Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sałateeeeeeczkkkkka

patelnia grilowa-przepisy

Polecane posty

Gość sałateeeeeeczkkkkka

Ostatnio kupilam patelnie grilową jednak nie wiem co mam na nie przyrządzac.macie jakies proste przepisy?może z mięsa mielonego coś da się zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swerencja
to samo, co na normalnym grillu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle mielone robię właśnie na patelni grillowej, ale tylko samo mięso i jajko, bez innych dodatków, "klasyczne" nie wiem jak wyjdzie. Oprócz tego schab (jak na kotlety ale bez panierki), karczek, polędwiczki, piers z kurczaka. Niektórz uważają, że pierś jest trochę za sucha i lepiej ją posmarować olejem przed smażeniem, ale mnie nie przeszkadza. Aha, koleżanka podsmaża tez klopsy, ale nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
Polećcie mi jakąś patelnie grillową, chcę ukochanej sprawić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola1691
Hamburgery grillowane z mięsa mielonego z rukolą polecam. Szaszłyki z piersią kurczaka i cukinią, karkówkę w czerwonym sosie, ziemniaki grillowane na patelni, warzywa itp. Wujek google wyrzuci Ci jeszcze masę innych inspiracji. Żigolak, ja mam Moneta, ale trzeba się z nią delikatnie obchodzić, więc nie wiem czy będzie Ci pasować. Oni mają dobre, więc może coś tutaj znajdziesz : http://www.stylowazastawa.pl/?op=szukaj&nazwa=patelnia+grillowa&x=52&y=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam też ryby- najlepiej dzwonki, obtoczone ziołami, tylko na niewielkiej temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocilka
bakłażan na plasterki, posmarować odrobiną oleju (najlepiej rzepakowego, bo jest bez smaku i nie przypala się tak szybko), posypać ziołami i hop na patelnię :) Super dodatek do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×