Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość przedświąteczne dobry wieczór
wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem bezustannie myślącego (tylko pewnie nie o tym co trzeba ) Fajansa :classic_cool: ­ jak samopoczucie 2 dni przed? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile można myśleć o tym, co trzeba?! Nie jestem cyborgiem :classic_cool: ­ 2 dni temu było jeszcze jako tako, ale teraz coraz bardziej się boję 😭 Całe szczęście nie jestę całkiem trzeźwy, więc może jakoś to będzie :classic_cool: ­ A Wy jak się trzymacie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek końca..
przedświąteczne dzyń, dzyń, dzyń wszystkim :classic_cool: Fajansu, skutecznie pracujesz na swoją tegoroczną rózgę a czemu to nie jesteś (byłeś?) trzeźwy? cóż to za okazja do świętowania? :classic_cool: koniec świata Cię tak wystraszył? 😭 całkiem dzielnie się trzymam, choć szczerze powiem trochę mnie ten koniec rozczarował :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek końca..
i gdzie są moje przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek końca..
tam mam już gumy Orbit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam nadal
(((❤️))) ­ pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich zaloffcianych, z przerwami i bez przerw, a także z gumami :classic_cool:🖐️ ­ Fajansówko, nie bądź taka sroga 😭 Poza tym rózgi w UE są zakazane :classic_cool: ­ Trzeźwy nie byłem z okazji złego nastroju mego kulegi od serca, zbliżającego się końca świata oraz końca adwentu :classic_cool: A koniec świata istotnie budził we mnie strach :( Teraz natomiast, podobnie jak Ty nie ukrywam, że wzbudził we mnie zawód :O Także widzisz, wszystko źle, i to przed samymi Świętyma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec końca...
ja żuję białe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec końca...
Fajansówka korzystała z życia przed końcem świata więc pojawi się dopiero wieczorem :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec końca...
Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec końca...
Trzymaj się z dala od mojej córeczki, Ty zbóju 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żdżyra żdżyrowata
siemałko :classic_cool: 🖐️ Przepraszam Was bardzo, że nie na tlenie, ale robię milion rzeczy na rass i nie chcę wdawać się w konflikty natury nieodpisywania tudzież zaniedbywania konwersacji swoją opieszałością :classic_cool: Mam pyszne śledziki na słodko i ciasto rafaello, może ktoś wpadnie? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żdżyra żdżyrowata
p.s. o wiele przyjemniej sprząta się szafę słuchając gg radio, pisząc na kafeterii, składając ubrania, usuwając stare nieaktualne informacje z fejsbuka i paląc papierosa jednocześnie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Zdzirsonu z ADHD :D:classic_cool:🖐️ Ja akurat też nie na powieczu, także spoko, nie obrażam się :classic_cool: Na to ciasto bym się skusił Ci powiem 😭 Mimo że nie wiem nawet, jakie to dokładnie... No ale każde ciasto jest z definicji pyszne :classic_cool: ­ PS. Jestem pod wrażeniem Twych cyrkowych umiejętności; mi by się zagotował od tego wszystkiego mózg i bym umarł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swieta wszystkim zycze
chuj wam w duoope :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faya ty nierobie jeden
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żdżyra żdżyrowata
A nieee, od zawsze wiadomo, że jestem świetą organizatorką, a świąteczny harmonogram zadań mam opracowany już od maja :classic_cool: :P A ciasto jest przepyszne, z wiórkami kokosowymi, kremem, herbatnikami, rozpuszczoną białą czekoladą.... Zapraszam! :P Dobła, zameldowałam się, napisałam 3 posty, czas lecieć :P Postne mielone same się nie usmażą, c'nie? :P Miłego dniaaaa ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia :)
:)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Chyba zjem se tłixa :O:(:classic_cool: ­ Owocnego smażenia, święta organizatorko i wzajemnie miłego dnia :classic_cool:🖐️ ­ I ogólnie wszystkim miłego dnia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty fiutolu
:classic_cool: I to jest atake :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×