozyczek rzucał :classic_cool: :P wrócę, kiedy mnięęę pocałujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie gdzie jest
o po tym to juz wychodze i traskam snopkiem 😠 ­ jestem tylko uprzejmą gospodynią udostępniającą kafeteryjną przestrzeń ­ dasfidania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Loczuś, coś Ci się chyba potentegowało :classic_cool: Fajansówka jest w istocie przecież uprzejmą gospodynią 😭 A płatki różyczek sypią dziewczynki 😴 Wiem, że trochę mi brakuje do prawdziwego mężczyzny, ale bez przesady :classic_cool: ­ Fajansówko, no ja Ci powiem nie umiem się zdecydować na jednego kotka :( Masz może kotka? :classic_cool: Co do starania się i uprzykrzania nie przejmuj się - wszyscy tutaj to sobie wzajemnie czynimy i jakoś wychodzimy na swoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziesta..
nie dość, że uprzejmą to jeszcze milutką 😭 a Fajansami mozemy się podzielić - ja wolę tego bardziej powściągliwego, i oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że tamten chciał mnie utopić 😭 ­ nie mam, a Ty nie decyduj się czasem na tego niebieskookiego, no chyba, że będziemy mieszkać wspólnie :classic_cool: widzę, i dlatego jest to największą motywacją do pozostania przy życiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutką i płaczliwutką :classic_cool: ­ Bez obawy, raczej na żadnego kota się nie zdecyduję, nie dam rady :classic_cool: A masz psa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziesta..
może trochę, ale głównie dlatego, że uwielbiam tę minkę :D 😭 😭 ­ uff, w takim razie niebieskooki jest mój :classic_cool: psa też nie, a Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ją też lubię :D ­ Prawdę mówiąc, mieszkam z jednym psem i kotem :classic_cool: A Ty czemu nie mieszkasz z żadnym? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie dwudziesta..
😭 😭 :D ­ a czy żyją ze sobą jak w tym powiedzeniu czy może bardziej przyjaźnie? :classic_cool: tak jakoś wyszło, może kiedyś sobie jakieś zwierzątko przygarnę tak na zawsze :classic_cool: ­ tymczasem idę spróbować nadrobić średnioprzespaną noc, a Tobie życzę dobrej nocy, środy i jutrzejszej zupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nawet całkiem przyjaźnie żyją Ci powiem (powiedzenie powstało chyba od obserwacji obcych se psów i kotów) :classic_cool: ­ Dziękuję bardzo 😭 Ja Ci z kolei życzę miłego und efektywnego nadrabiania w sprzyjających warunkach, miłej, wolnej od powodów do umierania i wiercenia się środy oraz jak zwykle pysznej pomidorowej :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Faja , Faja czasem to mam taką ochotę chycic Cie za te kudły i wrzucic pod walec :O I w ogóle to możecie mie skreslic z listy zagrożenia :classic_cool: Myślę, że zname sie już na tyle by powiedzieć Wam, że ja i Fajuś jesteśme rodzeństwem :) :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile Paltzów potrzeba, aby
wyrównać powierzchnię? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercipięta spod Zawiercia
hop siup trala :classic_cool: tym skocznym akcentem witam was, ach, witam was :classic_cool: ­ żona siostrą? coś takiego nie tylko w Modzie na sukces! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórkełe2900
cZeesc, jestem tu nowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercipięta spod Zawiercia
cześć, co możemy dla Ciebie zrobić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×