Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliee

Lekarze

Polecane posty

Gość gość
A zauważyliście, że pani dyrektor szpitala wciąz chodzi w tej samej kurteczce i tych samych za krótkich czarnych spodniach? No chyba jako dyrka zarabia trochę więcej i może sobie by w końcu kupiła jakieś nowe ciuchy bo tamte to już niesmaczne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie nie są za krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi w tym co jej kupią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni cosik rozkrecic np ciaza alicji z maksem trojaczki:P pozniej ona w domu z dziecmi a ten romans i znowu 3 dzieci na boku hihi nie no ogolnie serial spoko ale fakt mogli by cos z alicja i maksem wykrecic ale nie znowu jakies milosne igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sie sobie dziwie,ze jeszcze ogladam to badziewie, normalnie co za skroty myslowe, fabula ucieta, no jakmozna w ost odcinku pokazac smierc Olgi, jakies opory Alicji, przeciez to tragedia i dla Maxa i dla dziecka, Max ja zdradzil w jakims stopniu, wybral inna kobieta, nie miszkal z Ala, a tu nast. odcinek i pelna sielanka, no posrac sie mozna ze szczescia, zachowuja sie tak jakby nic takiego nie mialo miejsca, szczesliwa rodzinka, nosz f**k,powinni pokazac jakies momenty bezsilnosci, zwatpienia wyrzuty, bo takie jest normalne zycie, a nie Matka teresa Alicja, wszystko przyjmuje z usmiechem na twarzy, co jeszcze ? a no juz pewna tendencja do makabrycznych wydarzen, biedny ten Max, chyba ktos klatwe rzucil, porwanie- oczywiscie uszedl z zyciem. wybuch na stacji-- przezyl, teraz znow wypadek ??? no na jego mscu normlany czlowiek poszedlby do psychiatry chyba, porazka, ja nie wiem, ale chyba napisalabym lepszy scenariusz tak jak i Sylwia, zaluje pijaka, jeszcze go pociesza, zamiast kopnac w d**e , albo byc bardziej stanowcza myslalam,ze to fajny serial a to jakis smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Sylwia ma nadzieję że jeszcze jednak zostanie panią doktorową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim raczej zadna normalna szanujaca sie kobieta nie wrocila by do faceta ktory ja zdradzil, zostawil dla innej, co z tego ze tamtej juz nie na, Alicja nie ma zadnego obowiazku aby zajmowac sie nie swoim dzieckiem. Co to ma niby pokazac? "milosc ci wszystko wybaczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że Maks Alicji nie zdradził. Zrozumcie w końcu! Nie byli wtedy razem, zerwali wszystko. Jednak fabuła serialu jest w ostatniej serii do bani. Postać Maksa zniszczona przez scenarzystów totalnie. Nie pokazano żadnej rozmowy przed powrotem, jakby powycinano wiele ujęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy robil Oldze dziecko, owszem, nie byli z Ala razem, a mowiac ze "zdradzil "mam na mysli ze zdecydowal sie byc z Olga bo byla w ciazy. Porzucil Alicje dla innej kobiety. Ja bym nie wrocila do faceta po takiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna postać która lubię to żona bobrowskiego.serialowa oczywiście.pojechała po kochance aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna postać która lubię to żona bobrowskiego.serialowa oczywiście.pojechała po kochance aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po kochance tylko po mezu, bo to on beknal i siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie siedzi,wyciagnela go za kaucja a on zrozumial ze mogl popelnic największy blad w życiu zostawiając ja:) mnie tez drażni ze tak poprostu Olga zmarla to ala juz wrocila do maxa,nie bylo rozmow, żalu, alicja zakochana w dziecku..przeslodzone to,a powinni pokazać jak etapami dążą to powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i watek maxa gdy zlapal gumę poprostu smieszny,ulica pusta dwupasmowka albo nawet i 4pasmowka a oni robia dramat.co innego na drodze cos mu wyjechali,czy wyprzedzal na trzeciego i mial czolowke,a jak z tego chcą zrobić tragiczny wypadek to padnę ze smiechu,dorównuje kozuchowskiej zabitej przez kartony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdradził ja ale wybral inna kobiete. tak kochał alicje a jak zerwali to juz zrobił dziecko innej. od razu wskakiwać do łóża innej? alicja mogła mu wybaczyć że wybrał olge, ale mogli pokazać jak potem gdy on chce do niej wrócić, to ona ma wątpliwości, boi się że znowu ją zostawi, pyta czy na prawde ja kocha a nie sielanka, na to potrzeba czasu, szczególnie kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekk445
Świetny katalog Usług Medycznych z najlepszymi lekarzami z całej Polski na : http://hotmed.pl/ znajdziecie tutaj bardzo duży wybór i najlepsze punkty i fachowców z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×