Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość stronger
Pan Twardowski-- nie jesteś czasem tym słynnym duchem cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronger
Masz podobny styl pisania do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronger
to wyżej to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie T Ty to mozesz szalec do woli ;) W końcu przecież single mogą więcej :D Piszesz że byłeś wczoraj na "polowaniu' czy wczorajsze łowy mozesz zaliczyć do udanych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronger
to konik sie podszywa pode mnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło iż ktoś pomyślał, że w ogóle przyszło komuś do głowy iż mogę być sławny. Tylko, że nie mam pojęcia kim jest ten cały duch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiepściunio wczoraj poszło. Czwartki nie są najlepszym z dni - jakoś mało ludzi było i same znajome gęby ;) Pobawiliśmy się trochę i przez to dziś chodziłem z rana jak śnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podszywam się bo nie jestem krawcową :D Panie T -- nie trac pan wiary , moze niebawem sie okaże że w owym barze czwartki nazwą twoim imieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie tracę wiary to nie tak. Po prostu poszedłem głównie zabawić ze znajomymi iiiiiiiiiiii gdyby tylko nadarzyła się jakaś szansa to pewnie bym ją wykorzystał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo rozpocznie się moja ukochana pora roku . uwielbiam jesień,żółto-czerwone liście , zimne wieczory ,zapach palonych liści nie wspomnę już o grzybobraniu . Oj nie mogę się juz doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak jak jest okazja to człowiek musi ją wykorzystac :D , patrząc że w nicku Twardowski to z pewnoscia" miętki" nie jesteś :D i jak na twardziela przystało walczysz do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na zasadzie nadzieja umiera ostatnia ;) Też lubię jesień, ale nie każdą. Mam jedno fajne wspomnienie jesieni. Byłem wtedy w Janowicach Wielkich. Słuchajcie to właśnie była jesień jak z bajki. Czerwono żółte dywany liści na ulicach piękna pogoda i mnóstwo spacerów. To była taka jesien której nie sposób było zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tez lubię , szelest liści w parku i walające się kasztany -super. Ale jak jest szaro też lubie , moge sobie po powrocie usiąść w fotelu z kubkiem herbaty zagłębić się w lekturze i totalnie zresetować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się to co piszesz. Wszyscy by tylko lata chcieli. Jeszcze wiosnę lubię, gdy wszystko budzi się do życia i z szarych zimowych kolorów budzą się ze snu wszelkie rośliny i jakby zwierzyna chętniej wystawia się na słoneczko ;) A nad książką też bym miał chęć posiedzieć, ale raczej gdzieś na tarasie w ciepły dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taras tez dobry :) zresztą jak ksiażka dobra to każde miejsce się nadaje , nawet wanna ;) Ja uwielbiam biografie i kryminały , szkoda tylko że tak mało czasu na taki relaks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×