Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FFokus

dlaczego tak wiele kobiet nie umie się dobrze i ostro bzykać?

Polecane posty

Gość szczerze mowiac autor
proponuje ignorowanie trolla. Po prostu nie reagowac na nia i tyle. szkoda czasu na tepote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
No tak, że opis mojego życia seksualnego też dziękuję. Przepraszam, że tyle musicie się domagać podziękowań, za tak wnikliwe opisy mnie i mojego życia. Nie wiem, jak dotąd żyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzykają muchy na kupie. Kobietę powinno się traktować z szacunkiem. Jeżeli lubi perwersję w łóżku, nie widzę przeciwwskazań, w przeciwnym wypadku nie należy zmuszać kobiety do zachowań, które ją poniżają. Ot i tyle :D Jeżeli Autorowi brakuje w łóżku doznań i uważa, że kobiety nie umieją się dobrze i ostro "bzykać", to proponuję, aby ów Autor udał się do pobliskiego burdelu, zapłacił za usługi i zrealizował swoje fantazje. Nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Żonaty30l - dokładnie. A tutaj jeszcze wielkie obrażenie, na coś co jest tak proste i oczywiste. Widocznie nie stać go... wnioskuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co tam naprodukowaliscie, ale odnoszac sie do tematu to moge to samo o facetach napisac ;) Niby kazdy bog sexu, a w rzeczywistosci okazuje sie kolejnym nudziarzem ;) I nie chce uogolniaci wszytskich do jednego wora wrzucac....ale wnioski wysuniete na podstawie ilus tam moich dotychczasowych partnerow ;) A moze byloby inaczej gdybym trafila na Czecha? Wczoraj tu ktos temat zalozyl, ze sa podobno rewelacyjni w lozku :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Catherine Linton Ja też chcę do parku" Nie ma chętnych? Bo nie widzę problemu i potrzeby ogłaszania tego na forum publicznym. Ja przynajmniej nigdy nie musiałam szukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie gdzie ona się tego... No gdzieżby taka DOSKONAŁA KOBIETA Z DOSKONAŁYMI POGLĄDAMI musiała czegokolwiek szukać. Nawet nie śmiem czegoś takiego sugerować. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dobra rada
W pełni świadoma swojej seksualności kobieta zaspokoi w pełni męskie potrzeby choćby nie chciała seksu analnego czy wytrysków na twarz. Moim zdaniem problem tkwi w tobie autorze:) Gdy facet jest genialny w tym co robi to partnerka się stara i cały czas się uczy. Zarówno czerpać satysfakcję jak i ją dawać. Czasami jednak potrzeba troszkę czasu zanim dziewczyna się otworzy. My, kobiety też uwielbiamy seks i chcemy eksperymentować z tym, że rzadko który facet jest w stanie nam w tym pomóc (same czasami tego nie umiemy ze względu na np wychowanie, wpojone przekonania, wstyd itp.). Z tego co wywnioskowałam seks dla ciebie to tylko fizyczność a my w związku potrzebujemy czegoś więcej. Naucz się zadowalać kobietę klasycznie a ona pokaże ci, co potrafi :)) A być może będzie to więcej niż oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sorry ale dla mnie największym spełnieniem jest jak kobieta szczytuje, jak sprawiam jej rozkosz, jest to kwintesencja w seksie, właśnie TA wisienka na torcie"..mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@FFokus elokwencją to Ty nie błyszczysz Kolego. Co innego sugeruje Twój mizerny temat, a co innego Twoja ostatnia wypowiedź ;) Ojjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
No i masz tutaj wisienek chętnych. Podgadują Ci jak tylko potrafią. Już do parku chcą lecieć... a Ty dalej nie kumasz. Zatryb wreszcie i bierz po kolei ... wisienki zrywaj. To prostsze już nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Żonaty30l @FFokus elokwencją to Ty nie błyszczysz Kolego. Co innego sugeruje Twój mizerny temat, a co innego Twoja ostatnia wypowiedź Ojjj" Wiesz, nie każdy rozumie o czym pisze. Ja też skupiłam się na temacie głównym. Zupełnie niepotrzebnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milvaser
ale Autor chyba nie szuka chętnych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jesteś troszkę niedomyślna, jeśli sądzisz, że ktoś tutaj chce lecieć do parku z autorem...:D Nie sącz już jadu, bo Ci go zabraknie w normalnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie gdzie ona się tego... Mam takie nieodparte wrażenie, że gdzieś już z Tobą "rozmawiałam" na tym forum, bodajże seksu analnego dotyczyła dyskusja. Tak z ciekawości, ile masz lat, bo może ja niedorosła jestem i nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W pełni świadoma swojej seksualności kobieta zaspokoi w pełni męskie potrzeby choćby nie chciała seksu analnego czy wytrysków na twarz. Moim zdaniem problem tkwi w tobie autorze Gdy facet jest genialny w tym co robi to partnerka się stara i cały czas się uczy." Zaspokojenie fiizyczne to jedno, a saatysfakcja seksualna i zaspokojenie ciekawości to drugie. Odwróce sytuacje - mniie osobiście podnieca seks analny ale w sytuacji kiedy to faacet jest strona Bierna (penetrowana). I co? ŻADEN z 5 facetow (mniej lub bardziej stałych partnerów) się na to nie zgodził bo to "gejowskie". Mimo, ze życie seksualne było w miarę udane, to we mnie przecież nadal pozostawał i pozostaje ten niedosyt, żeby facet, w którym się zakocham oddał się w moje ręce do końca. Bo chociaż ciało jest zaspokojone, to ciekawość ciągle glodna... A z drugiej strony przecież nie ciągnie mnie aby iść "w tango" np z jakimś facetem z portalu rańdkowego, który nie dość ze udostępni mi wszystkie dziury to jeszcze kumpla do zabawy przyprowadzi. Dlatego potrafię zrozumieć autora - jego niedosyt jest całkiem naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
milvaser ale Autor chyba nie szuka chętnych....." Skoro nie znalazł z pakietem dziur udostępnionych... i pisze o tym, to chyba logiczne, że szuka dalej, skoro w kobiecie to jego priorytet. Nie musi użyć słowa "szukam", aby to było jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac autor
po za tym nigdzie autor nie napisal ze nie kochal tej kobiety z ktora mial tak udane zycie seksulane a z jego slow wynika, ze kochal ja wiec nie wiem w czym problem kiedy dwie KOCHAJACE SIE osoby BZYKAJA SIE :D i w dodatku KOBIETA JECZY I STEKA - OOOH ZGROZOOO !!! jak ona moze pewnie z burdelu wyniosla.. ty "PYTANIE GDZIE SIE ONA NAUCZYLA" idz wreszcie stad bo prezentujesz tutaj najnizszy poziom intelekualny oraz ludzki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
FFokus - elokwencja to nie jest coś, co włącza się w wyjątkowych okazjach. Albo się jest elokwentnym, albo nie jest. I wiersz nie ma nic do tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac autor
[zgłoś do usunięcia]Pytanie gdzie ona się tego... milvaser ale Autor chyba nie szuka chętnych....." Skoro nie znalazł z pakietem dziur udostępnionych.. wulgarna obrzydliwa chamka z ciebie :-O:-O:-O wychodzi chamstwo i prostactwo :-O autor o zadnych dziurach nie pisze ... niedobrze mi sie juz robi kretynko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Skoro tak się kochają, to niech wrócą do siebie. Nadal nie rozumiem o co chodzi. Skoro taka miłość... to w czym problem? Skoro ona taka cnotliwa ogólnie i tylko z wielkiej miłości tak się otwierała na oścież, to przecież nic straconego. Jak kocha, to z pewnością czeka na niego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@FFokus a co się zaraz tak napinasz Kolego? Brak Ci argumentów? Dorośnij trochę, potem bierz udział w dyskusjach. "Wyprodukowałeś" temat na poziomie gimbusa spod remizy, więc nie licz na konstruktywną polemikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, ze jedtny ostry seks jaki zna nasza pani Dulskaaa to pier**lenie głupot na forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie gdzie ona się tego...
Nie pisze o dziurach? A to ciekawe... :D "kakaowe oczko" to jakieś ciasteczko, które zjedli w parku? A to źle zrozumiałam chyba... :P A seks analny to chyba jednak nic wspólnego z dziurą nie ma... może nie wiem co to w takim razie. Pewnie "sypanie wierszem o seksie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×