Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach to ty

Jak to jest u was?:(

Polecane posty

Gość ach to ty

Nosicie swoje obrączki ślubne? Jeżeli nie to czy wasi mężowie nie mają nic przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę zawsze (wyjątek ostatnie miesiące ciąży i krótko po niej). mam całą dobę na dłoni :) mąz nosi do pracy, w domu zdejmuje, nie nosi też w czasie jazdy samochodem, zakłada po wyjściu z niego. dlaczego? wkurza go to że stuka o wszystko, że zahacza o mydło i ma mydło pod nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to ty
Ja nawet jej zdjąc nie mogę bo mój mąż się oburza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to ty
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy pierścionków nie nosiłam i z obrączką też mam problem, maż lubi i mu nie przeszkadza na ręku wiec nosi. Nie robi mi z tego powodu wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghhh
ja czasmi sciagam, mąż nosi cały czas bo nie umie jej sciagnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosimy zawsze. od 7 lat ;) mój mąż zdejmuje na noc, ja nie. on nie wyjdzie z domu bez obrączki ;) przesąd jakiś czy co? ja nie nosiłam tylko w pierwszej ciązy jak popuchly mi palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę:-) zdejmuję tylko nocą i do porodu kazali mi zdjąć. Mąż zgubił i ciągle myślimy że trzeba zamówić ale nie możemy się zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosimy oboje 24h/dobę. Ja zdjęłam w zaawansowanej ciąży i założyłam dopiero po połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannah
Nie zdejmuję w ogóle, tylko do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkanxk
ja po slubie nosilam krotko! Ale potem jak studiowalam to przez 3 semestry mialam zajecia z jednym profesorem i kiedys cos tam wspomnialam o mezu, a profesor zdziwiony,,to pani ma meza?' mowie ze tak a on ,,to czemu pani nigdy obraczki nie nosi?" Od tamtej pory zawsze nosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi34
Nosimy tylko na uroczystości rodzinne, typu wesele, komunie, żeby je "przewietrzyć". Nigdy nie nosiłam pierścionków i do obrączki się nie przekonałam, mąż też nie. Staż w małżeństwie - 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku nosiliśmy, potem mąż zdjął bo mu w pracy przeszkadzała albo czasem wręcz spadała i bał się że ją zgubi (podpiął ją sobie do breloczka z kluczami) :) a pod koniec ciąży ja przestałam też nosić bo za mała się zrobiła. I w sumie teraz oboje nie nosimy :P po cywilnym już 5 lat jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×