Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

a tu moge byc szczesliwa kiedy troche wiosny albo lata zaznam bo wlasciwie pada tu caly rok. nie ma wiosny nie ma lata nie ma jesieni i nie ma zimy. pare dni w roku slonce swieci. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konik zasuwasz jak mały samochodzik powiem Ci, że aż dziwo mnie bierze gdy mówisz o lekturach i jesieni ;) serio podziwiam Z ręką w nocniku czy jesteś w UK ? to mi się właśnie z tym kojarzy gdy tam byłem właśnie tak to zapamiętałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocniczku a masz w planach powrót do kraju czy raczej już tylko goscinnie będziesz tu przyjażdżała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zasuwania mozna się przwzywczaić , a że nie samą pracą człowiek żyje to kapka relaksu się należy :) A okazuje się ze w niedziele ide na koncert -- całkiem o tym zapomniałam niestety nie będzie to mój ulubiony zespół ale zawsze jakaś rozrywka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkad tu jestem t.z od 23 lat nie bylam w Polsce :-P nie raz Was nie rozumiem :-P staram sie dobrze pisac po polsku bez bledow ortograficznych a jak czegos nie rozumiem to googluje sens Waszych slow. czesto mysle o Polsce ale nie pamietam duzo i nie wiem jak teraz u Was jest. ale tesknie i czesto mysle o powrocie. nie tylko ja ale i moja przyjaciolka. tutaj zawsze bedziesz obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glany stoją na bacznośc :D Koncert zakopower -- nie bardzo mnie jara taka muza bo ja słucham czegos z większym powerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany a ja myślałam ze ty wyjechałaś zarobkowo i zaraz wracasz:) Nie wiem czy po takim długim czasie byłabyś w stanie tutaj żyć ,tu jest inny świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili musze isć spac bo juz ledwo siedze a jutro upiorny budzik zadzwoni skoro świt bo niestety idę do pracy Jak nie macie innych planów to zapraszam jutro wieczorem na wirtualną imprezę do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi zakopower nie podchodzi, ale cóż zrobić jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) Musisz mi wybaczyć te podchody, ale przynajmniej już pi razy oko wiem cośniecoś. Bo widzisz odkąd dowiedziałem się mniej więcej gdzie pracujesz miaaaaaaaaałem cien szansy, że to Ty jestes tą słodką dziewczyną która kilka razy uratowała moją cierpliwość i w kolejce od 4 stać nie musiałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj obawiam się ze to niestety nie ja . Ale nic straconego , jakbyś potrzebował kiedyś pomocy tego typu to służę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze powiem ci Nocniczku że jak na osobe która tyle lat nie miała kontaktu z Polską to genialnie piszesz w naszym ojczystym :D Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Hej. Ja na moment. Nocniczku-singluję z kilku powodów. M.in. dlatego,że słabo szukam i mało urodny jestem. A Ty z którego regionu Polski pochodzisz? Pozdro i goog night wszystkim. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *123456*
Kawka :) @ Rhovannion kokietko :) wróciłaś z imprezy twierdzisz że jesteś inna ja jestem i siedzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) postanowilam sie dolaczyc do Waszego grona jesli pozwolicie szczegolnie dlatego ze tez uwielbiam Davida Bowie Nocniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla starsza stara panna
Czesc! Zajrzalam tu pare razy ale nie bylo czasu skrobnoc. Obowiazki rodzinne pod tytulem maly chuligan trzymaja mnie z dala od kompa. Ale dzis rano dyzur ma duzy chuligan wiec mam chwile :) Ktos pytal, czy mieszkam w Polsce. Zaznaczylam juz w pierwszym poscie, ze nie. Napisalam, ze zwlaszcza poza Polska wiek 35 lat to naprawde nic nie znaczy. Poczatek zycia :) Ta parka starszych ludzi o ktorych pisalam, ze sa 20 lat po sclubie to byla na przyklad z Kanady, Jezeli o Rhovannion chodzi, to nie bede piac z zachwytu ani pocieszac jej jak tutaj 90% ludzi to robi bo to nonsens. Nie wierze jej wogole. Wydaje mi sie, ze to taki wampir energetyczny, ktorego zniesc nie mozna na dluzsza mete a ona tlumaczy sobie wszytko uroda. Zauwazcie, ze kiedy sie pojawia na topiku to topik staje sie o niej, wiecznie tylko jakies uzalanie sie, totalna koncentracja wylacznie na sobie i przedstawianie sie jako ofiary o najlepszych wrecz intencjach :O To jest chyba taka jej strategia zeby brac ludzi na litosci i wten sposob koncetrowac ich uwage na sobie. Powiem jeszcze raz, ze powinna poszukac pomocy profesjonalisty. 1. Kaleka jest ale ZUS jej zadnej grupy iwalidztwa nie przyznal. Na pewno dlatego, ze ma krzywy nos czy co tam innego. 2. Kolezanka sie odsunela bo Rhovanion si elepiej uczyla 3. Rodzice fatalni 4. Pracy jej odmowili bo taka brzydka. Juz to widze jak jej tak powiedzieli wprost :) Po to zeby narazac sie na jakas sprawe sadowa. I caly czas jest tylko "ja, ja, ja, ja, ja". Taka jestem biedna, ochydna itd. Rhovannion, sorry. Moim zdaniem twoje niepowodzenia zyciowe (o ile nie sa wyssane z palce) wcale nie wynikaja z twojego wygladu. Co do reszty, to glowa do gory. Idzie weekend i 1000 mozliwosci spotkac wlasciwa osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej :-) dzien dobry :-) jestem na chwile kawe wypic z Wami :-) witaj malenstwo77:D ale sie ciesze ze jest jeszcze jedna fanka Davida ❤️ @byla starsza panna-nie chce wnikac w to co piszesz o Rhovanion. Ja ja bardzo lubie! Ona jest tak samo samotna jak ja i dlatego nie wazne dla mnie czy jest brzydka czy nie. jejku jak mnie glowa boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×