Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DerekK

Tanie tusze i tonery

Polecane posty

Gość matara
W sferisie są też tańsze, actisy a jakościowo jest to, to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemonek
ja w sferisie zamawiam actisy, są raczej tanie ale jestem zadowolony z jakości wydruku. Z drugiej strony to kwestia indywidualna, chyba najlepiej samemu przetestować różne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobas4
ja znam firmę fajną, tylko ze nie mają sklepu www ani wlasnych punktów sprzedaży, ale na stronach internetowych oferujących zamienniki do drukarek można otrzymać ich produkty- jest to Asarto. bardzo fajna jakość zamienników, spróbuj a nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chairer
To nie "taka firma" tylko chyba najlepsze zamienniki w polsce :D Serio, asarto jest chyba liderem w branży (pod kątem jakości) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://zastrone.pl/ jest sporo fajnych zamienników. Ja tam bardzo często kupuję tusze itp. bo ceny są bardzo dobre a drukuję bardzo dużo. Pracuję zdalnie w domu i potrzebuję drukarki jak żołnierz pistoletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje zdanie w tym temacie więc i ja dorzucę swoje :) Mogę Wam polecić zamienniki z imprime, dostaniecie je na centrumpapieru.pl. Są wydajne, nie "szwankują", a jakość wydruku jest na prawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka951
Do swojej drukarki Canon kupuję w sferisie , myślę ze do swojego modelu też znajdziesz, maja spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka111
Jolka951 dzięki Miałam problem ze znalezieniem zamienników do swojej drukarki, luknęłam na sferis i okazało się że są dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel66
Zamów sobie na drukujesz24 pl!Ja kupuje od nich zamienniki i jestem bardzo zadowolony!Z tego co widziałem to mają też oryginaly!Za zamienniki u nich płacę mniej niż w sklepie stacjonarnym u mnie w mieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniia
Jak dla mnie najlepsze zamienniki activejet, przeważnie zamawiam w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnastazjaPOTEK
Ja wczoraj zamówiłam zamiennik tuszu do drukarki z drukujesz24 pl!Koleżanka poleciła mi ich stronę bo zamawia już od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaM2
Anastazja właśnie zerkam na stronę drukujesz24 pl widzę że mają dobre ceny!Chyba też od nich zamówię!Wyszłoby mi u nich za tusz taniej niż w sklepie komputerowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drukujący Zbysiu
Jak chcesz zamienniki to na pewno jakieś działające :P odradzam allegro, bo to czasem działa a czasem nie, ja jako grafik mam w biurze kserokopiarkę i tam pakujemy oryginały a do drukarki na biureczku mam atramenty-zamienniki. Wszystko przez internet ze sklepu www.tuszetonery.net i jak na razie jesteśmy zadowoleni. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allebiuro_pl
Jeżeli zamienniki to tylko dobrej jakości. Zapraszam do naszego sklepu https://allebiuro.pl. Prowadzimy sprzedaż zamienników tonerów i tuszów o proporcjonalnej cenie do jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynsonka
ja zawsze kupuje w media expert, wychodzi mi najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
Zdecydowanie zamienniki activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre opinie zbierają zamienniki ActivJet ze sferisu jakość druku jest porównywalna jak ta na zamiennikach. Ważne by uważać na tusze ponownie napełniane czy tonerey ponownie regenerowane których awaryjność jest większa a sama wydajność niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam tonery i tusze firmy actis. Duży wybór mają w sferis. Tanie, dobre i wydajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy z DrTusz
Po zamienniki serdecznie zapraszam do swojego sklepu: www.DrTusz.pl Duży wybór, ekspresowa wysyłka i darmowa dostawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, co do drukarki.. gdzie zaopatrujecie się w tusze? Mówię oczywiście o oryginalnych tuszach do drukarek. Mnie udało się znaleźć taką ofertę https://drukson.pl/18-tusze-i-glowice-oryginalne i zastanawiam się nad zakupem. Nie chcę kupować zamienników, ponieważ z tego, co mi wiadomo, to zamienniki nie zapewniają wysokiej jakości wydruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk56
Tonery i tusze do drukarek nie muszą być drogie, możesz je kupić w sklepie internetowym www.sklepmk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiekks
Wiesz co ja najczęściej jednak zmawiam je w sklepie https://dobretonery.pl/ mają szeroki wybór tuszów i tonerów zarówno oryginalnych jak i porządnych zamienników. Do tego można liczyć na naprawdę dobre ceny (także polecam co jakiś czas zaglądać), żeby załapać się na ciekawą promocją. Ogólnie nie mam się do czego przyczepić, bo zamówienia są realizowane w pełni poprawnie i terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezion
To bardzo dobrze, że https://dobretonery.pl/ tak sprawnie działają. Też mam o nich dobre zdanie, bo tak jak piszesz jakość i terminowość z dostawą przesyłki to stałe elementy tego sklepu. Dodatkowo zamienniki nie zasychają, a jakość druku jest dla mnie zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×