Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FFokus

dlaczego tak wiele kobiet nie umie się dobrze i ostro bzykać?

Polecane posty

Żonaty, a powiedz mi co ty na erotycznym forum robisz jak jesteś taki Ą Ę w te klocki? Szukasz chetnej do zdrady, jesteś Don Juanem-gaawędziarzem, czy zagluszasz pustkę seksualna, bo żona z tobą to nie chcę nawet klasycznego seksu uprawiać? Powiedz mi, Świętojebliwy, co cię tu sprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapewniam, że po jednym strzale nawet nie zdążyłbyś opróżnić jelit " Nooo... To pokazałes swoją nie-remizowa klasę. Panu już podziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w zasadzie nic mnie to nie interesuje, ale jesteś miernotą, która ubliza innym, a swego kurestwa nie widzi. Szlajanie się po forum z ewnoscia świadczy o twoim szacunku do kobiet a do żony w szczególności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sweet Hardy Boy zawsze możesz przyjechać do Poznania, o ile twoja kobyła z powozem będzie w stanie tu dojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nei_nei no proszę, nie wiedziałem, ze forum jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla tak wyuzdanych osób, jak Ty :D No, no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larafairieeee
Żonaty, nie rozumiem Twojej dalszej obecności tutaj? Powiedziałeś co chciałeś, swoje zdanie przedstawiłeś, więc pora się chyba pożegnać? Po co te złośliwe uwagi i wciananie sie w temat? Taki mierny poziom, remizowe towarzystwo, a jakoś ciągle podglądasz, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kb,vkbb
glupie dziewuchy gadajace ze takie to tylko w burdelu mozna znalezc, ze dla kobiet nie liczy sie "samczy poped" kurwa to chyba same dziewice tu siedza albo jakies zabiedzone co to nigdy dobrego sexu nie mialy. To co pisze autor jest w 100% o mnie no z wyjatkiem zabaw stop i anala. Nie czaje jak laska moze lezec jak klosa, wstrzymywac oddech (bo jak inaczej mozna nie wrzeszczec i nie wzdychac). To ze dziewczyna lubi eksperymentowac, nie boi sie i czerpie z tego przyjemnosc nie oznacza ze jest z burdelu prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sweet Hardy Boy hehehehe, obrażać czyjąś kobietę na forum jest łatwo kmiotku, trudniej już nadstawić pysk do obicia :D W Warszawie bywam przynajmniej 2 razy w miesiącu, na Krakowskim Przedmieściu i na Marszałkowskiej, więc zawsze możesz mi powtórzyć w twarz, to co tu napisałeś, o ile uda ci się dojechać z tych twoich przedmieść :) @Larafairieeee jak nie rozumiesz, to zrozumiesz w poniedziałek, po pierwszym dzwonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam sprawę. Pragnę niniejszym podziękować Zonatemu...za jego obecność tutaj. W porownanu do niego reszta mężczyzn od razu wydaje się bardziej atrakcyjna. Natura wie co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza dziewczyna:D
FFokus no to jesteśmy z podobnym wieku moja rada ziom! wyrywaj małolaty. takie 17-19 lat po pierwsze: nie napracujesz sie zbytnio przy podrywie. nie trzeba wyszukanych komplementów, kwiatków i tej całej otoczki, wystarczy że poprostu jesteś, a jak masz fure to już wogóle luks. taka panna pęka z dumy ze zauważa ją dorosły facet i szybko ściąga przed nim galoty po drugie: w wyrku zrobi Ci wszystko. dosłownie. małolatka taka nie będzie chciała wyjść przed Toba na nieopierzoną ...małolatkę i w imie tego byś ją dojrzalej postrzegał wystawi Ci wszystkie dziury, przyjmie sperme na kazdy element ciała a na koniec dupkę wyliże ja posuwam takie regularnie i powiem Ci że bardzo to sobie chwale. PĘKAM ZE ŚMIECHU :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego najeżdżacie na Żonatego. Widać że facet ma coś w głowie, a kto tu kozaczy to placem wytykać nie będę bo każdy kto ma łeb na karku się zorientuje. Napiszę tylko tyle że przechwalać się jak to się głupie siksy wyrywa (pomijając zupełnie że widocznie na te na poziomie cię nie stać,ale cóż pokazałeś rzucając niezbyt ciekawą wiązanką na jakim jesteś poziomie) to każdy jeden głupi umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam waszą dyskusję i normalnie ręce opadają:-/ Mam trochę partnerów za sobą więc wiem że ten temat tyczy się obu stron.Równie dobrze o facetach można by powiedzieć to samo. Wielu jest takich którzy preferują raczej"standardowy"seks i nie oczekują od swoich partnerek szaleństwa w łóżku. Ale spojzmy na to inaczej.Uważam ze problem tkwi nie w tym że ci mężczyźni,czy te kobiety"nie umieją się dobrze i ostro bzykać"a raczej w tym że oni po prostu NIE CZUJĄ TAKIEJ POTRZEBY! Każdy człowiek jest inny.Jeden jest zagorzałym fanatykiem seksu,zmiany partnerów i łóżkowych eksperymentów.Inny traktuje seks jako przyjemną"rozrywkę",odstresowanie i wyraz miłości i czułości. Najważniejsze jest by trafił swój na swego!Ludzie muszą się dobierać także pod względem seksualnego temperamentu. A wiec i autorowi topiku i innym z wymaganiami radzę poszukać partnera z takimi samymi oczekiwaniami,zamiast obrażac.całą resztę dla której ważniejsze są inne aspekty życia,wyzywajac od cnotek,rozlazlych ciotek i zimnych ryb.Bo jest zdecydowanie ogromna przepaść pomiędzy"leżeniem jak kłoda"a ostrym,dobrym bzykaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łocholercia
"nie ma jak to kozaczenie na necie jakim to się jest fighterem i jakiego piekielnie silnego ma się cioska " to raczej Boy szpanuje ile już bzyknął lasek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
szalenie ciężki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;oohgoehgi
oto przykład, jak kilku debili (-ek) potrafi zabić świetny temat. Autorze, życzę ci powodzenia! Robisz bardzo sympatyczne wrażenie. To naprawdę rzadkość, by facet tak rozumiał potrzeby kobiet, umiał dawać przyjemność i tak bawić się seksem. Uwierz, że są też takie kobiety, twoja była nie jest jedyna na tej planecie! Życzę powodzenia w poszukiwaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larafairieee
Żonaty, Chyba Ci się chyba podoba wśród gimbusów, skoro nie jesteś w stanie nas opuścić :) Poziom Twej życiowej frustracji musi osiągać apogeum, skoro zamiast robić coś sensownego, siedzisz i pierdzisz dyrdymały w temacie, którym pogardzasz. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annannann
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5190932 Chyba kolego masz straszne kłopoty. Ten temat uszkodził ci psychikę. Nie zarzekaj się, że to nie twoj temat ten w linku, bo zadziwiająco wiele stwierdzen użyłeś w obydwu treściach. Po co tak drążysz? Zamiast powielać ten sam temat 1000 razy, wez sie w garść i znajdz tą dobrą seksualną partnerkę. Apropos: ja lubie anal, uwielbiam robic loda, jęczę w łóżku jak szalona, mój mąż już wie że zawsze trzeba okna pozamykać przed seksem. Mam 27 lat i jestem niezłą dupą i do tego wierną. Trafiasz na beznadziejne egzemplarze. Proponuje rozpocząc terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta nie z kobieta nmmmmmmm
No tak, kobiety sa liche i w ogole. Ja sama mam mnostwo fantazji w sobie, marze o tym zeby je zrealizowac ze swoim facetem, ale mam wrazenie, ze moj facet chcialaby miec hardcore w lozku ale chyba nie w moim wykonaniu. Wydaje mi sie, ze powinnam byc taka ciapa w lozku na jego ego potrzeby, a wszelkie objawy znajomosci jakiejkolwiek techniki sa podejrzane. (jest moim pierwszym,. ale sie angazuje w seks choc ostatnio mam wylane) Pierwszego loda, ktorego mu zrobilam pytal ,jezu gdzie sie tego nauczylas? robisz to niemal.. profesjonalnie,, (byl to pierwszy raz w moim zyciu) Potem chcialam swintuszyc bedac w pracy smsami krotko ucial. Jestem otwarta, ale sie teraz przy nim wstydze, a marzy mi sie ostry seks. Wydaje mi sie, ze niejedna kobieta moglaby zaszalec w roznoraki sposob, ale sie po prostu wstydzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfg
Tak, tak. Kobiety są takie drewniane w łóżku ale jakoś nie stoi to na przeszkodzie aby facet doszedł. Za to faceci są tacy boscy a mnóstwo kobiet nigdy nie przeżyło z nimi orgazmu (pomimo, że podczas masturbacji osiągają go zawsze) Więc palnij się w łeb i zobacz kto tu jest naprawdę kiepski. kobieta nie dość, że nie zaspokajana to jeszcze ma wydziwiać aby jej panicz poczuł się jak w niebie, bo oczywiście jej potrzeby nie są już potrzeby. Aha i najlepiej, żeby było tak jak napisał autor. Kobieta musi mieć wiecznie mokrą cipkę wystarczy popatrzeć na swojego boskiego misia, bo temu oczywiście nie na rękę ją popieścić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfg
aaa i najlepiej się dziwić, że kobieta nie jęczy w łóżku. Może to będzie szokujące ale żeby kobieta miała jęczeć w łóżku to musi odczuwać dużą przyjemność. Żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hardy Boy bez Sweet
hdfg chyba czegoś tu nie zrozumiałaś pisząc ten swój arcy mądry wywód... chodzi w tym wszystkim o to że dla większości kobiet już samo rozłożenie nóg i dopust faceta do swojej małej to wielkie wydarzenie. są osobniki które nie akceptują łóżkowych eksperymentów, odważniejszego seksu itp. i nie wiem jak facet będzie sie starał, rozgrzewał to nici z tego wyjdą. po prostu blokuje czasem wstyd, czasem kompleksy, czasem przekonania religijne lub ...polityczne :-D zresztą w odwrotną stronę też to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu blokuje czasem wstyd, czasem kompleksy, czasem przekonania religijne lub ...polityczne zresztą w odwrotną stronę też to działa. to ją odblokuj a nie jeczysz jak stara pipa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hardy Boy bez Sweet
v34 ja nie jęczę, po prostu biorę udział w tej dyspucie!!! wiesz, nie każda jest taka hop-siup do przodu w sprawach seksu jak ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×