Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FFokus

dlaczego tak wiele kobiet nie umie się dobrze i ostro bzykać?

Polecane posty

Gość fajnie ze odpisujecie
Tak, dokładnie... Ale jak wiadomo i tak jaskiniowiec nigdy nie dojdzie do tego, że jest tępy, bo do tego trzeba odrobiny rozumu. ALE DAC SIE PRZEZ BEZMOZGOWCA BYLO DOBRZE NIE :DNAWET ORGAZMY MIALAS OHOOOO:D:D:D TO JEDNAK BEZMOZGOWCY I FACECI KTORYMI SIE BRZYDZISZ CIE NIESAMOWICIE PODNIECAJA :D:D:D tylko pogratulowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Budyń Truskawkowy Co złego jest w słowie "bzykać"?" To trzeba tłumaczyć? :O To ubogie słownictwo występuje tylko u ubogich intelektualnie. To takie trudne do ogarnięcia? Wystarczy posłuchać menela pod budką z piwem, a profesora i już widzi się różnicę w wysławianiu. I po słownictwie od razu widać, czy ma się raczej z menelem do czynienia, czy raczej profesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdegustowana Anka... wróć na pierwszą stronę i sprawdź, kto pierwszy wyjechał z uszczypliwościami godnej złośliwej tzipy, w momencie gdy temat brzmi, jak brzmi, a Ona wyjeżdża z tezą, że była dziewczyna autora pewnie nauczyła się dobrze roochać w burdelu, bo doświadczenia nie ma sie znikąd... sorry, ale ktoś inteligentny i kulturalny wyjeżdża z takimi teoriami, nie mając o kims pojecią, nie znając osoby?! Tylko dlatego, że ktoś lubi inny seks niż Ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze odpisujecie
ALE DAC SIE W Y R U C H A C PRZEZ BEZMOZGOWCA BYLO DOBRZE NIE NAWET ORGAZMY MIALAS OHOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze odpisujecie
bUDYN dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Nie zamierzam kolejny raz odpowiadać na takie pytania. Raz tłumaczenia nie zrozumiałaś, to i kolejny raz nie pomoże. Więc szkoda twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie masz podstawy by twierdzić, że jestem menelem, a nie profesorem? Ach tak, użyłam słowa bzykać :D:D:D Powtarzam, wracaj do swojego czarno-białego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze odpisujecie
dokladnie szkoda mojego czasu ipo chuja tu siedzisz i pierdolisz 3 po 3 kretynko ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvaser
Budyń Truskawkowy bardzo ładnie napisane a ta babka od tego "ubogiego słownictwa" widać najwyraźniej problemy z poczuciem własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Budyń Truskawkowy - sam obraz autora (cham i prostak) sugeruje jakiego pokroju była owa dama. I mój "przypadkowy ogier" nie był bezmózgowcem. Miał nawet studia skończone, własną firmę. Nie używał takiego słownictwa prostego itd. Jednak moich kryteriów nie spełniał. Sam fakt, że grał intelektualistę już zaznacza, że najgłupszy nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Ja akurat czekam na kontrahenta i nie mogę opuścić biura do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze odpisujecie
Pytanie gdzie ona się tego... uczyła? Większość nie nagarnia doświadczenia i dlatego. Dla innej części seks to uzupełnienie miłości, a nie ćwiczenia akrobatyczne. Szukasz sesku? To idź do burdelu, one potrafią chyba to czego szukasz. Jęczeć też się uczą więc potrafią. 10:00 [zgłoś do usunięcia]Pytanie gdzie ona się tego... Twoja była pracowała w burdelu? to ma byc inteligentne udzielanie sie w dyskusji?????? przyczepila sie do autora od razu na poczatku twierdzac, ze jego ex musiala pracowac w burdelu i ze podczas stosunku jecza tylko prostytutki. to nie tylko jest glupie ale jak dla mnie szczyt debilizmu i chamstwa i tyle w temacie. a teraz zron nam przysluge i wypierdalaj stad bo sa tu osoby ktore chetnie by chcialay sie udzielac w temacie o ktorym TY nie masz pojecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Budyń Truskawkowy Jakie masz podstawy by twierdzić, że jestem menelem, a nie profesorem?" Gdybyś miała odrobinę inteligencji, to wiedziałabyś że żaden profesor by tutaj nie pisał. To raz... A dwa nawet profesor by się "zapomniał" i nie zagrał tak dobrze "menelskiego języka" jakim operujesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia, osoba zupełnie niewykształcona i prosta mawiala o takich osobniczkach jak nasza "mila" pani : wyżej sra, niż dupę ma. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, jesteś Alfą i Omegę, wiesz kto jest jakiego pokroju, choć nie zamieniłaś z tym kimś ani jednego zdania, nic o kimś nie wiesz, a swoją ocenę opierasz tylko na zaznajomieniu się z preferencjami seksualnymi. I tu nie widzisz prostactwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze odpisujecie
Większość nie nagarnia doświadczenia - coz za piekna polszczyzna :-O tepa krowo :-O ciekawe co ty robisz podaczs seksu jesli nie jeczysz ??? w sufit sie patrzysz pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvaser
jestem zachwycona podejściem Autora wątku do seksu, widać, ze lubi i umie sprawiać kobiecie przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istne hieny :) rzuciłyście się na chłopaka tylko dlatego, że dość konkretnie i ostro zareagował na chamskie posty oraz uzył słowa "bzykac" ? A co w tym jest prostackiego? Można się, bzykać, rżnąć. ruchać i współżyć. Mimo ze jestem kobietą, bardzo pozytywnie odbieram FFokusa. Facet jest konkretny i wie czego chce, czego szuka. I w tym co pisze jest dużo racji. Wystarczy poczytać nawet kafeterie. Każda taka wyzwolona, w łózku seks bomba a jak przychodzi co do czego to lezy jak drewniana kłoda, którą brzydzi seks oralny i analny. A na słowo bdsm robi wielkie oczy. Z męzczyznami zresztą jest podobnie. Krowa która dużo muczy, mało mleka daje. Infantylne ale jakże prawdziwe:) FFokus zycze Ci żebys trafił na partnerkę z takim temperamentem i wyobrażnią jaką Ty posiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana___anka
ale ty jestes gospodarzem tematu. Zaczynasz temat i nie mozna tak nakrecac spirali agresji. Nie przypadliscie sobie do gustu z Twoja oponentka, ale to nie powod, zeby rozkrecac spor w taki brzydki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvaser
Pytanie gdzie ona się tego... Budyń Truskawkowy Jakie masz podstawy by twierdzić, że jestem menelem, a nie profesorem?" Gdybyś miała odrobinę inteligencji, to wiedziałabyś że żaden profesor by tutaj nie pisał. To raz... A dwa nawet profesor by się "zapomniał" i nie zagrał tak dobrze "menelskiego języka" jakim operujesz. oooo to ciekawe, a czemu tu żaden profesor by nie pisał?? są wakacje, a konferencje zaczynają sie d września myślisz, ze profesor to nie człowiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac autor
facet marzenie jesli chodzi o seksualnosc ;-) tez tak chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem zachwycona podejściem Autora wątku do seksu, widać, ze lubi i umie sprawiać kobiecie przyjemność" Brawo milvaser :) Też tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Nadal nie rozumiem problemu autora. A sugerowanie burdelu przecież jest logiczne i pomocne. Po co biedak ma szukać latami, skoro będąc z prostytutką ma pewność, że "umie ostro się bzykać" i przynajmniej potrafi zarobić na niego przy okazji. Po co mieć wąty do każdej napotkanej kobiety, skoro można mieć pewność bez sprawdzania nawet, że prostytutka to wszystko potrafi. Niepotrzebnie marnuje czas biedaczyna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac autor
mokro mi sie zrobilo po ostatnim poscie jego o scenie na spacerze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvaser
Roosaa wreszcie ktoś rzeczowy i konkretny w tym wątku, inni wolą sie kłócic juz niekoniecznie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie gdzie ona się tego... Budyń Truskawkowy Jakie masz podstawy by twierdzić, że jestem menelem, a nie profesorem?" Gdybyś miała odrobinę inteligencji, to wiedziałabyś że żaden profesor by tutaj nie pisał. To raz... A dwa nawet profesor by się "zapomniał" i nie zagrał tak dobrze "menelskiego języka" jakim operujesz. Tak często używasz tutaj słowa "inteligencja" w każdym z postów, iż śmiem twierdzić, że tym samym rekompensujesz sobie własne braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
oooo to ciekawe, a czemu tu żaden profesor by nie pisał??" Bo wyobraź sobie, że nie jest to rozrywka dla profesora. On dla odetchnięcia co najwyżej poczyta powieść ze średniej półki. Aż tak nisko intelektualnie trudno byłoby mu zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvaser, bo rozmawianie o seksie też jest sztuką ;) której niektórzy nie opanowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac autor
Pytanie gdzie ona sie tego.... ciekawe kto ciebie ruchac chce skoro nawet jeczyc i stekac nie umiesz hahaaaaaaaaaaa:D 6 orgazmow bez ostrego ruchania z glupim facetem ktory Cie brzydzil - czy to szczyt Twojego zycia seksualnego ??????? hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Budyń Truskawkowy - za psychoanalizę już dziękowałam. Jak i za opis mojego wyglądu. Ale mogę podziękować jeszcze raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×