Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliee

Lekarze

Polecane posty

Gość kto odda fartucha
Jak dla mnie coraz bardziej przewidywalnie :P Od początku było do przewidzenia że alicja będzie córeczką Ordynatora. Nie rozumiem, jak ona może czuć miętę do tego kartofla Małacha, kiedy obok jest sexi i męski Bobrowski. Naprawdę zabrakło wyobraźni scenarzystom :( Beata wkurzająca na maksa, ale cipa Małach jeszcze bardziej kiedy nie umie jej spławić. Orda za to coraz milszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Orda mnie rozwala swoimi tekstami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
mi sie ta para aktorów w tym seroalu podoba ktos inny w końcu takze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytuje mnie Alicja ktora
usmiecha sie nawet gdy mowi o smierci matki, guzie trzustki u 30-latki ktory wiadomo ze zle roku itd itp. totalna nieumiejetnosc wczucia sie w role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejss
tez zauważyłem ze Alicja głupkowato się uśmiechała mieszane uczucie miałem jak można się z czyjejś choroby śmiać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość przewidywalny serial
co na plus ostatnio zauważyłam to to że Orda robi się całkiem sympatyczny a ta scena ze szlafroczkiem jak najbardziej na plus dla jego postaci, i to że Stenka nie owija w bawełne od razu powiedziała Leonowi o tym że Alicja jest jego córką i na odwrót we wczorajszym odcinku, nie ma jakiegoś budowania napięcia typu powie nie powie już ma powiedzieć a jednak zawsze coś przeszkadza jest dokładnie tak jak powinno być oboje już wiedzą bez sztucznego przedłużania wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Poplakalam sie kiedy ten starszy pan zmarl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhyhyhkl
wiecie co ? o tym samym myslalam wczoraj, ona tak idiotycznie sie usmiecha, szydzi caly czas, czy syt zabawna czy tragiczna, smieje sie przy wykryciu guza , przy raku, jak ktos ummiera, nawet jak ja stenka zawolala i mowi o ordynatorze to ta sie cieszy jak idiotka, ta postac najmniej mi sie podoba, ciagle glupio szczerzy kly i te dziąsła, nie wiem czy ktos to rezyserowal w ogole, jesli jest nowotwor a lekarz durnowatao sie cieszy bo to ciekawy przypadek, no sorry, albo jak smiala z ordy, co ja obchodzi jego zycie seksualne, szydzila z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.... i nie tylko mnie drażnią dziąsła Różdzki, nie mowiąc już o tym dziwnym uśmieszku 😠 ni przypiął ni przylapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie drażnią jeszcze
jej mongołowate oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauxnews
Ta Magdalena Różczka mam wrażenie ze ona jest Azjatką z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytuje mnie Alicja ktora
Czyli nietylko mnie denerwuja te jej usmieszki!!! z tymi dziaslami to macie racje. ona gra glowna role a jest najgorsza osoba w obsadzie. szkdoa ze nie wzieli kogos innego do tej roli :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ona bardzo się podoba. Jest cyniczna, ironiczna, ma brytyjskie wręcz poczucie humoru. Nie jest lalką z gładką buzią, ma charakter. A to, że nie histeryzuje nad chorobami pacjentów, tylko zachowuje pogodną, uśmiechniętą twarz... Dziewczynki, byłyście kiedyś w szpitalu? Rozmawiałyście z lekarzem na temat choroby poważniejszej, niż trądzik? Ja owszem. I tak zachowuje się lekarz. Kompetentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytuje mnie Alicja ktora
owszem damascenka, moja mama miala w zeszlym roku raka zlosliwego i lekarz wykazal o wiele wieceh empatii!! i ginekolog i onkologo. a poza tym ona nawet mowiac o smierci swojej matki czy porzuceniu jej w ciazy miala ten swoj glupi usmieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co oglądacie
jak wam się nie podoba główna bohaterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moja mama miala w zeszlym roku raka zlosliwego i lekarz wykazal o wiele wieceh empatii!! i ginekolog i onkologo." xxx A jak Alicja zareagowała na problem bliźniaczek? Gdzie był ten jej nieznośny i głupi - wg was - uśmieszek? Ja tam widziałam ból, łzy, niepewność, przerażenie. EMPATIĘ. A twoją mamę badał ONKOLOG i GINEKOLOG. Z chirurgiem gadałaś? Wiesz, jaka odpowiedzialność spoczywa w jego rękach? Oni muszą mieć zimną krew i stalowe nerwy - żeby nie popełnić błędu. xxx "a poza tym ona nawet mowiac o smierci swojej matki czy porzuceniu jej w ciazy miala ten swoj glupi usmieszek" xxx A co, miała się rozklejać, jak stare buty? Twarda baba z niej. Wychowywała się bez ojca, wcześnie straciła matkę... W jej życiu NIE MA miejsca na sentymenty. To jest baba z jajami a nie mimoza z podrzędnego serialidła. Bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie Alicja ktora
WYSTARCZY SIE PRZY TYM GLUPKOWATO NIE USMIECHAC, ROZUMIESZ?? ja nie mowie, ze ma dostawac spazmow czy w ogole tam sie rozczulac ale jak mozna sie usmiechac mowiac o takich rzeczach? glownej bohaterki nie lubie ale podoba mi sie cala reszta serialu i dlatego ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" WYSTARCZY SIE PRZY TYM GLUPKOWATO NIE USMIECHAC, ROZUMIESZ??" xxx Przestań krzyczeć. Nie jesteś na pastwisku. Ciekawi mnie jedno: jak wiele głupkowatych minek ty strzelasz każdego dnia. Minek, które wkurzają twoje otoczenie. A poza tym (przypominam!), to jest FILM. Zapomniałaś? Dżizas, ale tu przedszkole buszuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu pitu ytralalala
a moze rezyser kazal sie jej tak usmiechac z jakiegos powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ona grała w
SŻ? o____O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
nie wydaje mnie sie, zeby grala w Samym Zyciu. Grala za to we wszystkich czesciach Oficera i jakos tam nie zauwazylam zadnego glupkowatego usmiechu i szczerzenia zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenga12321
grala w samym zyciu na poczatku, jakas rehabilitantke lukasza na wozku, potem byli chyba razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinga
Ona grała m.in w Usta, usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też w samych życiu grala
2002-2010 Samo życie Julita Korzeniewska, fizykoterapeutka z filmweb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauxnews
ale durnowaty ten serial jest nie wiem kto pisze scenariusz do tego serialu przestawiają tam lekarzy jak bogów od kiedy to kilku lekarzy przez kilka dni klęka nad jednym pacjentem znam trochę realia w polskich szpitalach generalnie lekarze maja gdzieś pacjentów jak bozia da to pożyje jak nie da to trudno mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba---
dziwny ten serial bo tam maja tylko dwóch góra trzech pacjentów a gdzie reszta ? Tam jest więcej lekarzy niż pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam... od kiedy zwykly lekarz chirurg czy anastezjolog oprocz codziennych zabiegow operacyjnych dokonuje poważnego przeszczepu i to tak szybko. u nas robia to specjalne ekipy transplantologii. bardziej wiarygodnie wyglada to w "Chirurgach" a tu chcą na siłę pokazac jacy jesteśmy dobrzy. no i ociście budynek jak poczekalnia na lotnisku. ciekawe jak z utrzymaniem pod względem administracyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×