Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość spiacy i sniacy Loczek
:classic_cool: ach Fajek tylko Ty masz odwage sie przyznac, ze tensknisz miodek oblal me wielkie serducho ­ a to dla Freda 👄 dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacy i sniacy Loczek
ku­rwa o czym wy tu mowicie :o??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
poruszamy tu sprawy mniejszej lub większej wagi najogólniej mówiąc :classic_cool: ­ tymczasem zwijam się stąd na dziś życząc wesołych s(n)ów i znośnego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacy i sniacy Loczek
i zyczmy se fajnych podszywow dotad nie naumialam sie pisac bez gwiazdek :O a podszyw umie 😭 znow przegrana zem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Fajansówko... Stawiam na tę ostatnia wymienioną przez Ciebie opcję :classic_cool::D ­ No czasem coś chlapnę, Loczku, nie mówię, że nie :classic_cool: ­ Również się zbieram, także dobrej nocki, dziewczęta, śpijcie skutecznie i wygodnie, a jutro pomyślnych wiatrów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie a wy jeszcze spita
:classic_cool: wstawac pisac, posty nabijac kafe padnie przez takich nierobof jak wy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście strasznie nudni
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmię informuję, że ten program nie jest obowiązkowy :classic_cool: ­ Ciebie Fajansówko z kolei informuję, że dziś zawitała do mnie zima, i to na całego i też mam pięknię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikowa nudziara
:classic_cool: ­ dziękujemy za cenne uwagi i spostrzeżenia :classic_cool: ­ Fajansu, ulepiłeś z tej okazji bałwanka? :classic_cool: u mnie też bardziej zimowo niż wczoraj, zatem kto wie co będzie jutro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikowa nudziara
a w co tu wierzyć bierzesz 3 kulki śniegu, garnek, marchewkę i miotłę od mamusi i masz nowego przyjaciela :classic_cool: myślałam, że nadejście zimy, która tak rzadko u Was gości uczcisz jakoś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest takie proste 😴 Ignorantko :classic_cool: Poza tym: - nie szukam przyjaciół 😴 - zima wcale nie jest u nas takim rzadkim gościem 😴 ­ A co do uczczania, to praktykuję je, gdy nie wiąże się ono ze zbytnim wysiłkiem :classic_cool: ­ Jak już powiedziałem, z przyczyn od siebie niezależnych zbieram się, także wszystkiego dobrego z okazji nocy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikowa nudziara
jeśli coś nie jest proste należy to prostym uczynić :classic_cool: ­ też się zbieram, w związku z czym również życzę dobrej nocy i jak najmniej bałwanków na drogach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby za gadanie karali
dostalibyscie dozywocie :classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tzo to?
cisza przed burzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansówka rankiem
dam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalogowany fajansiarz
Przepraszam za Mą długą nieobecność ale grabiłem liście :classic_cool: Ciężkie jest życie w lesie :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikowa nudziara
Fajansu, jaka jest Twoja ulubiona pozycja w seksie? :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
podniosę, bo wstyd tak leżeć :classic_cool: :O ­ i mniej i bardziej obecnym 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ­ Wstyd to kraść :classic_cool: I rozmawiać publicznie o świństwach 😴 ­ Tak się posunęłaś, Fajansówko? I zniegrzeczniałaś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
leżenie w śniegu to też nie jest jakiś wielki powód do dumy ­ powiem Ci, że czuję się ostatnio jak chwilę przed emeryturą :D albo gdzieś w okolicach w każdym razie 😭 a ta niesforność jakoś tak z głowy wyszła :classic_cool: ­ ps masz zimę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
o, ktoś z sylwestra w końcu wrócił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie leżenie w śniegu? :classic_cool: ­ Ale to że psychicznie czy fizycznie coś Ci dolega? :classic_cool: Wiadomo, wszystko siedzi w głowie... Także trzeba na Ciebie uważać :classic_cool: ­ Mam zimę :D Sporo śniegu i minus 2 :classic_cool: A u Ciebie też dalej tak pięknie? :classic_cool: ­ Ze smutkiem żegname roztańczono-szyderczą kolażankę i życzyme dokładnego umycia się i nienachlapania dookoła :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
jakiekolwiek, a nie żebym miała coś w tym temacie do powiedzenia :classic_cool: ­ i tu, i tu, a poza tym to wszystko jest ze sobą połączone, więc dolegliwości jednego wpływają też na działanie drugiego :classic_cool: każdy ma coś w głowie, nawet ja :classic_cool: ­ baaardzo 😭 wszystko wygląda jak na obrazku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna emerytka
jakiekolwiek, a nie żebym miała coś w tym temacie do powiedzenia :classic_cool: ­ i tu, i tu, a poza tym to wszystko jest ze sobą połączone, więc dolegliwości jednego wpływają też na działanie drugiego :classic_cool: każdy ma coś w głowie, nawet ja :classic_cool: ­ baaardzo 😭 wszystko wygląda jak na obrazku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×