Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Livia_85

Mnóstwo dzieci nosi te same imiona.

Polecane posty

Gość Livia_85

W dzisiejszych czasach większość rodziców chce być oryginalna i dawać swoim dzieciom nietypowe imiona. Jest więc coraz mniej Kaś, Mart, Ań itp. Popieram ten pomysł. Jednak teraz wszędzie są same Leny, Julie, Oliwie, a ostatnio też Maje, Nadie, Blanki. Aż mi się niedobrze robi od tych imion, bo wszystkie są jakieś takie przesłodzone. Ładne, ale wszystkie jakieś takie na jedno kopyto. Nie uważacie, że te obecnie modne imiona już trochę się "przejadły" i warto poszukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam małżeństwo, które do swojej córki mówią Pola. Okazało się, że to skrót od Polinezja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Pola też jest dość modne. ;) Polinezja - całkiem ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Kurdę, coraz bardziej mi się podoba Polinezja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda ...
Lada moment nadejdzie moda na Gienie, Stasie, Wladzie i Krysie ;) .... i znow bedzie tego zatrzesienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Zastanawia mnie, czy zawsze musi być na coś moda. Czy nie mógłby tak każdy dawać innego imienia, żeby nie było zatrzęsienia i ciężko byłoby powiedzieć, które imiona są bardziej popularne, a które mniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
Antosia też jest teraz modna. a co powiecie o imieniu Melisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Zastanawia mnie, czy zawsze musi być na coś moda. Czy nie mógłby tak każdy dawać innego imienia, żeby nie było zatrzęsienia i ciężko byłoby powiedzieć, które imiona są bardziej popularne, a które mniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze tak było, po imieniu
mozna poznac, w jakim ktos jest wieku, mody były zawsze i pewnie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;;;;;;;;;;;
Jeżeli to jest Twój największy problem życiowy to gratuluję!!!! A co cię obchodzi jak inni mają na imię. Jak ci niedobrze to rzygaj. A co to znaczy poszukać imion??? One są gdzieś ukryte??? Jak będziesz nadawać imiona swoim dzieciom to otwórz kalendarz i wybierz coś innego, oryginalnego. Nikt ci nie broni. Może jak nazwiesz swoją córkę: Genowefa albo Krystyna to nikomu nie będzie się robić niedobrze. A tak nawiasem mówiąc to pochwal sie jak ty masz na imie. Ania? Magda? Agnieszka? Najpopularniejsze imiona w latach 80tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna-Dama
Polinezję to bym chciała raczej zobaczyć spędzając tam wakacje ))))) A imion nigdy nie pamiętam(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Melisa - pewnie każdy powie, że kojarzy się z herbatą, ale jest całkiem ładne, chociaż brzmi tak spokojnie heh ;) nie słyszałam, żeby ktoś tak miał na imię, ale czemu nie? Przynajmniej coś innego, nie Kasia, ale też nie Oliwia, której mam już dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
no własnie spodobało mi się ;) ale takie nietypowe. z tych starcyh podoba mi się Stefania, ale nie nazwałabym tak córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Mi ze starszych podoba się Waleria. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co...
moje dwie sasiadki urodzily ostatnio coreczki. jedna dala dziecku na imie Dorotka a druga Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
a z tych na które panuje teraz moda podoba mi się Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
jesli miałabym kiedyś syna, będzie Tomasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna wodka123456
kubusiow jest ze sto tysiecy rzygaac sie chce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha haha hahahhahahaha
Melisa? (nawiasem mówiąc amerykańskie imię) Polinezja???????????????? Widać że masz problemy z poczuciem własnej wartości. Pochwal się swoim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrah jessica parker
mnie się tylko podoba Melisa, nie nazwałabym tak córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fajną teściową
Koleżanka mieszkająca w Holandii dała swojej córeczce na imię JACIE Ja Cię nie mogę, skąd wytrzasnęła takie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Z moich obserwacji wynika, że wśród chłopców króluje imię Alan. Bądź też "ulepszona" wersja Allan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nejnf555555555555555555555555
pola to skrot od apolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar urodzić Kubusia za kilka dni. Nigdy u mnie w rodzinie Kubusiów nie było. Na pewno nie kierowałam sie modą przy wyborze. Mój mąż ma tak na drugie imię i po prostu nam sie spodobało. A rzygać to sie chce jak sie widzi poziom kultury jaki niektóre z was reprezentują. Jak chodziłam to podstawówki to w mojej klasie były 4 Anie, 3 Agnieszki i 3 Krzysztofów. Kto dzisiaj o tym pamięta????????????? Czy przeszkadza wam to że wasz mąż ma na imie Michał czy Tomek? Jaka to tak naprawdę różnica? No i rzeczywiście pochwalcie sie swoimi imionami bo jakoś mi sie nie chce wierzyc że wszystkie macie na imię Polinezja czy Melisa. Zapewne są to zwyczajne polskie imiona popularne w czasach kiedy sie rodziłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś przodujące ale tak naprawdę imion dla chłopców jest znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja córka
Moja córka to Jagódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fajną teściową
Ja - Urszula, syn David, córka Marianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×