Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość czy jak mam 28 lat to moge
robicie cos? szukacie? macie jeszcze nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambivalente
wiedziałem,ze topic sie rozrośnie w tempie błyskawicznym:-D wiadomo kto tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siti
jest pewne, jeżeli kobieta do 35 lat nie spróbowała tego 'miodu' albo inaczej, smaku tej 'cytryny' to już nie spróbuje, będzie z roku na rok coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak mam 28 lat to moge
jakiego miodu? jakiego smaku cytryny? czy zwiazek i posiadanie dzieci jest miodem badz smakiem cytryny? dziwne porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA ANIA ANIA 34
ja mam 34 lata , nie mam meza ani dzieci , mam faceta jestesmy krotko razem , nie wiem jak to sie dalej potoczy , jestem zakochana on mysle ze nie , jest ode mnie duzo mlodszy i bardzo atrakcyjny wiec czekam momentu az mnie zostawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak mam 28 lat to moge
ja juz nie czekam. umrzec mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak mam 28 lat to moge
mysle ze jak do tej pory nie bylam w jakims takim naprawde powaznym zwiazku, bo to co do tej pory bylo to bylo takie tam... nic powaznego, to chyba juz nie bede potrafila z nikim byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reka w kiblu
Kaitana unikasz odpowiedzi stara dupo :D $T0PKA: Gimnazjalistka, 15 lat. (Pod koniec września 16, no ale jeszcze 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co lepsze - ja bylam w wielu zwiazkach niedawno nawet bylam zareczona i co ? gowno , facet swiata poza mna nie widzial - takie przynajmniej sprawial wrazenie , zylam jak w bajce ktora pewnego dnia sie skonczyla - gdy dowiedzialam sie ze facet prowadzi podwojne zycie , mnie mowil ze kocha a mial inne na boku ot co , swiat mi sie zawalil choc juz doszlam do siebie no i mam nowego faceta tylko to chyba kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA - to może nie czekaj aż on Cię zostawi tylko sama go zostaw skoro uważasz że to nie ma sensu ostatni post: wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:13 [zgłoś do usunięcia] z reka w kiblu Kaitana unikasz odpowiedzi stara dupo $T0PKA: Gimnazjalistka, 15 lat. (Pod koniec września 16, no ale jeszcze 15) WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak mam 28 lat to moge
bo czuje sie samotna i wypalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA ANIA ANIA 1978 jestesmy pechownice :-( :-(:-( ja stiwerdzilam ze kiedys bylam bardzo wesola. lubilam sie smiac calymi dniami. A tak przychodze do domu i nie ma z kim sie posmiac. czy to nie straszne? tez mieszkacie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reka w kiblu
kaitana chodzi mi o twoja stopke odpowiedz na pytanie czy: -jesteś skorpionem -lubisz podkreslac swoj wiek wsrod starszych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reka w kiblu
z reka w nocniku... a ty spod akiego znaku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda tu i tam
ja mam 34, nie mam męża ani partnera. Czasem mi kogoś brakuje, ale generalnie nie mam jakiegoś wielkiego parcia na wychodzenie za mąż. To raczej innym ludziom strasznie przeszkadza. Nie wiem skąd te pytania kiedy wyjdę za mąż, co to kogo obchodzi. Mnie jest w miarę dobrze tak jak jest. Tylko czasem tak jak mówię brakuje kogoś do przytulenia no i sexu. Ale da się żyć. Po drugie nie mam też zamiaru mieć dzieci i może dlatego nie mam parcia na małżeństwo. Stwierdzenie że zegar biologiczny tyka , tylko mnie rozśmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co nie wiem co gorsze - jeszcze niedawno bylam zareczona , facet swiata poza mna nie widzial - tak mi sie zdawalo , za kilka mcy mial byc slub , zylam jak w bajce bylam najszczesliwsza osoba na swiecie i co ? - pewnego dnia odkrylam ze prowadzi podwojne zycie , zdradzal mnie , po co planowal slub po co mowil ze kocha na zaboj ? nie rozumiem jak ludzie moga tak innym rujnowac zycie , bylam w rozsypce choc juz doszlam do siebie, teraz mam super faceta mlody wyksztalcony piekny codzoziemiec jestem zakochana i co ? i tak wiem ze mnie zostawi dla mlodej pieknej ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reka w kiblu - jestem skorpionicą a podałam wiek w stopce, bo często ludzie pytają ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak mam 28 lat to moge
kaitana mysle ze ze wzgledu na wiek i tematyke to nie jest topik dla ciebie czy chcialabym miec dzieci? jesli znajdzie sie ojciec dla nich, to czemu by nie! ale nie mam parcia. gorzej ze strasznie chcialabym kogos miec, nie czuc sie samotna, miec o kogo dbac i zeby ktos dbal o mnie. to takie glupie, ale po prostu nie chce byc samotna. niestety ani ja madra, ani bogata, ani atrakcyjna wiec szanse male :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×