Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliee

Lekarze

Polecane posty

Gość WYRĄBIŚCIE JEJ DOWALIŁ
ja wiem czy fajny? sam nie wiem tak jakoś się zaczął ja te wszystkie serialiki typu majka itd. zdradzona miłość ona odchodzi zaczyna nowe życie ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8686
Malaszynki przytyl sporo od czasow swojej "swietnosci" ale fajnie wyglada i ma w sobie to COS :)) Rozdzka jest mega mdla. denerwuje mnie jej glos, usmiech ( i te dziasla...) plus sposob mowienia ale ogladam ten serial ze wzgledu na reszte bohaterow wiec musze ją jakos przetrawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfcdxs
eeee znowu podobny schemat, ukryte milostki w tle, nierealny szpita, nierealni mili lekarze, glowna boahterka oczywiscie wszyscy za nia latac beda, bostwo na ziemi, lekarz poswieca zycie prytwane dla pacjenta, juz to widze, bez sensu, nie ma nic nowego, wspaniale relacje z dyrekcja, ona najlepsza itd, i pewnie bedzie w bobrowskim... bo juz tak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozka
a wszyscy młodzi i piękni... ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ile tu ludzi
3 odcinek był mega nudny. Nie wiem jakim cudem dotrwalam do konca. Oby sie rozkrecilo, bo niezle sie zapowiadalo. Malaszynskiego uwielbiam mmhmmm :) Nie jest jakos super ekstra przystojny, ale ma w sobie cos pociagajacego. a tak w ogole, to szkoda ze takich fajnych, milych i opiekunczych lekarzy mozemy poogladac tylko w tv. Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest przystojny, tylko
widać to lepiej jak jest b. szczupły:D wiecie, mało komu służą dodatkowe kilogramy. Ale rzeczywiście, on po prostu ma w sobie to nieokreślone coś iii dlatego działa na nas:D :) No, musi działać, jeśli już doszło do tego, że ja, nieznosząca widoku krwi, oglądam serial medyczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka z
Przecież to kalka chirurgów. Podobnie kręcone, podobny szpital, rozmowy w windzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana.....
pani rozdzka jest strasznie nijaka,ulozona,akuratna... nie mieli innych ciekawszych aktorek do tej roli? I ladniejszych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
Ale Malasz utyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez...
tak uważam i dlatego nie będę o0glądać bo to jest wqrwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozka
bo to jest polska wersja "chirurgów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mnie dzis zaczzarowal
kolo chirurgow ten serial nawet stanac nie moze, wiadomo. widac nie maja pomyslow zeby zrobic cos innego, nowego. glupia moda na kopiowanie seriali, programow rozrywkowych i innych tworow telewizyjnych z hameryki mnie ten serial raczej nie zachecil, glownie ze wzgledu na sztywna gre glownej bohaterki. ciasteczko malaszynski sie tam marnuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozka
nie mogę patrzeć jak różczka szczezy zęby. wyłączyłam tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jaaaaaaa
Rzeczywiście glona bohaterka jest taka jakas...kurcze tyle aktorek,a wybrali akurat ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzle.
bardzo przeciętny serial i aż szkoda Małaszyńskiego do tak nijakiego tworu:/ (za to Różczka pasuje tam idealnie). On jest zdecydowanie najjaśniejszym punktem tego czegoś:P cóż, te tvn-owskie seriale są juz takie na jedno kopyto, wszystko to kalka zagranicznych produkcji, co u nas, w biednej Polsce wygląda śmiesznie:/ Jedynie Brzydula była naprawdę fajna, zabawna... i Magda M, oczywiście... ten serial miał swój urok... a reszta tych serialików...dno...=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację...jedynie Brzydula
była ok,no i może jeszcze ta Magda M. Reszta do kitu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitecomeover
O, ja też się z wami zgadzam. To już Polsat oferuje dużo lepsze seriale. Nie są aż tak porażająco sztuczne i mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
ja w tym sezonie wybieram jednak polsat Przyjacilolki,Hotel 52,no i kiepskich :) Az dziwne,ale tvn jest do bani obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu.. steczka
tvn poszedl na ilosc a nie na jakosc i wyszlo byle jakosc, jednym slowem tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam to co do tej pory i mam mieszane uczucia...przyjeżdża kobita do szpitala i nagle wszyscy padają na kolana...ze wszystkimi już na Ty, najlepsi znajomi, chodzi gdzie chce, robi co chce, wpiernicza się w kompetencje innych - gdzie to tak jest w życiu? Gdzie już po chwili jest się na takiej stopie koleżeńskiej z ludźmi? Poza tym ja chyba jestem szurnięta bo próbuję się podnieść po rozstaniu z facetem a tutaj - spakowała się w jeden wieczór, uciekła, juz ma pracę, humor, nie tęskni, nie wspomina, nie zamyśli się nad tym wszystkim....może to tak trzeba i ja niepotrzebnie rozpamiętuję ;) Wolę sobie odpalić Szpilki na Giewoncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
moze jest silna psychicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna nieco stara
"przyjeżdża kobita do szpitala i nagle wszyscy padają na kolana...ze wszystkimi już na Ty, najlepsi znajomi, chodzi gdzie chce, robi co chce, wpiernicza się w kompetencje innych - gdzie to tak jest w życiu? Gdzie już po chwili jest się na takiej stopie koleżeńskiej z ludźmi?" - kiedyś napisałam podobny post w sprawie serialu "Prawo Agaty" - który wg moich przyjaciół prawników jest mocno odrealniony, praca polskich adwokatów jest nieco inna niż serial pokazuje, a ludzie w to wierzą... No i zostałam zjechana, że to serial, że nie musi być tak, jak jest na prawdę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcdxssw
wybacz prawo agaty jest jednak duzo fajniejsze, prawdziwsze, glowna boh jest fantastyczna, relacje miedzyludzkie a nie takie jak w tych durnych lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten serial jest tak nudny
ze wczorajszy odcinek co chwila wychodzilam robic sobie herbatę:P nawet Małasz nie pomoze , kiedy główna bohaterka jest taka mdła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Wiedloche wcisneli i tutaj... bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×