Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliee

Lekarze

Polecane posty

Gość no lipa troche jak ja
zobaczylam to mi sie odechcialo ogladac ledwo z jednego serialu zniknela juz w drugim ja widac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Ja jeszcze ogladam ''Czas honoru'', ale tam ona mi jakos pasuje nawet. Moze dlatego, ze to juz 5 sezon jak ja widze :D W ''M jak Milosc'' draznila mnie niesamowicie, a w ''Lekarzach'' tez widze, ze gra taka podstepna i wredna... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elekrtofaila
z odcinka na odcinek mam wrażenie ze jest co raz nudniejszy :( gdyby nie kręcili go w moim mieście to chyba bym sobie darowała oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to drugie Na dobre
i na złe? dobrzy doktorzy, romanse, piękne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruselka
W jakim miescie jest krecony ten film, budynek szpitala tez niesamowity .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki_kiki
Akcja dzieje się w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkjkijpo
dla mnie też jest nudnawo, serial ma potencjał, świetne sceny medyczne, operacje, zabiegi, ale tam za mało się dzieje, jeden przypadek na cały odcinek i to jeszcze mam wrażenie zepchnięty na drugi plan. Przez cały odcinek Małaszyński lata z wywalonym jęzorem za Różczką która jest dla mnie za mdła, i oczywiście jak w każdym polskim szpitalu lekarze mają czas strzelać sobie do tarczy, chodzić na masaże i jogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjj
mi również małaszyński o dziwo w tym serialu spodobał sie no ale okaze sie dalej jak sprosta zadaniu Magdalena tez fajnie granajbardziej wkurza mnie ta od mroczków co przeszła taka pewniara ech:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa-gajke
czy rzeczywiscie w Toruniu jest taki wypasiony szptal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Ja z kolei lubie Wiedloche tylko w Czasie honoru. W MJM mnie denerwowala, w Lekarzach tez mnie wkurza, ale bardziej jako postac, ktora knuje i bawi sie w gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Podoba mi sie za to Malach jako postac, ktora lata za Alicja i konsekwentnie odrzuca zaloty bylej narzeczonej oraz tlumaczy Alicji za kazdym razem, ze jego z Beatka nic juz nie laczy. Zeby kazdy facet tak mial w takich sytuacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kokoszka
Oglądałam wczorajszy odcinek i zaszokowała mnie niekompetencja scenarzystów. Śniegu po kolana, głęboka zima a wiedłocha załatwiła bilety na mecz żużlowy unibaxu z falubazem. Od kiedy to na żużlu jeździ się zimą? pomijając oczywiście pokazy jazdy na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooiiiiiiim
no, niekompetencja to jest masakra a Więdłocha jaka wypicowana! To mnie akurat razi, nie zauwazylam w szpitalu by lekarki chodzily z taka tapeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plafon lucena
pewnie tatusiem rozczki okaze sie ordynator. takim sposobem razem z siostrzyczka beda kochaly tego samego faceta. troche to zalatuje chirurgami i historia mlodej grey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od początku było widać że pomysł żywcem ściągnięty z chirorgow oczywiście w gorszym wydaniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grolsz()()()
jak Więdłocha się pokazała tym mniej ten serial lubię . Takie wszystko sztuczne jak ona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grolsz()()()
Małaszyński podobał się się na początku miał dobry scenariusz, wiedział czego chche był konkretnie zainteresowany Julią, męski, zdecydowany, a jak t ajego była (nie cierpie aktorki) to Małaszyński jest taką pipką chodzącą! Nie wie co powiedzieć, cniby narzeka na byłą , ale ciągle z nią stoi i łazi na lancz pipa nie odpowie za siebie itp. Ogólnie Nuda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty móiwa za siebie
Fakt Małaszyński to taka pipka teraz. Scena w klubie , że chciał dac koledze w mordę śmiechu warta :P Przyszedł z byłą bo ona tak sobie zażyczyła :) i teraz ma pretensje no sorry, ale scenariusz lipa ! Piotr (Szymon Bobrowski) niech z Alicją będą razem ten aktor mi sie zawsze podobał jak gra i jego role - jest typowym mężczyzną ! A nie ciapą za którego odpowiada była narzeczona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grolsz()()()
Alicją* miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
kiedy na wszystkich topikach o serialach ludzie psioczą, ze głupi, nudny, wkurwiający i ogólnie patrzeć się nie da, a oglądają każdy odcinek, nie raz, jak np w przypadku MJM cz NW, długimi latami :o Trochę konsekwencji w działaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taram-tam
pewnie się uczyła w szkole lejkarskiej, ale w innej klasie niż ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghtgjhgh
chyba miał byc podobny do grey's anatomy, ale przy tym wypada baaardzo blado. w ogóle nie wypada:D oglądam, ale nie moge zniesc geby Małaszyńskiego, nad którym sie tak rozpływacie za to jak zwykle podoba mi sie gra Bobrowskiego, i mam nadzieję ze to jego "sparują"" z Różczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
tez nie rozumiem zachwytu nad Małaszynskim przeciez to taka ciota jak go widze to mam odruch wymiotny za to prawdziwym facetem jest Szymon Bobrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różdzka ma ładny uśmiech dopóki nie pokazuje dziąseł. Od razu zmienia sie na niekorzyść. Małaszyński gra takiego mdłego ale w rzeczywistości od dziecka był rozrabiakiem i twardzielem. W roli zabijaka czuje się najlepiej. A mimo to głównie interesuje się muzyką oraz wydał tomik poezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Podobalo mi sie jak wczoraj powiedzial Alicji, ze ja kocha :D tzn. jak ona spala haha :D Beatka mnie wkurza na maxa, a jak sie zgarbi kiedy sie dowie, ze Alicja to jej przyrodnia siostra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka lekarka
a mnie strasznie irytuje że Maks nie umie raz a porządnie spławić Beaty i ciągle daje sie pocałować,przytulić albo w głupie gadki wplątać gdy Alicja jest w pobliżu i słyszy te jej słodzenie on nie potrafi ogarnąc Beaty tylko oczami przewraca :o AA i myśle że Orda bedzie z Sylwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×