Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość z reka w kiblu
o, to wodne znaki widzę, dzięki za odpowiedż autorko i Kaitana :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tez o siebie dbam, ale wlasnie, niektorych rzeczy sie nie przeskoczy, po prostu. rysy twarzy mam jakie mam, budowe ciala tez, owszem schudlam troche ale to nie zmienia ze mam nozki jak u kaczuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jakby ten topic przetrwal moglybysmy sie zalic na nasz smutny los Tez to sobie zycze. Wylewajcie swoje smutne zale ile chcecie. Aniu czemu myslisz ze ten mlody cudzoziemiec Cie rzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jak ja go poznalam stwierdzilam ze i tak nie mam u niego szans wiec chcialam zebysmy byli tylko przyjaciolmi on jednak dlugo o mnie zabiegal bardzo pomogl mi po rizstaniu z narzeczonym praktycznie dzieki niemu doszlam do siebie no i sie zakochalam , to jest szalenie atrakcyjny chlopak na dodatek sporo mlodszy mieszka w innym kraju itd itd mysle ze predzej czy pozniej pozna sobie dziewczyne ktora bedzie mloda atrakcyjna no i bedzie blisko , zlamie mi tym serce to wiem na pewno , mysle ze to kwestia czasu lecz nie umiem tego zakonczyc bo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isle of Blue witaj 🌼 a ile masz lat? co do mnie to ja najwieksze parcie na dziecko mialam od 28-36. teraz powoli mija. Aniu, mialam podobne przezycia, wielkie slowa, zareczyny i nagle zonk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak. Chciałabym to zmienić, ale nie widzę nadziei. Skoro w tym wieku nigdy nie byłam na randce, to raczej nie ma się co spodziewać nagłego gromu z nieba i tego, że jakiś facet się we mnie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nim probowalam na ten temat rozmawiac ale pozniej mi sie glupio zrobilo bo jestesmy ze soba od niedawna wiec co ja moge oczekiwac ? przeciez nikt nikomu nie moze dac gwarancji a on jest dosc ostrozny w takich sprawach w przeciwienstwie do mnie bo ja jestem bezposrednia , kocham go i sie mecze bo sie boje go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pisalam ja -> czy jak mam 28 lat to moge Rhov ja nie pamietam kiedy ja bylam ostatnio na randce... porazka. a kiedys mnie zaczepiali na ulicy o numer prosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Z reka w nocniku przeciez napisalam ze to ja pisalam pod nickiem "czy jak mam 28 lat to moge" wiec chyba juz znasz moj wiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isle - mnie właśnie nigdy. Zawsze byłam uznawana za brzydką. Więc postanowiłam się wciąć za siebie. Schudłam 20 kilo, zmieniłam styl ubierania, zaczęłam się malować. Zgadnij jaki był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze byly momenty gdy tak wlasnie myslalam cieszylam sie ale gdy zaangazowalam sie bardziej pojawil sie strach , najgorsze ze on jest taki kochany to najlepszy chlopak jakiego poznalam troszczy sie o mnie dba bardzo itd ale z drugiej strony mysle ze nie ma ze mna planow na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mowia ze nie mam zmarszczek, ale czy ja wiem? klamia :P zreszta co z tego ze nie mam zmarszczek jak mam wiele innych niedoskonalosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isle i Rhovanion ile macie lat? moja ostatnia randka byla z swiezym rozwodnikiem od ktorego musialam sie nasluchiwac jak doszlo do rozpadku jego malzenstwa, jakie ma problemy z byla zona, jak ona mu utrudnia zycie :-O:-O:-O a co mnie to interesuje? Nie jestem psychologiem :-O z kazda randka wzrasta we mnie niechec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Ania mowi sie, ze mysli nasze zapraszaja zdarzenia do naszego zycia, moze wiec warto wyzbyc sie strachu? @ Rhov gdybys mnie zobaczyla, to na pewno bys doszla do wniosku ze jestem brzydka. na bank, mam po prostu brzydkie rysy twarzy. ale kiedys bylam radosna dziewczyna, otwarta, i to sie czuje. nie o urode chodzi, uwierz mi, a o usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kochamy boimy sie stracic :) poza tym dzieki niemu wyszlam z dolka po tamtym ex wiec jak teraz z tym mi nie wyjdzie oj bedzie mi bardzo ale to bardzo zle, nigdy tak wczesniej nie kochalam, nie az tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Ania rozumiem Cie, mysle ze Cie rozumiem. chociaz chyba nigdy naprawde nie kochalam :( nie z wzajemnoscia :( a chcialabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam na początku - 25 :) Isle - ale ja na co dzień jestem radosna. Nawet bardzo. Po prostu tutaj przychodzę się wyżalić, bo nie mam nawet się do kogo odezwać w domu. Ja tam zazdroszczę każdej randki. Ja się umawiałam przez portale, przez znajomych, nawet przez biuro matrymonialne. I żadna nie doszła do skutku. Albo panowie się nie pojawiali, albo przychodzili, upewniali się, że ja to ja i uciekali w podskokach. Nawet nie siadając. Trochę to przykre. Straciłam już nadzieję, że komuś się spodobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myslalam ze narzeczony mnie kochal ale wiem ze nie zylam w jakiejs iluzji ten nowy mysle ze mnie nie kocha , nigdy mi tego nie powiedzial ja jemu tez nie bo boje sie odrzucenia , kiedys mi tylko namalowal na kartce serce i dal do reki z usmiechem ale przeciez to nie to samo co - kocham cie- prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak dlugo sie znacie? "Ja tam zazdroszczę każdej randki. Ja się umawiałam przez portale, przez znajomych, nawet przez biuro matrymonialne. I żadna nie doszła do skutku. Albo panowie się nie pojawiali, albo przychodzili, upewniali się, że ja to ja i uciekali w podskokach. Nawet nie siadając. Trochę to przykre. Straciłam już nadzieję, że komuś się spodobam." nie ma co zazdroscic, uwierz mi !! Po kazdej randce czuje zgorszenie i uczucie ze siwat schodzi na psy i sami idioci chodza po swiecie. co do facetow z internetu to nawet nie warte jest ani jednej mysli !!! Bo wiadomo, ze to jacys psychole sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×