Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość poświąteczny czilałt
:classic_cool: ­ teraz to już za późno Fajansu, bo nie ma ani uszek, ani karpika 😭 ­ najadłeś się już tak w ogóle? :classic_cool: ­ nie wątpię żeś jedyny, o kolejny tak wyjątkowy okaz byłoby ciężko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mówiłem, żeś się przyssała do stołu :classic_cool: ­ Najadłem się, a jakże. Ale jedzenie (i święta, jakbyś nie zauważyła ) się jeszcze nie skończyło, także będzie niebawem kontynuatzja :classic_cool: A Ty jeszcze będziesz paszować? :classic_cool: ­ Nie jedyny, tylko jeden, nie zawstydzaj mnie tak bezceremonialnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jebniety jesteś
onanizm jest świński? pewnie masz obrzydliwego świńskiego wacka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
niestety czas się odessać i przygotować do ciężkiej poświątecznej rzeczywistości 😭 ­ jak to, jeszcze będziesz jadł? mało Ci? :classic_cool: mamusia w święta pozwala na nieco więcej? 😭 ja już mam dość i nawet się cieszę na poświąteczne jutro :classic_cool: ­ nie miałam zamiaru Cię zawstydzić przecież, a jedynie stwierdzić niepodważalny fakt 😭 doceń to więc zamiast kręcić nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka, poświąteczna rzeczywistość, ale się cieszysz :O No ładnie, masochistko :classic_cool: ­ Mało :( Ale mamusia na szczęście zna moje potrzeby :) O, teraz właśnie zgłodniałem i spałaszowałem trochę parteru (pięterko już poszło) ptasiego mleczka przed pysznym obiadkiem (tak, tak, obiadkiem) :classic_cool: ­ No dla mnie to fakt urojony, ale ok, krzywdy tym nikomu nie robisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
bo już się trochę stęskniłam za pracą :classic_cool: choć wiem, że jutro pewnie mi przejdzie :O :D ­ :D jaką musicie mieć dużą lodówkę 😭 parter..? pięterko..? o tym samym ptasim mleczku myślimy? :classic_cool: no tak, śniadanko pewnie było w okolicach 14 :classic_cool: :D ­ uroiłeś sobie, że sobie coś uroiłam Ty.. urojeńcu.. Ty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi Cię :D:classic_cool: ­ Mamy zwykłą lodówkę :classic_cool: A ptasie mleczko ma przecież 2 kondygnacje :D Więc nie wiem, o jakie dziwne ptasie mleczko Ci chodzi :classic_cool: ­ Nie będę się z Tobą kłócił w drugi dzień Świąt Także jako mądrzejszy ustąpię :classic_cool: ­ A teraz idę na obiadek :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
a Ty jutro pracujesz? do końca roku w ogóle..? :classic_cool: ­ no jest czekolada i pianka :classic_cool: aa..chyba, że chodzi Ci o układ w pudełku :O ­ jestem ponadto zatem nie zamierzam nawet komentować tego co napisałeś ­ smacznego :classic_cool: pochwal się co tam miałeś i o której będzie kolacyjka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pracuję jutro 😭:O:( Do końca roku minimum 3 razy zdążę zjawić się w pracy :( ­ Dobrze kombinujesz, chodzi właśnie o ten układ :D ­ Jesteś taka wysoka? Ciekawe, czy też tak urosnę, zanim osiągnę Twój wiek :classic_cool: ­ Dziękuję, rzeczywiście było bardzo smaczne! A miałem kurczaka na butelce z ziemniakami i zasmażanymi buraczkami :classic_cool: Kolacyjka jeśli już to tak za 3 godziny :classic_cool: A u Ciebie dwudziesta i zamek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
hurra :classic_cool: 😭 ­ musiałam aż sobie wyguglować, mimo że mam jakieś w domu :classic_cool: :D ­ to nie kwestia wzrostu a dystansu do pewnych rzeczy, a tego jeśli do tej pory nie nabyłeś to już nie nabędziesz ­ nie za dużo alkoholu przewala się przez Twój dom? to już kolejny kurczak butelkowy :classic_cool: za 3 godziny to czas na drzemkę 😭 nie, ale staram się nie jeść jakoś bardzo przed snem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabisz sobie :classic_cool: ­ No wiesz :D Żeby nie wiedzieć, jak skonstruowane jest ptasie mleczko... :O ­ No to właśnie ustąpienie Ci świadczy chyba o dystansie, złośliwcu :classic_cool: ­ Ale przecież butelka nie musi być dopiero co opróżniona :D Może być to stała kurczakowa butelka z wodą 😴 Na drzemkę to czas za jakieś 3 godziny, ale od teraz :classic_cool: ­ Aha, czyli zjesz se jedną bułę z majonezem zamiast dwóch? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
po prostu się cieszę, że nie tylko ja muszę pracować :classic_cool: ­ dla mnie to po prostu górna i dolna warstwa, a nie jakieś kondygnacje :classic_cool: ­ na pewno świadczy o czymś innym co mi teraz nie przychodzi do głowy, więc proponuję zakończyć temat :classic_cool: ­ i pewnie na co dzień służy do podlewania kwiatków :classic_cool: i jeszcze kolację przed tym? :O a o której wstajesz? :classic_cool: ­ Ty i te Twoje cuda kulinarne :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz czuć się wyjątkowa? :classic_cool: ­ Oczywiście musisz wszystko inaczej :classic_cool: ­ Jasne, zakączmy (widzisz? znów Ci ustępuję) :classic_cool: ­ Już za dużo nie wymyślaj z tą butelką :classic_cool: Kolacja nie wiem, czy będzie... Zobaczyme :classic_cool: A wstaję po ósmej 😭:O:( A Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
lubię, ale czasem lubię dzielić tę wyjątkowość z innymi :classic_cool: ­ jakie inaczej? pierwszy raz słyszę o kondygnacjach w ptasim mleczku :classic_cool: ­ widzę i czuję się prawie jak starsza pani w autobusie, której uprzejmy młodzieniec ustępuje miejsca 😭 :classic_cool: ­ miałabym jeszcze kilka pomysłów, ale poprzestańmy na kurczaku :classic_cool: mamusia lodówkę zamknęła? :classic_cool: no wiesz coo.. i jeszcze rozpaczasz? o 8 to ja będę już ciężko pracować, a żeby to robić to muszę wstać po szóstej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech Ci będzie, skoro masz takie dobre serce :classic_cool: ­ Widzisz, mało jeszcze wiesz o świecie :classic_cool: ­ Oj już nie tragizuj :classic_cool: Poza tym zawsze lepiej spotkać uprzejmego młodzieńca niż jakiegoś gałgana :classic_cool: ­ Mamusia nie zamyka przede mną lodówki Po prostu nie czuję potrzeby jeścia w tym momęcie 😴 O mameue 😭 Nie mógłbym mieć takiej barbarzyńskiej pracy :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
owszem, chyba nigdy w to nie wątpiłeś? :classic_cool: ­ na szczęście są tacy uprzejmi młodzieńcy gotowi mnie uświadomić w obcych mi kwestiach 😭 ­ a Ty ustępujesz starszym paniom miejsca czy gałgan raczej z Ciebie? :classic_cool: ­ no dobrze, już dobrze.. nie rozumiem Twojego zbulwersowania normalna praca od 8 do 16 :O a Ty w jakich godzinach niby pracujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychu Peja z Jeżyc
masz technikę na panienki, puszczasz im moje piosenki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie :classic_cool: ­ Ja nie siadam :D Chyba że jest wolnych więcej miejsc :classic_cool: ­ Ja pracuję od 10 do 18 😴 I nie wiem, jak można inaczej :classic_cool: ­ Zbulwersuję to ja się dopiero zaraz :D Na to złośliwe pytanie o mą wspaniałą mamusię :classic_cool: ­ PS. Lubisz muzę Rycha Peji? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
uff :classic_cool: ­ a jeśli z tej większej ilości wolnych miejsc robi się mniejsza ilość wolnych miejsc to ustępujesz? :classic_cool: ­ w sklepie? :classic_cool: w sumie to Ci zazdroszczę, że możesz pospać 😭 ­ ja tylko grzecznie zapytowuję, czy Twoja wspaniała mamusia też "sika po nogach" na samą myśl o Tobie :classic_cool: ­ kojarzę aż dwa utwory tego artysty, w tym jeden nagrany ze Słit Nojs, więc trudno powiedzieć, że lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczny czilałt
a ponieważ za chwilę trzeba wstać lecę trochę pospać 😭 życząc Ci otwartej lodówki, ciepłej kołderki i dobrej nocy pełnej snów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze 3 razy dobrze się zastanawiam, zanim usiądę, żeby właśnie nie dopuścić do opisanej przez Ciebie sytuacji :D Ale jak już się nieszczęśliwie taka przydarzy, to raczy ustępuję :O Miewam tylko czasem problem z oceną, czy danej pani już się powinno ustąpić, czy nie powinno, by się nie obraziła, że mam ją za taką starą :classic_cool: ­ No to ja grzecznie odpowiadam, że moja mamusia mnie loffcia, ale też wie, co to umiar :classic_cool: Mówiłem przecież, że jest wspaniała ­ Lodówka pozostaje otwarta, także na przyszłość, ale dziękuję za życzliwe życzenie :classic_cool: I pozostałe życzenia 😭 Wzajemnie, śpij dobrze oraz byś jak najpóźniej zmieniła zdanie co do tęsknoty za pracą :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reprezętuję biedę
Rychu Peja zawsze spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafia
test ­ a ­ ­ c ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faya zapiertalasz teraz w
pratzy? :D hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno na białym
:classic_cool: ­ wyjątkowo nie mam nic do powiedzenia, więc na tym poprzestańmy 😭 :classic_cool: ps za pracą tęsknię już mniej, bardziej za spaniem do ósmej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak masz coś do powiedzenia, nie mydl nam więc oczu :classic_cool: ­ Ja tęsknię za spaniem co najmniej do dziesiąty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno na białym
ale zwykle mam do powiedzenia więcej :classic_cool: nie mylić z mądrzej :O ­ nawet mnie nie denerwuj doceń to, że i tak śpisz 2 godziny dłużej niż ja 😭 ­ a jak minął dzień? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×