Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość Iwon@
Jak dla mnie Rieker i Tomaris. Dla mnie but musi być z miękkiej skóry, bez ostrych szwów i z miękką wyściółką/podeszwą. W przeciwnym wypadku albo mam bąble albo otarte pięty. Na butach tych firm jak dotąd się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazar, Gino Rossi, Venezia, CCC, ... w każdym z tych sklepów znajdę zawsze coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupował może ktoś buty na stronie air-max.pl ? Polecacie strone ? Długo czekaliście na buty i ile kosztuje przesyłka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej kobiecie ostatnio z takich quazi eleganckich kupowalem MiuMiu, co do naprawde pozadnych butow polecam Hiszpanskie Dj Santa i Picolinos (recznie szyta skorka!), ze sportowych to Hummel albo New Balance - wiekszosc pieje nad Nike i Adidasem ale te buty uwazam za duzo wyzsze jakosciowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie obuwie DeeZee jest bezkonkurencyjne - świetne modele, niskie ceny, naprawdę mega polecam. Tu możecie zobaczyć ich nową kolekcję: http://shushu.pl/marki/deezee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodylapnana
Polecam Nike Air Maxy :) Poszukaj tutaj: http://air-max.pl Mają wiele modeli, różne kolory, rozmiary. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Ryłko i Tamaris :) które często są sprzedawane w salonach Ryłko :) Ryłko ma inaczej wyprofilowane wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selyts
nowe odkrycie - MYS Fashion jakość przeeeefajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venezia nie produkuje butów w Chinach, lecz we Włoszech także nie. To są buty szyte u nas, ale mają wielu drobnych podwykonawców. Dlatego pewnie można trafic lepiej albo gorzej. Za taką cenę taka loteria Nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindia
Kocham buty ecco. Oczywiscie na jakies wielkie wyjścia mam eleganckie szpilecczki czy kozaczki Gino Rossi, ale buty ecco sa najwygodniejszymi i najlepszymi butami na swiecie. Niestety cena często powala i lepiej szukac promocji. Na ta zimę zamówiłam sobie, mężowi i synkowi na stronie Złotych Wyprzedaży. bardzo korzystna oferta. Mozesz sobie np. w sklepie wybarc model i rozmiar, a pozniej tu kupic polowe taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sportowe to też lubię Nike no i oczywiście Converse. Z butów bardziej eleganckich polecam Clarks - trwałe, skórzane i klasyczne. Np. tutaj: http://www.butsklep.pl/clarks-33-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termas
o kurde, doskonałe te buty są! A szybka wysyłka w r-gol jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie wszystkie buty mam z clarks'a. Zadne buty od nich mnie jeszcze nie obtarly i sa bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A biegac cale zycie w adidasach to tylko Polki potrafia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruella Devil
Jimmi Choo, Labutin , CD, LV , Valentino, Gucci ewentualnie Nina Ricci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga1480
A ja polecam Lasockiego , świetnie wykonane, super jakość. Jakością niczym nie odbiegają od Venezia lub Wojas a cena o 50% niższa. Jakość taka sama płacisz tylko za markę. Szkoda przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1990mad
witajcie, mysle ze najlepsze buty proponują Marks i Hilfiger. w przecenach można fajne pary wyczaić. druga sprawa jest taka.. stworzyłam fajną stylówkę w konkursie c&a : MOŻECIE luknąć na stronie c&a- znajduje się na pierwszej stronie najpopularniejszych z dopiskiem Agata nazwa kompletu szykowna moda. co o nim sądzicie, czy inne uczestniczki stworzyły lepsze kreacje.? jeśli podoba wam się głosujcie! Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość777
APIA, SALOMON, ECCO. Tylo nie KAZAR!!! Maskara!!! Nie polecam, trzy pary kupilam a reklamacji bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×