Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ecie pecie co powiecieee

Czy tydzień po porodzie można jeszcze nauczyć dziecko ssać pierś?

Polecane posty

Zaraz po porodzie nie miałam pokarmu, mały przez tydzień karmiony był butelką. Pokarm już mam, ale mały przyzwyczajony do butelki nie chce teraz łapać brodawki. Jest szansa, że zacznie jeszcze ssać pierś? Jestem zdesperowana w tym temacie, bo bardzo chcę karmić, ale co zrobić, by spodobała mu się pierś, a odwidziała butla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
gdyby nie chciał to ja chętnie go wyręcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
to kup kapturki na piersi niech przez nie ssie na razie, a później może załapie piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assi
Desperacja nieeeee. Spokojnie. Mój syn zaczął ssać pierś dopiero 2 tygodnie po porodzie i tak mu się spodobało, że o smoczku całkiem zapomniał i z piersi przesiadł się od razu na łyżeczke i kubek niekapek. Jeżeli pierś jest pełna trudno uchwycić dziecku brodawkę, odciagnij trochę pokarmu i dopiero przystawiaj. Wyluzuj to facet, pozna się na bank co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznela
daj foto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assi
Spróbuj z tymi nakładkami silikonowymi. Córce mojej koleżanki się spodobały i kilka miesięcy ciągła przez kapturki. No trzeba próbować. Najważniejsze twoje nastawienie psychiczne. Uwierz w siebie, uwierz w dziecko. Brzmi jak zwołanie sekty;). Spadam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×