Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliee

Lekarze

Polecane posty

Obejrzałam 1 odcinek i powiem szczerze, że zapowiada się ciekawie. Byłam sceptycznie nastawiona, bo jeden serial o podobnej tematyce już mamy, ale jestem miło zaskoczona. Czekam na kolejne odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, aktorzy grają fajni. Modliłam się, żeby czasem Karolaka tam do obsady nie wcisnęli i uff :D Szkoda tylko, że do kolejnego odcinka trzeba tyle czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? A ja gdzieś wyczytałam, że serial zaczyna się od października :D Bez tv człowiek siedzi taki niedoinformowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek ze Szczecina
No przecież w końcu musieli nakręcić konkurencyjny serial dla TVP ale jak znam życie marnie im to wyjdzie Dziś obejrzałem kawałkami, bo całości nie mogłem strawić. Ckliwe piosenki w języku angielskim w polskim filmie jako podkład muzyczny. Dno dla trepów wychowanych w pseudokulcie języka angielskiego, potrafiących w tym języku powiedzieć "senkju", "dizajn" i parę innych bzdetów. Tandetna fabuła w prostacki sposób budująca niby napięcie - pocałunek w gabinecie z przypadkowym najściem narzeczonej. Ruina intelektualna - to duże wyróżnienie, ponieważ w kontekście tego filmu mówi się o intelekcie. Powracam do piosenek. Piosenki w języku angielskim obrażają mnie, ponieważ producent sądzi, że to mnie przekona do tego serialu, uważają, że jestem tak głupi, że ta angielszczyna mnie wciągnie i podniesie w moich oczach wartość tego gniota. Aktorom się nie dziwię. Wykonują swój zawód i zarabiają pieniądze, tak jak potrafią. Dziwię się telewizji, która w tak prostacki sposób szuka oglądalności i tak nisko ocenia swoich widzów. A może wiedzą, że w przeważającej większości Polacy to papugi. Za komuny nosili rosyjskie czapeczki rewolucyjne w szpic z czerwoną gwaizdą, a teraz amerykańskie bejsbolówki nawet do garnituru. Noszą też koszulki znapisami " jestem chory nacoś tam", albo " "jestem onanistą" ponieważ nie potrafią przetłumaczyć sobie napisów. Ważne, że napisane po hamerykańsku. Serial zbliżony poziomem do widzenia świata przez damskie i męskie galerianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicą w plecy
tvn ma nudne seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rijanna1994
Ja olewam jakieśtam seriale, wolę pobawić się w lekarza z jakimś fajnym kumplem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssrrrrrrrrrrrr
mirku mondry jesteź a o żenissz ssie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.HAUS jedynie
dla mnie tylko ten serial zaistnial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfgrrjgry
hgygrygutyryjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inhhhhhhhhhhhgv
ja nie ogarniam jak mozna kazdy serial w tv ogladac- wy chyba nie pracujecie mnie osobiscie drazni ze w kazdym serialu ci sami aktorzy a Stenki nie znosze - jakas oschla i zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc tez fanta
a gdzie tu jest napisane ze ogladamy wszystkie seriale ? :o ja przykladowo ogladam tylko 2 i to zazwyczaj z opoznieniem. sciagam je z neta i ogladam w wolnej chwili. a lekarze fajni. widadomo ze do housa im daleko, nie ma nawet co porownywac. ale jak na polska produkcje to nie jest zle. niewymuszona gra aktorska, oglada sie calkiem milo. bez cichopkow mroczkow czy innych much.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło się oglądało
bardzo mi się podoba i nie mogę doczekać się kolejnego odcinka. Obsada znakomita, fabuła i klimat filmu przyjemne. Było kilka słabszych momentów, ale bez przesady... Będę oglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senioritka Pretty Girl YT
nom calkiem calkiem ten serial im wyszedl musze przyznac przyjemnie sie oglaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki doki...
Dużo muzy jak na innym tvnowskim serialu Prawo Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zszokowana wygladem
Stenki!!! jaka ona napuchnieta i tak sie postarzala ze w tak krotkim czasie tak sie posunela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniam seria<le
serial sredni, ale moze sie rozkreci..... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozka
zaczyna sie jak w "Prawo Agaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 096
podoba mi sie Małaszynski w tym serialu. Jakos nigdy specjalnie za nim nie przepadalam a tu wyjatkowo go polubiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie też podoba się
Małaszyński - powiem więcej: zawsze mi się podobał :classic_cool: Od lat wyzwala we mnie dzikie żądze, tak to ujmę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckingscarymovie
Zgadzam się z wami calkowicie, Małaszynski zajebisty i dlatego dla mnie ten serial jest trochę nierealny , tzn. ten wątek podrywu, bo w rzeczywistosci, kazda kobieta wymiękłaby po góra 2 podejsciach na widok takiego faceta, na dodatek z takim bajerem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 odcinek juz zdecydowanie
lepszy, ale to jeszcze nie to... Najciekawszy jest tu Małaszyński, czego się zupełnie nie spodziewałam, bo za nim, delikatnie mówiąc nie przepadam:D W tej roli naprawdę mi się podoba, jest tak pewny siebie, ze aż bezczelny, takie charaktery lubię, super:D Za to Różczka, czy jak jej tam, jest miałka, bez wyrazu, czyli tak jak zakładałam :D Zobaczymy co będzie dalej, coś mi mówi, że 3 odcinek może być dużo ciekawszy... Oby^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jak mozna
nie przepadac za Małachem, przeciez on jest bombowy, kocham go od roli w oficerze:P tam to dopiero był z niego skurwiel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nas pocieszyłaś
hahaa:P a gdzie wy ogladacie odcinki na przod?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×