Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość pusto w głowie
jeszcze nie skończyli, jeszcze ja :classic_cool: ­ dobrze, to smuć się sam nie, że Ci tego życzę, ale jak już się zdarzy :classic_cool: ­ na każdej chyba, co niestety niezbyt mnie cieszy 😭 ­ dobrej Fajansu, dobrej i mniej smutku, więcej radości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co się tak denerwujesz aster
zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest frajernio
co :classic_cool: pewnie na walnietynkowych zakupkach sie wykanczata :classic_cool: ­ zeby jasnosc byla w tym roku ma doreczyciel mnie dostarczyc dwa tuziny różów w kolorze wiadomym inaczej :O 🖐️ bedzie gorzej niz zwykle ­ dla Was oczywista ­ i pazdrawljaju Was rebiata ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec tego masowo wyczekiwanego, mistycznego, prasłowiańskiego święta udałem się na szaber i pozwoliłem sobie zerwać dla Was kwiatka: :classic_cool:🖐️🌼 ­ Cieszycie się? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli ze mu tu gupie
gdzies go zerwal? chyba somsiadce z doniczki 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie cieszymy a jak
to juz nie pytaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniose Wam ten żałosny top
bo Mi, Was żal :classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal ze nie nalezysz do
tego zacnego i zajfajnego grona :classic_cool: dlatego sie starasz, powiedz to!!! to nie fstyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell no logged
Hej! :O:O Dzisiaj napisałam jedną, wielką wiadomość do Ivci, ale mi się kurvva nie wysłała, bo tlen zaczął mi migać to na pomarańczowo, to na szaro na przemian :o 🖐️ Tak więc zostawię Wam wiadomość tutaj: Żyję :classic_cool: Jestem już prawie zdrowa, męczy mję jeszcze kaszel, ale jest już mniejszy, domowy szpital polowy też się już rozluźnił, więc jest gitess majoness. A w środę byłam na wiadomym badaniu u wiadomego lekarza i dał wiadomą diagnozę: czerwony, dorodny pomidor koktajlowy :classic_cool: :D :P Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka misie pysie. Aha, i jeszcze dodam jako ciekawostkeł, że wchodzeł sobieł dzisiaj na kafeterię pierwszy raz od jakiegoś tygodnia i czo? I zablokowany ajpik :classic_cool: Także panie jesiotry z redakcji też całuję gorrąco i namiętnie :classic_cool: 😘 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz se pisac co chcesz
ile dla kogos bo i tak dzieki memu opoznieniu nie wiem kim zes jes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy są koloru morza
to dobrze myszelcia ❤️ chcialam zaznaczyc, ze mam prawie caly dzien wlaczony ten jepaniutki azot i nic od Was nie dostaje :O🖐️ a nie mowilam kuku lepsze?? ale zescie sie uparli na to azotowe gowno 🖐️ ok. mykam 🖐️ ps. u mnie tez dobrze, a nawet lepiej ;) tfu tfu zeby nie zapeszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell no logged
O maj gudnes, no to nie jest dobrze jeśli nie wiesz kim jestem :classic_cool: Ale ostatecznie pokolenie obecnych 13 latków pewnie też nie wie, kim jest np. prof. Bartoszewski, co nie umniejsza jego zasług :classic_cool: :P No to nie zapeszajmy! Ale ten teges, cieszę się i domyślam :classic_cool: :P ❤️ :D Ja to chyba zacznę wysyłać prywatne wiadomości na fb :o No tylko problem z Fayem bym miała, ale tutaj mejlik może pójść w ruch :classic_cool: No to starym zwyczajem napiszę jeszcze tylko, że na obiat dzisiaj mam placuszki ziemniaczane z sosem gulaszowym und śmietanką, a na kolację makaron z brokułami i serem pleśniowym :classic_cool: Liczę na rewanż w postaci menu Fajka :classic_cool: :D:D Serdecznie posdrafiam wszyskich Polakóf, tych obecnych i nieobecnych ❤️ I życzę miłego und owocnego dnia ❤️ p.s. PśP dzifko, wiem, że podczytujesz więc sprawdź to: zasadzam ci ogromnego i tłustego kopa w zad za to, że nie złożyłaś mi życzeń na walentynki spasiona, obleśna świnio :classic_cool: 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnujcie dalej życie
na forum wypisując najwieksze bzdury i smuty jakie tylko można sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy są koloru morza
z tego co wiem Mysz..nasz topikowy transeł odsypia nockę :P mi też nie złozyła zyczen walentynkowych :O ale ktos inny z nawiązką się postarał ❤️ hehe ps. nikt z topika, niestety :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnujcie dalej życie
Ja już uciekam, tate daje mi właśnie piłkę lekarską, żebym sobie pograł w kosza :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy są koloru morza
no proszę, a ja dostałam właśnie piłę elektryczną żebym mogła sobie trochę postrugać wariata ;))) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell no logged
Hm, ciekawe czy nie imprezowała w Łodzi, ktoś o 3 nad ranem zadźgał dzisiaj u nas chłopaszka, który wracał z dziewczyną z dyskoteki, w samym centrum, na Pietrynie :o Z miasta Łodzi się pochodzi, ja pierrdolę :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell no logged
bye, ja też lecę się ubrać, bo aż nieprzyzwoicie tak leżeć w piżamie o tej porze :P :classic_cool: 🖐️)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertwetw
i bardzo dobrze, ze pokolenie obecnych 13sto latkow nie wie kim jest ten samozwanczy profesor bydłoszewski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w końcu jakieś wieści :D Bo już też mnie niepokoiła ta cisza na powietrzu :classic_cool: ­ Cieszę się niezmiernie, Myszellino, że w końcu u Ciebie lepiej. Zresztą, ile może być gorzy, c'nie? :classic_cool: Co do Twojego dzisiejszego menu czuję się znokautowany, bo raz, że jestem akuratnie głodny (zaraz zjem se tłixa), a dwa - nie wiem, co mam na obiad :D:O Ale jeszcze się odegram, nie martw się :classic_cool:🖐️ ­ Również pozdrawiam wszystkich i nara, bo muszę iść :classic_cool:🖐️))) ­ PS. Gdybym wiedział, że takie z Was wrażliwinki na punkcie Walentynków, to przyozdobiłbym zerwanego dla Was kwiatka wstążką :classic_cool: ­ PPS. Nieprzyzwoicie jest chodzić nago, a nie leżeć se kurturalnie w piżamce 😴 ­ PPPS. Korciło mnie, żeby się czepić wspomnianego "prof." Bartoszewskiego, ale już dam se spokój :classic_cool: ­ PPPPS. Dawno tyle nie pisałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPPPPS. Myszell! Ale wczoraj miałem za to śledzie w śmietanie z pysznymi ziemniaczkami (((:classic_cool:))):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem pyszne spagetti z poharatanym makaronem, dobrze dosolonym (dzięki siostrze na katzu) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wstazke to se uwiaz
na swoim kwiatku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie jestes
juz wybralam kolorek lakierku na paznokietki twoje,do tej wstazeczki coby pasowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie jestes
masz czas do rana by zmieic orienacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×