Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

a teraz na powaznie bo juz po 18, i zara mnie ciec wyrzuci. albo insza sprzątaczka. wiecie cos na temat osoby której szukam tu? będę wdzięczny za kazdy trop. zerkne jutro dopiero bo mam szlabane od dziewczyny na kafeterie... 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, teraz już "ewentualna" i to nawet nie w dalszym kręgu zainteresowań :classic_cool: ­ Oho, jak Peeśpe szybko wróciła :classic_cool: Wychodzi na to, że jak człoek nie trafi na tak wspaniałą kobietę jak Peeśpe, to najlepiej żeby został pedauem :classic_cool: ­ Ja kozaczę, znajomy orędżu? To przeca wbrew zasadom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ty kozaczysz
kozatschQ :classic_cool: ­ dobra, jak nikt mnie nie szuka, to sobie też idę 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pśp nie jest kobietą
toż to shemale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko można, w końcu
czego oczy nie widzą tego sercu nie żal! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zawołam tu mikojanu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można? :O Już rozumiem, czemu tak Ci zależy, żebym też się umówił i został udoopiony! Nigdy nie popełnię Twojego błędu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koorva majne faceten chyba naprawde wlasnie zaluje ze sie urodzil 😭 chyba go zdenerwowalam :classic_cool: ...ale ja nie o tym :classic_cool:🖐️ ­ ah no zapomnieliscie o mojej starej stopce? jesli podobaja Ci sie moje tzytzki to musisz zobaczyc jeszcze jaja :classic_cool: no i dobre. ­ a Ty Tramwajarzu jak zwykle przedzivko mje :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie :D Tam miało być oczywiście "Wyobraź sobie, że istnieje potencjalna możliwość, że Twoje chłope mogłoby wykazać zainteresowanie (...)" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaśnie to zaraz Twój blask w oczach jak w końcu Ci sieknę patelnią, Pawełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niegrzeczni chłopcy tak majo, więc pod choinką znajdziesz przy okazji rózgę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×