Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość retrtyryt
"retrtyryt - bez przesady. Jak facet ma 30 lat, zaczął się spotykać z dziewczynami jak miał 17, to masz 13 lat na związki. Powiedzmy, że miał 4 partnerki. To wychodzi po około 3 lata z każdą. Czyli żaden ruchacz. Normalny facet. Jakby miał 15 czy 20 w ciągu roku, to się zgodzę. Ale tak? 5 partnerek dla faceta to stosunkowo niewiele. Ja bym nie chciała prawiczka. " no sorry ale jak ktos zaczal pieprzyc mając 17 lat to to ejst dla mnie ruchacz pospolity i w zyciu bym nie chciala byc z kims kto tak wczesnie zaczal pieprzyc. poza tym jakby byl wartosciowy to by szanowal kobiete i czekal do slubu z nie pieprzyl każdą przez 3 lata i do widzenia. ale to moje zdanie. nie lubie ruchaczy i wole byc sama niz z takim, maks dwie kobiety bym zaakceptowala, wiecej na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
dlaczego bycie w związku sprowadzasz tylko do ruchania? ktoś cię wykorzystał? nie każdy nastawia sie na bzykanie na 1 randce. seks wychodzi z czasem, gdy oboje coś czują. masz jakąś spaczoną wizję związku. ale ok, szanuję twoje zdanie. nie każdy musi być sparowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ruchacze będzie tego - serio nikt na czole Ci nie ma a jesli będziesz naprawdę na tym punkcie obsesyjna to Ci się facet nie przyzna - proste - powie raz był zakochany i głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrtyryt
poza tym wybacz ale skoro byl aż w 4 związkach to chyba cos z nim nie tak... dla mnie to zwykly ruchacz i brzydzilabym sie takiego faceta, ale to twoje cialo i rob z nim co cchesz, jak cchesz je oddawac byle komu, kto przed toba posuwal 4 baby, to juz twoja sprawa. bo ktos kto mial tyle kobiet to na pewno wartosciowy nie jest. wartosciowy facet moze byc w związku ale nie musi pieprzyc jak wie, ze to nie jest jego jedyna z ktora sie ozeni. a skoro ktos mial az 4 to sorry.... traktowal je jak zabawę i tymczasowe ruchanko az sie znajdzie cos lepszego moze keidys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrtyryt
dla mnie przeszlosc jest bardzo wazna, bo historia lubi sie powtarzac... wykorzystal byłą, zostawil ją, ciebie tez może zostawic, a ze facet prawdy nie powie to prawda, nasciemna, ze byla go zdradzala itp, że się wypalilo (najbardziej mnie to smieszy, ten durny tekst: wypalilo sie :D, czyli po prostu sie nią znudzil ale tego nie powie wprost), siebie wybieli, zrobi z siebie ofiare... tacy są faceci po 30tce, typowi ruchacze co mają z psychika cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym u 30 latka 4-5 partnerek zaakceptowała...w końcu nie każdy ma szczeście w życiu....ale jak ktoś szuka ideału, po 1 zwiazku, to nie dziwne że jest sam... u mnie problem wielki z zaufaniem, poznałam faceta, niby jest fajny, ale ja mu nie ufam, już sie zablokowałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
odpowiedz c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retrtyryt - szczerze? Jestem dziewicą, mam już trochę lat, ale totalnie nie ogarniam o czym Ty piszesz. W życiu nie czekałabym z seksem do ślubu i nie chciałabym partnera, który by tego wymagał. 4 partnerki u faceta, który ma 30 lat, to takie nic. Nie wyobrażam sobie być w związku rok i nie uprawiać seksu, nie mieszkać ze sobą. Co, tylko spacery i trzymanie się za rączki? Dla mnie totalny bezsens. Ale oczywiście, możesz mieć swoje zdanie. Wydaje mi się, że jesteś wierząca i dlatego masz takie podejście, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
takajakassmutnadzis ---> dzieki za szczerą odpowiedź. przynajmniej już wiesz co chcesz. pytanie tylko - jak to teraz zrealizować. Wyobraź sobie, że masz stół zastawiony wieloma potrawami, których wcześniej nie jadłaś. Za zadanie masz wybrać jedną - najsmaczniejszą. Co robisz: próbujesz kilku najbardziej ciekawych i wybierasz jedną najlepszą wg Ciebie z pośród nich czy strzelasz i bierzesz pierwszą z brzegu? Jak myślisz, który wybór był bardziej przemyślany i które danie było najbardziej smaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Rhovannion ---> dla Ciebie to oczywiste, dla mnie też. nie warto tłumaczyć, jeżeli ktoś chce zrobić po swojemu. Jeżeli chce prawiczka, to niech takiego szuka. Może się uda :P Ja wolę "ruchacza", po kilku związkach. Człowiek uczy się na błędach. Teraz przynajmniej ja korzystam :). Na wszystkich polach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie korzystam, ale i nie mam nic do facetów, którzy mają więcej szczęścia. Nie każdy jest brzydalem, który nie może sobie znaleźć jakiejkolwiek partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrtyryt, wybacz ale
jedyną osobą, która ma tu coś z psychiką jesteś Ty. Co to w ogóle za słownictwo? Pieprzenie, ruchanie, ruchacz? :O Masz jakiś dziwny obraz seksu. Jak facet jest po 30-tce to raczej oczywiste jest, że miał kilka partnerek w życiu i to w ogóle nie znaczy, że je wykorzystał (może to one go na przykład rzuciły, zdradziły itp?), mógł być tak samo zaangażowany w związek emocjonalnie jak jego partnerki. Seks nie zawsze znaczy wykorzystywanie kobiety, jakieś dziwne masz podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Retytryt ---> zakładkę od Ciebie trolowaniem. Poza tym jak to ktoś wcześniej zauważył masz jakieś wypaczone pojęcie związku i relacji międzyludzkich. Normalne jest, że kobieta/mężczyzna w wieku 30+ mieli kilku partnerów. To znaczy, że wcześniej już z kimś byli, próbowali stworzyć trwały związek. Bywa, że z różnych powodów nie wyszło. Samo życie. Ale czy to oznacza, że mają być do końca życia sami? Dla mnie dorosły facet, który nigdy nie był w związku, to dziwak. Widocznie ma jakąś blokadę, dysfunkcje, zaburzenia i trudności w nawiązywaniu relacji partnerskich. Zakładam, że jesteś dorosła, tzn. ok 20-30 lat. Odpowiedz mi na pytanie - gdzie znajdziesz dla siebie partnera, wśród 15 latków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
*zalatuje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ktorej randce robisz
wywiad z potencjalnym partnerem retrtyryt ? Bo powinnas na 1 od razu zapytac ile partnerek mial, ile minetek ma za soba, analow, oralow itp :D Bo w ten sposob ludzie sie poznaja i ta sa kryteria ktore decyduja o wspolnej przyzslosci :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Oczywiście, że możesz. Zapraszamy i witamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Tak ;) a'propos tematu i ludzi samotnych. Nie wkurzają was pytania znajomych i rodziny o wyjście za mąż? Mnie strasznie... Ale czy mam formalizować związek już teraz, bo ktoś tak chce? O Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Lawina pytań o dzieci...o ślub...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jak mąż, moja rodzona matka chcę mnie z chłopem jakimś zobaczyć, bo wśród rodziny zaczynają mieć wątpliwości czy aby na pewno jestem zdrowa na umyśle i rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Znam to... Szkoda, że społeczeństwo uznaje osoby samotne lub bez formalnego związku za jakieś niepełnowartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
chyba dowartościowują się w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często udaje mi się to obracać w dobry żart ;) spoko loko na każdego prędzej czy później przyjdzie pora ! W końcu ileż tych toastów "za nasze dzieci co by ładne matki miały" można pić ;) wasze zdrówko - popołudniowy heineken dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×