Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfrustrowana seksualnie

zmęczony mąż a sex

Polecane posty

Gość sfrustrowana seksualnie

Jesteśmy małżeństwem 6 lat a znamy się 9. Nasza córka ma trzy lata. Jeszcze zanim zaszłam w ciaże miaąłm problemy ginekologiczne i sama odsuwałam męża od siebie. Nie pozwalałam na pieszczoty oralne choć sama z chęcią go pieściłam. Kiedy nie miałam ochoty na sex zawsze mógł liczyc na miłośc francuską. Na początku miał pretensje do mnie o "oziebłośc" lecz z czasem przywyknął i przestał się starać o zbliżenia. Po porodzie sytuacja uległa pogorszeniu kochaliśmy się 4-5 razy do roku bez pieszczot i czułości. zaczęłam sie starać żeby coś zmienić, robiłam wszystko żeby przezwycięzyć moja oziębłośc. trwało to dośc długo ale mi się udało. Dbam o siebię staram się go zachęcać ale widzę, żę on sie przyzwyczaił do takiego stanu rzeczy... kochamy się kiedy ja zainicjuję sex ale sam juz dawno się o niego nie stara... doszło do tego że ja chodzę wilgotna i gotowa całymi dniami a on zdaje sie tego nie zauważać. Wiem że nikogo nie ma bo pracujemy razem razem(po 12h dziennie od poniedziałku do piątku) na tej zamej zmianie, razem wracamy do domu, on nigdzie nie wychodzi chyba że ze mna na zakupy... Nie wiem co robić kocham go bardzo i rozumiem że on przeżywał to samo co ja terazkiedy ja mu bez przerwy odmawiałam... nie wiem jak to zmienić, jestem sfrustrowana muszę sama o siebie zadbać, często się dotykam ale brakuje mi bliskosci między mężczyzna a kobietą... chcę być uwodzona, pieszczona, całowana, czuć ciężar jego ciała na sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
a musisz koniecznie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana seksualnie
xxxx a jak nie z nim to z kim ?? zależy mi na mężu Budyń co mogłam poradzic kiedy miałam problemy zdrowotne a potem poporodowe... ciężarówka na moje uwodzenie on reaguje po męsku problem w tym że sam nie zaczyna niczego. nie odmawia mi niczego ale zero inicjatywy z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczniedośćfaetów
to mu powiedz że chciałąbyś czasem czuć sie uwodzona, możę zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×