Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FFokus

dlaczego tak wiele kobiet nie umie się dobrze i ostro bzykać?

Polecane posty

Gość pani dobra rada
Do nei_nei: Zamierzasz szukać do skutku? Nie wystarcza ci seks w takiej formie w jakiej jest on powszechnie przyjęty (nie chodzi mi jedynie o klasyczny, bo zaraz zostanę posądzona o bycie zacofaną, ale wszystko to, co normalnie praktykowane jest przez pary i na co oboje partnerzy się godzą?) Wolisz znaleźć faceta który zgodzi się na bycie penetrowanym ale sam nie będzie umiał nic ci ofiarować? Jeśli byłoby to dla ciebie takie ważne, to rzeczywiście znalazłabyś sobie "kolegę", a myślę, że są jednak dla ciebie sprawy ważniejsze i to byłby jedynie dodatek do związku. Też mam swoje marzenia, ale nie mogę realizować ich, bo wiem, że krzywdziłyby mojego partnera. Robimy jednak inne rzeczy i uważam, że pomimo małych braków moje życie jest satysfakcjonujące. PS. Szczerze, to się tym facetom nie dziwię :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac autor
Boze niech ona juz idzie ta kretynka. nie odpowiadajcie jej juz. temat fajny a taka debilka przyjdzie niedoruchana i ludziom specjalnie na nerwach gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to nie jest tak ze za malo kobiety slysza o tym jakie mamy wymagania ? czyzby trzeba im bylo dac wczesniej instrukcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgug
ja tam z moim partnerem mamy anal oral francuz ja sie czesto przebieram w jakies ponczoszki, gorseciki czy inne przebieranki i unas to czesto jest niepohamowanie i ostro....bo jak nie z nim to z kim:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm sorry, autorze ale niektórzy mają trochę racji. Zachowujesz się trochę tak jakby seks był dla ciebie najważniejszy. Wiesz, odrzucanie kobiet na takiej zasadzie jak ty to robisz niczemu dobremu nie wróży. Jak ty byś się poczuł gdyby tobie jakaś panna podziękowała za współpracę tylko dlatego że np. ją jara sikanie, a ty uważasz że to obrzydliwe i się na to nie zgodzisz, a tak poza tym to wszystko jest ok. Hmm? Zastanów się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgug
my w lozku robimy wszystko i jest nam z tym dobrze i ja sie czuje spelniona i on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgug
ale moim zdaniem autor ma racje seks jest bardzo wazny w ziazku...co ma pozniej isc i zdradzic tylko datego ze mu zle??w lozku jak i w zyciu trzea sie dobrac i tyle jak nie...to taki zwiazek niema przeszlosci o albo panna albo gosciu zdradzi i poco to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Żonaty30l @FFokus a co się zaraz tak napinasz Kolego? Brak Ci argumentów? Dorośnij trochę, potem bierz udział w dyskusjach. "Wyprodukowałeś" temat na poziomie gimbusa spod remizy, więc nie licz na konstruktywną polemikę" Dla nas to poziom remizowy, a dla innych "nie kretynów" temat jest taki fajny, tylko kretyni zakłócają idylle i naukowy charakter polemiki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że jest ważny. No ale bez przesady że jak ktoś nie lubi truskawek tak jak ja to ja robię z tego taki wielki problem i taką wielką barierę nie do przebycia że się z tą osobą żegnam. Nie można być aż tak kapryśnym. Trzeba drugiego człowieka szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępy prymityw
@hippiechick niech znajdzie sobie taką, dla której perwersja i ostry seks zaczyna się od oddawania stolca na klatę. Ciekawe, jak by brzmiał tytuł następnego, spłodzonego wątku na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedem morz
uhu wyczuwam, ze zonatego zabolalo, ze nie jest takim jurnym byczkiem jak autor :P co do lizania pupy podczas imienin cioci, to mi sie troche wydaje niesmaczne, przeciez taka pupa kilka godzin po umyciu juz chyba nie smakuje najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wszystkie kobiety ktore pisza ze seks nie ma znaczenia to pewnie mamusie , badz przekwitniete ciotki - co moga innego powiedziec ? punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia....jak juz nie maja tego seksu to pisza ze teraz pociechy sa najwazniejsze badz wspolny dom bla bla bla mezczyzni nie sa glupi jak mu czegos w domu zabraknie to znajda to poza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminowa
A ja się zgadzam z dziewczyna po której wszyscy tak jeżdza. Nie każdy musi być seksualnym maniakiem. I że podnieca ją inteligencja? Super. Mniej debili na tym świecie. Ludzie wykształceni mają zdecydowanie mniej dzieci niż ci z podstawowym. A to się powinno zmienic. Jak facet inteligentny to rodzinie zapewni byt, a jak głąb to jedynie problemy i biedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
hippiechick Wiadomo że jest ważny. No ale bez przesady że jak ktoś nie lubi truskawek tak jak ja to ja robię z tego taki wielki problem i taką wielką barierę nie do przebycia że się z tą osobą żegnam. Nie można być aż tak kapryśnym. Trzeba drugiego człowieka szanować." Wiesz, jeśli dla kogoś truskawki są ważniejsze od Ciebie, to jednak jest problem nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedem morz
zonaty coz za cieta riposta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedem morz
zonaty ile razy w tyg kochasz sie ze swoja zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rozumiem to że ktoś nie chcę być posuwanym przez kompletnego głąba i nie zadowala się byle kim, ale ta dziewczyna mogła by trochę sfolgować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz, jeśli dla kogoś truskawki są ważniejsze od Ciebie, to jednak jest problem nie do przeskoczenia. " Jeżeli tak jest to nie mam ochoty mieć nic wspólnego z taką osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
I dobrze, że żonaty nie jest jurnym byczkiem - to tylko sugeruje, że nie myśli tylko... I korzysta z mózgu częściej, niż z innych części ciała. Co przecież nie jest jednoznaczne z tym, że nie korzysta... i to może nawet sporo korzysta... Grunt, aby nie była jedyna jego aktywność. I aby mózg jednak królował w tym zestawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna dziołcha
Webster i kto to mówi, pyzowaty lalusiu, hahahahahaha!!! Narcyz jak nic, więcej kobiety w tobie, niz mężczyzny. Jesteś żałosny, hahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedem morz
zonaty ukrywam sie pod niezarejestrowanym nickiem? :D tzn ze jakbym sie zaczernila to juz bym sie nie ukrywala? nie kumam a moze podejrzewasz, ze autor mnie stworzyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Jakoś nie zaskakują mnie problemy z prawem autora.. Nie wiem dlaczego... No dobrze wiem... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ffokus może się mylę ale ty chyba szukasz dokładnej kopii twojej "X". To będziesz miał ciężko stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedem morz
ffokus a tak szczerze: kto podjal dezycje o zerwaniu pierwszy- ty czy ona? bo mam wrazenie, ze jednak ona. pewnie wrocilbys z checia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorka
A może zapytam inaczej- dlaczego tak wielu mężczyzn chce się ostro bzykać? (przepraszam za słownictwo) Czemu wszystko ma być dostosowane do Twoich wymagań Autorze? Może to Ty powinieneś wziąć pod uwagę potrzeby kobiet? seks już zupełnie zasłonił ci świat. A jak kobieta z którą nieustannie współżyjesz zajdzie w ciążę? Seks w ciąży - ok. Dla niektórych do pewnego momentu, dla niektórych do samego końca (o ile nie ma przeciwwskazań) Jednak kilka tygodni, a nawet miesięcy po porodzie o seksie trzeba zapomnieć. A jeśli ciąża byłaby dodatkowo zagrożona i współzycie zabronione? Co wtedy? Proszę autora o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×