Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Livia_85

Mnóstwo dzieci nosi te same imiona.

Polecane posty

Gość nejnf555555555555555555555555
Polinezja to nie imie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
a co ty sie mnie czepiasz? gdzie ja jestem niekulturalna? spytałam co sądzicie o Melisie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvgb
nazwij syna brajan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
tak wspomniałaś o tej melisie jakbyś kierowała to również do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze pisałam do tych które cały czas piszą że chce im sie rzygać jak słyszą jakieś imię. Uważam że to całkowity brak kultury i jak w ogóle tak można mówić? Po drugie użyłam imion Polinezja i Melisa jako przykładów. Bo były użyte wcześniej. Mogłam napisać Honorata i Gertruda... to tylko były przykłady. Nie o to chodziło w mojej wypowiedzi. Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno. Wyluzuj trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee gratka
masz faceta? czy cie zostawił? widze że siedzisz całymi dniami na każdym temacie i jestem ciekawa co on na to o ile z nim jesteś ;) nie odbierz mojego pytania jako atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
Ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę bo ból w kręgosłupie taki, że nic zrobić nie umiem...czekam już tylko na poród i nigdzie sie nie ruszam bo wysiłek kończy się takimi bólami w podbrzuszu, że szok. Poza tym mam pewne zaległości ze studiów i właśnie je nadrabiam a więc i na forum siedzę sobie ;) a faceta maam teraz już komara tnie bo rano do pracy a ma dość męczącą pracę fizyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda ...
A dlaczeg nie Helena, Grazyna, Iwona, Monika, Sylwia, Danuta, Bozena, Barbara... to sa przeciez normalne imiona.... Mody zawsze byly i zawsze beda... to zwyczajny owczy ped :) ... albo po prostu wychodzi brak osobowosci i wlasniego zdania ;) :P. To tak samo jak z moda.... jak byly modne panterki to pol miasta w tym chodzilo, jak "piramidy" (ciekawe kto jeszcze pamieta co to bylo ;) ) to tak samo.... Polacy to narod ktorego nie stac na oryginalnosc tylko plagiaty na kazdym kroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dziewczęcych
podobają i się: Kira, Dominika, Agata, Celina i Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i też dodam od siebie
a ja mam córki Marceline i Patrycje nie spotkalam na placu zabaw żadnej od 1 do 6 lat dziewczynki z takim imieniem a w przedszkolu jest Marcela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAlicji :)
Moja coka ma na imie Alicja :) .... jak mozna sie domyslic uwazam ze to piekne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza z majorki
Ja nie znoszę żadnych imion typu Alan, Brajan, Amelia, Nicola itp. Na plaży tylko takie w kólko słychać i po kilku dniach naprawdę chce się rzygać. Są stare i ładne imiona np. Magdalena, Karolina, Aldona, Karolina i wiele innych, ale nie niby z angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas mamuska ;P
Moj syn tez ma na imie David,popularne ale ladne :) A pisane przez "v" Bo nie mieszkam w Polsce.A jesli chodzi o nietypowe imiona to ja takie posiadam i zawsze bylam dumna z tego powodu.Teraz jestem w ciazy i za 2 miesiace urodze coreczke i dam jej na imie Melinda(nie Melisa) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej daj jej Menelinda
Menelinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow 28
Aldona to okropne imie najgorsze chyba ze wszystkich,z kondonem mi sie kojarzy no paskudne poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas mamuska ;P
Skoro Ci sie podoba Menelinda to nazwij tak swoja corke :) Moja bedzie Melinda i w nosie mam opinie innych.Ciesze sie ze w Polsce nie mieszkam.Tylko tam ludzie z imion sie nabijaja i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuk
Zawsze tak było, jest i będzie. Nie wiem skąd pomysł na taki temat, bo odpowiedź jest raczej dość oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzalezniona od kosmetykow
Ja zauważyłam, że modne jest teraz nazywanie dziewczynek starodawnymi imionami, słyszałam już parę razy Basię i Helenkę ale najgorzej wkurwia mnie imię Marysia. Co druga dziewczyna na placu zabaw, jak nie Oliwka czy Jessica to Marysia, słodkie do bólu, wymiotować się chce od tych ,,Marysia, Marysiu''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 123
Mnie się podoba Aldona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka blondi
Mi się podoba Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam...--pp
A JA MAM ALINKE :) PO MAMUSI DAŁAM IMIE, PO MOEJEJ MAMUSI,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek,pentliczek...,,,
A moim faworytem jest Stella, dla chlopca chyba Miron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała dziewczynkę byłaby Ala. Imie Julia łądne ale faktycznie u mojego syna w klasie są 2 , a takich mniejszych 3-4 lata to jeszcze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka007
witam Ewelina się kłania ;P niektórzy robią takie zamieszanie lecz nie imię zdobi człowieka a człowiek zdobi imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania Stefania
Moja córka ma na imie Stefania - ale na drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×