Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość witaj wstretny pajaku
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ci heca... Fakt. Ciekawe ile jeszcze Rhov ma nicków... :-) Ale jak przeczytałem wypowiedzi Kemmy to parę rzeczy mają podobne, więc można przyjąć, że częściowo Rhov pisze prawdę. Ciekawe tylko czy po tej wpadce to ona na topiku się pojawi... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-)🖐️ hmm :-O no ja juz caly czas myslalam,ze Rhovanion to jakis fake bo z jednej strony pisala, ze ma mnostwo znajomych a pozniej, ze nie ma do kogo buzie otworzyc:-) i wszystko jakies takie dziwne jak dla 25-latki :-O raz pisze, ze lubi imprezowac a pozniej, ze obmysla odejscie z tego swiata...cos dla mnie caly czas bylo dziwne w jej wypowiedziach ej Rhovanion nie ladnie jaja sobie robic :-O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla starsza stara panna
Hahaha, no prosze! Moge sie trzymac mojej intuicji :) Pisalam od samego poczatku, ze Rhovannion nie wierze kompletnie i uwazam, ze klamie jak najeta. To przescigaliscie sie w podkreslaniu jaka to fajna dziewczyna :) Fajnie to ona nawet wymyslac nie umie bo bylo widac jej klamstwa jak na dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
Witam :) Fajnie poczytac z rana ,ze ktos ma takie zwarcia w mozgu... prawda:)? Buziak na dzien dobry i poprosze kawe do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
a rusz sie leniwcu po te kawe. i moze jeszcze rogaliki francuskie z dzemem mamy Ci do tego przyniesc? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyTruskawa
nie,rogaliczki potem zjem :P hmmm jak dzisiaj cudnie,nie rusze sie z lozka do poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
hahah :D :P cudnie, troche szaro i ponuro ;) ja tam lubie taka pogode, chociaz to fakt ze wtedy ruszac z lozka sie nawet sily nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
No proszę jaki obrót spraw, ciekawe co powie Rhovannion. Nierozważna, gratuluję i opowiadaj, bo wszyscy umrzemy z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
A co ona moze powiedziec? To mitomanka i psycholka, tyle w temacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
jesli to projekt moderatorni to oni chyba nie wiedza ze takie dzialanie jest krotkowzroczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
a wiecie co zauwazylam juz dawno nie tylko na kafe? ludzie, ktorzy az do zarzygania napierdalaja tylko o sobie ( tak jak rhovanion) zadnej konkretnej rozmowy, tylko JA JA i JA zawsze maja cos z deklem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie drobiazg spotkałam sie kolejny raz z tym chłopakiem, nazwijmy go G i jakoś tak spojrzałam na niego innym okiem , stwierdziłam, że może, może... w dodatku dostałam od niego sytuacyjny prezent, widać że sie stara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
maja cos z deklem skoro tylko o sobie potrafia nadawac. rhov od poczatku sie troszke motala. wiecie co mi sie wydaje? ze wlasnie rhov byla projektem a nick kemma zalozyla bo jej sie nie chcialo ciagle nadawac o tym jaka to ona biedna i nieszczesliwa. wydaje mi sie tak, poniewaz na samym poczatku istnienia nicka rhovannion jej historia jeszcze nie byla taka dramatyczna, mysle ze "w praniu" wyszlo ze tak sobie to podkoloryzowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uysgysggsuux
pani bezczelnego kota a Ty jaki mialas wczesniej nick, jakis czarny? Fajna babka jestes poczytalam Cie na kilku topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
Isle of Blue :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×