Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość Analogowy chłopak
ANIA ANIA ANIA 1978 analogowy chlopak ale jesliby kochala nie sluchalaby nikogo tak mysle przynajmniej ja tak mam ze nie slucham nikogo tylko serca Tak,masz rację.Kwestia jest jednak w charakterze człowieka. Ona była bardzo podatna na sugestie koleżanek, bo one niby bardziej doświadczone w życiu z facetami i pewnie podburzanie,nie daj się , co on Ci bedzie .... i tak dalej. Czekałem , walczyłem , gadałem ,ale bez echa,więc z bólem serca się rozstałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ też się dopisze witaj :) też odnoszę wrażenie, że jak się na studiach czy nawet w pracy kogoś nie pozna, to już nie ma szans :O @ Analogowy chłopak no własnie póki co to jest dla mnie niemozliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analogowy chlopak no rozumiem , przykre , widocznie to nie byla ta dla Ciebie , tak to jest , cos sie konczy ale nie bez powodu , tyle ze widzimy to po czasie , ja jak sie dowiedzialam ze moj ex narzeczony mnie oszukiwal bylam zalamana plakalam calymi dniami zadawalam sobie pytanie dlaczego , dzis jestem spokojna i dziekuje Bogu ze to wyszlo przed slubem , nie mialabym z nim szczesliwego zycia wiec bardzo dobrze sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się dopisze
witaj Aniu:). Ja też na czatach próbowałam i na jednym portalu, po tych doświadczeniach jestem jeszcze bardziej zrezygnowana i mam jeszcze większe kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analogowy chłopak
Isle of Blue Życie uczy jednak - nigdy nie mów nigdy. Niekiedy są takie okoliczności,że wogóle nie myślimy o drugiej połówce,a ona pojawia się nagle i znikąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermosia
A ja moge dolaczyc? 28 lat,sama od 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analogowy chłopak
ANIA ANIA ANIA 1978 Dziś wiesz,że wtedy to było lepsze rozwiązanie. Mimo wszystko każde rozstanie boli i pozostawia trwały ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ hermosia witaj :) @ Analogowy chlopak no wlasnie niby tak sie mowi... dlatego nie chce myslec o niczym po prostu. niech sie dzieje co sie ma dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten problem, że nikt się nigdy nie kręcił. Moje wymagania? Żeby miał jakieś wykształcenie, żeby umiał na siebie zarobić, żeby mnie chciał i był wierny. Może faktycznie sa za duże, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analogowy chłopak
ANIA ANIA ANIA 1978 Dziś wiesz,że wtedy to było lepsze rozwiązanie. Mimo wszystko każde rozstanie boli i pozostawia trwały ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten problem, że nikt się nigdy nie kręcił. Moje wymagania? Żeby miał jakieś wykształcenie, żeby umiał na siebie zarobić, żeby mnie chciał i był wierny. Może faktycznie sa za duże, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie szukalam nigdy na czatach czy portalach , pierwszy raz w zyciu weszlan na czat , zagraniczny , i tam go poznalam byl pierwsza osoba ktora do mnie zagadnela , to bylo 2 dni po tym jak sie rozstalam z narzeczonym , bylam sama w domu ciagle tylko plakalam , poczulam ze musze z kims porozmawiac o czymkolwiek bo zwiaruje w tej domowej ciszy , i tam byl on... tez sadze ze zycie i los wiedza lepiej wiec trzeba sie na nie zdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się dopisze
ja już też z szukaniem w internecie dałam sobie spokój. ale już nie mam pomysłu gdzie możnaby poznać kogoś wolnego w mniej wiecej moim wieku. a przykro patrzy sie na koleżanki które są w wieloletnich związkach i drugiej ciąży jak się nie ma z kim nawet na spacer iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy trzeba szczesciu dopomoc, nie wiem czy tak sie da , ja nigdy nie szukalam na sile , sami sie pojawiali , jak poznalam tego ostatniego to ostatnia rzecza jakiej chcialam to nowy zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to jestem tutaj najstarsza stara panna :-( szczerze strasznie sie boje 40 urodzin :-O Dodam tylk, ze od jakis 9 lat t.z od 28 roku zycia nie moge nikogo normalnego znalezc. przedtem bylam 8 lat w zwiazku ale to juz dawna przeszlosc. dlatego trace nadzieje, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uległam ostanio wrazeniu ze poza netem nikogo w tym wieku już nie poznam...mieszkam w małym miescie, nie chce nikogo stad, tu kazdy kazdego zna...zreszta poza netem to pojedyncze przypadki wolnych poznaje, z reguły młodszych, ostatnio podbijal do mnie 22 latek;/ ale zupełnie nie ten typ, bez wykształcenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Z reka w nocniku moj najdluzszy zwiazek trwal jakies pol roku :( to ja nie wiem kto jest w wiekszej za przeproszeniem dupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analogowy chłopak
Isle of Blue Niech się dzieje co się ma dziać,ale niekiedy trzeba troszku pomoc,czyli wyjście do ludzi ,jakiś uśmieszek. Pisałaś o wulgarności.Każdy facet jest niby inny i lubi coś innego,ale powiem sam o sobie,to nie lubię wulgarnych kobiet. Owszem , tam czasami to mi nie przeszkadza, ale moim zdaniem gdy jest tego zbyt wiele ,to traci to na wartości,a facetów może odstraszać.To oczywiście tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Z reka w nocniku ale czuje sie jak 50 :O @ Analogowy chlopak staram sie byc kulturalna ale bywam nerwowa. ogranicze przeklinanie, wiem ze to razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×