Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Livia_85

Mnóstwo dzieci nosi te same imiona.

Polecane posty

Gość nie zgadniecie jak ma moja
corka na drugie imie- Apolonia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinezja999
Mi sie podobają Igusie ---> Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ][poiuygtrfde
Ja mam syna Adama (2l.) i córkę Beatę (4l.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie piękne...
Mama trojaczków28- co masz do imienia Aldona? to piękne litewskie imię, nawet ukochana Konrada Wallenroda takie imię nosiła. Ja mam takie imię i bardzo się cieszę, że nie jestem Zosia, Klara, Benia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam córke o imieniu
Chlo, mój mąż jest Francuzem i uparł się na to imie :) ja chciałam dać imie Klaudia, lub Emma. W pl ciągle sie słyszy Zuzia, Oliwia, Amelka Julka.. oklepane nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za argumnet
że ukochana Konrada Wallenroda takie nosiła? Przecież ten fakt nie czyni tego imienia pięknym. Każdy ma imiona, które mu się źle kojarzą albo bardzo nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam córke o imieniu
O widze że ucieło "E" :) Córka ma na imie Chloe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na imie
Joanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi wszystkimi dziwnymi imionami ludzie starają się chyba podkreślić, że oglądają dużo seriali, poza tym chodzi zapewne o odcięcie się od imion popularnych 50 lat temu, które obecnie zazwyczaj nie kojarzą się pozytywnie. Kiedyś co drugiemu chłopcu nadawano imię Marian, Zdzisław, Bolesław, a dziewczynkom Krystyna, Janina, Wiesława; w pierwszej połowie XX w. szalenie popularna była Genowefa. Teraz takie imiona mogą kojarzyć się z menelami spod budki z piwem albo przynajmniej z brakiem nowoczesności i PRLem. Myślę jednak, że za kolejne trzydzieści lat, kiedy w każdym spożywczaku będzie gruba sprzedawczyni pani Oliwia, na każdym osiedlu grzebiąca po śmietnikach Lena, a pod każdą budką z piwem czerwononosy Kewin i śmierdzący Adrian, to coś się zmieni w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania Stefania
Ja też mam na imie Joanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam córke o imieniu
Myślę jednak, że za kolejne trzydzieści lat, kiedy w każdym spożywczaku będzie gruba sprzedawczyni pani Oliwia, na każdym osiedlu grzebiąca po śmietnikach Lena, a pod każdą budką z piwem czerwononosy Kewin i śmierdzący Adrian, to coś się zmieni w tej materii. :) ;) ale się usmiałam :P pomimo wszystko MASZ RACJE. Gdy ja chodziłam do szkoły imieniem "obciachowym" było Jadwiga- pan jadzia- sprzataczka, jadżka etc :) za kilkanaście lat taki zywot czeka imiona modne obecnie- ale to normalne, czas robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza - polarna ......
Moje dwie sąsiadki mają córki - Jagody ;-) Moi synowie to Wojciech i Piotr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza - polarna ......
Natomiast w pracy mamy 3 Krystyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgsd
a co myslicie o Ilonie? Moja corcia ma tak na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sarrah Jessica... Ależ ja jestem jak najbardziej wyluzowana... Nie ja się obruszyłam na Melisę... tylko ty. I nie pisałam do ciebie. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldona z pękniętego kondoma hhahhaaaaa sorry ale tak mi się kojarzy :D aldonka z kondomka hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna... masakra.. znam ich chyba 20, jak nie więcej aśka.. popularne i nijakie ale najbardziej obciachowe jest ewelina i mariola brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nie ma obciachowych imion. Co najwyżej mogą być dziwne, mało popularne albo niemodne. Moda sie zmienia. Zmieniają się upodobania. I nasze podejście i odbiór pewnych imion też się zmienia. To my sami robimy z pewnych imion obciach dodając głupie przezwiska i tworząc uprzedzenia. To że komuś nie podoba sie imię Joanna nie oznacza że jest ono obciachowe. Oznacza tylko tyle że mu się po prostu nie podoba - do czego ma pełne prawo. W każdej rodzinie jest pełno osób z dziwnymi (starodawnymi) lub niemodnymi imionami. U mnie jest Wacława, Zygmunt, Zdzisław, Bogumiła, Iwona, Kazimierz, Romuald... wszystkie te imiona nie bardzo przypadają mi do gustu ale w życiu nie powiedziałabym że są obciachowe. Zresztą przecież takie imiona były kiedyś popularne bo każde pokolenie ma swoich faworytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniły się czasy kiedyś
kiedys nadawano imiona po przodkach, po dziadkach, pradziadkach, myślę że to była fajna tradycja teraz dzieciaki miają idiotyczne nowomodne, zagraniczne imiona i podejrzewam że wiele dziadków czuje się dziwnie gdy mają zaakceptować ten wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efw2f34
dla mnie super imię to Marianna - nie mylic z Marysią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona araba
moja corka nazywa sie jasmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth_22
nasza cócia to Ewelinka i nie wydaje nam sie, zeby to imie bylo obciachowe.... co najwyżej mało popularne... a jak sie komś nie odoba to ani nas to gnębi ani ziębi... Nasza córcia to nasza córcia dla nas zawsze bedzie najwspanialsza:) tak jak kazde dziecko dla rodzica bez względu na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Fajtforlajf. Za jakis czas Oliwki i Maje to beda imiona starszych kobiet i nastepne pokolenia beda szukac czegos innego, moze nawet wroca do imion naszych dziadkow i np modne bedzie imie Eugenia :) Lata temu podobalo mi sie imie Majka, Judyta, Eliza, Maria. Teraz Maja jest tak popularna ze raczej to imie bym sobie odpuscila. Ale chyba wracaja imiona Hanna i Helena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammacórkiktóra
moja córka ma na imię Ariadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafasfsafsafsa
moj syn ma na imie Konstanty. jest jeszcze w brzuszku. mi sie imie podoba chce go juz zobaczyc i wpisac do USC. czym sie kierowalam? wlasnie popularnoscia, w miescie malego kostka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna? ha, ha jak piosence- szła Marianna raz pijana prowadził ją stróż, cała morda zarzygana a w kieszeni nóż, o Marianno, ty stara panno, ty brudne nogi masz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 123
A może Weronka z pękniętego kondomka? Iwona z pękniętego kondoma, Ilona z pękniętego kondoma,itp. Nie ważne czy z pękniętego, czy nie ważne że piękne są dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvfdz
O gustach się nie dyskutuje.. Ewelina nie wydaje mi się wcale obciachowe, Joanna jest naprawdę ładne. Wyjątkowo nie lubię imienia Mariola, mam powody. Wszystkie Dżesiki, Nikole, Oliwie, Alany, Brajany i Kewiny dowodzą moim zdaniem braku wyobraźni i własnych pomysłów - i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jacka G.
Kobiety wybierające teraz imiona dzieciom nie mają 50-tki, jak ty.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×