Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Rhovannion wydaję mi się, ze to nie kwestia wyglądu. Tylko jesteś bardzo nieśmiała, zamknięta w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysy Brodacz to siedz :-) Ja sie tez ciesze, ze jest tu tak milo :-) Zalozylam ten temat zupelnie bezmyslnie :D i nie myslalam, ze bedzie tyle osob o podobnych problemach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj jestesmy
starzy kawalerowie tez mile widziani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma cud recepty mnie też się przelewało - zastanawiałem się co jest nie tak i nastąpił swego rodzaju przełom. Ubieram się dla siebie - jak się czuję wygodnie. Zachowuje się naturalnie a nie dostosowuje do wszystkiego. Uśmiecham się kiedy mam ochotę i mówię, że ktoś mi nie pasuję prosto z mostu. Udawanie kogoś kim się nie jest nie zawwsze dobrze wychodzi - u mnie nie wyszło a teraz ? nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1000 - wprost przeciwnie. Jestem śmiała, przebojowa, zawsze w centrum wydarzeń. Jestem bardzo otwarta, z założenia kocham cały świat i z każdym chce się przyjaźnić. Dlatego mam naprawdę liczne grono znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]facetów może i jestem młoda ale czuję się beznadziejnie,nie mogę znaleść odpowiedzniego a już długo szukam i nic to przestan szukac. to nie temat o mlodych panienkach ktore bija sie staropanienstwa. My to juz mamy za soba hehee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy brodacz 31
właśnie ja jestem starym kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetów
dobra to idę staruszki stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, poza tym, że uciekł, jak mnie zobaczył. I dowiedział się, że nigdy tego nie robiłam wcześniej :) Miałam wtedy jakieś 22/23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy brodacz 31
nie, żebym tu przyszedł na podryw, ale jeśli jest ktoś z Wrocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov to jesteś naprawdę fenomenem w skali światowej. Nawet straszne paskudy z charakterem takim że po pół godziny można oszaleć, mają facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetów
wiek nie ma nic do rzeczy ,myślisz że młoda to kogoś znajdzie ale niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu jestem brzydka. I mam tego świadomość. Wiem, że pewnych rzeczy nie przeskoczę, ale czasami mi żal, bo widzę jak niezadbane, zapuszczone kobiety mają facetów, jak zdradzają, wykorzystują swoich partnerów. A oni i tak z nimi są. I zastanawiam się, co te dziewczyny takiego mają w sobie, że potrafiły kogoś znaleźć. I czemu ja tego nie mam. Facetów - jestem od ciebie tylko rok starsza, nie przejmuj się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion ja na twoim miejscu bym się wkurwił na facetów i miał tą sferę życia totalnie w dupie. Zajmij się tym co robisz dotychczas, zeby być w tym najlepsza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj jestesmy
najgorsza jest samotnosc i strach ze tak bedzie do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funky girl soul sista
Rhovanion to wrzuć zdjęcie to zobaczymy jak naprawdę wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię. Ciągle spotykam naprawdę fajnych facetów. Inteligentnych, miłych, przystojnych i porządnych. Wiem, że z tymi dobrymi facetami nie jest źle, że trafiają się bardzo często. A ja nie mogę trafić nawet na takiego kiepskiego. Pamiętam jak umówiłam się przez neta z chłopakiem, który był naprawdę brzydki. Spora nadwaga, trądzik, okulary, kiepsko ubrany. No ogólnie, nie zachęcał. Ale i tak się umówiłam, bo może jest miły, w końcu sama nie jestem ładna, więc nie ma co startować do przystojnych chłopaków. Spotkaliśmy się, popatrzył na mnie i stwierdził, że nie, nie chce się zapoznawać, bo aż takim desperatem to on nie jest. Poczułam się jak jakiś potwór z bagien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHOVANON. WIDZIAŁEM KIEDYŚ TWOJE FOTY I WTEDY BYM CIĘ Z CHĘCIĄ PRZELECIAŁ. WSTAW FOTO TERAZ ZROBIONE APARATEM, CAŁEJ SYLWETKI. CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SEKS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmowanie się tym co się lubi jest naprawdę dobre, ale nie da się tak cały czas. Potrzebna jest odskocznia i ja myślę, że to właśnie to było wczoraj prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkaliśmy się, popatrzył na mnie i stwierdził, że nie, nie chce się zapoznawać, bo aż takim desperatem to on nie jest. Poczułam się jak jakiś potwór z bagien. *** co za cham :-O az plakac mi sie chce :-( dziewczynki zaloze sie, ze jak bedziecie mialy 37 lat to bedziecie juz daaaaaaaawno mezatkami i bedziecie mialy po 2-3 dzieci. a ja? bede przekwitac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam aparatu, nie mam czym zrobić i co najważniejsze, nie mam zamiaru nic wstawiać. Pan Twardowski - nawet nie odskocznia. Po prostu lubię potańczyć przy dobrej muzyce, w towarzystwie znajomych. Każdy z nas ma na co dzień swoje życie, pracę/studia i ciężko się spotkać. Ale te imprezy to taka nasza mała świecka "tradycja". Nie opuściłam ani jednej od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj jestesmy
u boku jakiegos przemilego przystojniaka bedziesz przekwitac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reka w nocniku... - ja na pewno nie będę mieć, bo nie mogę. Z reszta nigdy nie chciałam. Ale o mężu marzę od dawien dawna. Mam nawet suknię ślubną wybraną, taką wymarzoną. Ale nigdy nie założę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×