Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faustyna333

CZY KTOŚ CHCIAŁBY KOBIETĘ Z DZIECMI?ATRAKCYJNĄ

Polecane posty

Gość faustyna333

Czy związalibyście się z kobietą która ma każde dziecko z innym,czy to taki problem? Dodam że kobieta sama zarabia na siebie,sama utrzymuje mieszkanie,ma tylko 400 zł alimentów po tatusiach którzy poszli w sina dal. RESZTĘ MUSI ZAROBIĆ!!!! I DZIELNIE DZIECI WYCHOWAĆ! Czy kobieta która ma każde dziecko z innym jest gorsza?tylko dlatego że jej związki się rozsypały ,dodam że nie z jej winy?jeden skończony alkoholik drugi kurwiarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henikk
wstydziłbym się ją rodzinie przedstawić ,sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henikk
Wstydziłbym się ją rodzinie przedstawić. sorry,żeby z jednym miała te dzieci to ok. ale jak ma z różnymi to odpychające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekxsandra
Ja zle myśle o takich kobietach,no ale z życiu jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASZTANOWA34
Co wam dzieci przeszkadzają ,gnoje najpierw zrobią a potem nie chcą takiej .Taka kobieta nie powinna żadnego fiuta sobie juz brać. Powinna dalej dzielnie dzieci sama wychowywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci czesto dziedzicza
geny po tatusiach i g...o prawda, ze to zalezy od wychowania! a mamusia jak z zadnym nie wytrzymala to tez cos jest na rzeczy. Zawsze wina lezy po obu ostronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZwiązane
Ja tam bym sie związał. Mocnym sznurkiem. I skoczył do rzeki ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie chciala bym sie wiazac z taka soba chociaz serce nie sługa wiadomo ze na to sie nie ma wplywu. Powod jest tylko jeden : nie wiem czy by mi serce nie pękło dlatego, ze on, ukochany, juz sie z kims rozmnozyl... z inną.. I odwrotnie gdybym byla facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA PATOLOGIA!
Przykro mi, ale nie. O ile miałaby dziecko lub dzieci z jednym partnerem, to moooooooże bym się zastanowił, ale każde z innym? Moi rodzice by się mnie wyparli, gdybym miał cie im przedstawić, no sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
pitolicie od rzeczy i to takie banialuki że szkoda czytać. sama znam syna sklepikarza który jest nie dość że ze starszą to jeszcze matką 3 dzieci - oczywiście bardzo atrakcyjną oczywiście według kafe takie rzeczy się nie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihiu
kobieta z 2 dzieci, z czego kazde ma innego ojca?? Wybacz,ale jestes najgorsza partia jaka mozna sobie wyobrazic (no dobra, dziwka jest gorsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfgggf
wstyd przed rodzina panne czy rozwodke z dziecmi przedstawic ,bo beda juz wiedziec ze kuurwiszonek z niej, a do poruhania to super laska, i na bajery ja naciagnac mozna.i nawet zjes doa i poruhac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Arkadiusz25
Jeśli byłaby seksowna to na jednorazowy seks jak najbardziej. Choćby nie wiem jak była ładna, seksowna, inteligentna, czuła i miła nie przeszedł bym na poziom wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihiu
najlepsze jest to, ze takie kobiety wmawiaja innym jak to szukaja partnera dla siebie, a nie ojca dla dzieci i sponsora ich zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja np. znam kobiete ktora ma 4 dzieci, z czego 2 - kazde z innego ojca, 2 z obecnego męża, a ten mąż ma jeszcze kilka swoich ktore porzuciła dla tej babki i jej dzieci. mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamusiek
kobieta z bahorami to najgorsza partia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAROBILA SOBIE DZIECIACZKOW TO NIECH NIMI SIE ZAJMNIE ANIE FACETOM GLOWE ZAWRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no bywa niestety tak
no raczej nie... jest tyle innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna333
Tak właśnie myślałam,, najdłużej był ze mna 1,5 roku potem wymyślił ,że za dużo się kłócimy,że możemy być przyjaciółmi,a chodziło mu pewnie o dzieci że mam skubaniec jeden!!! Czuje się wykorzystana,jak jakaś krowa rozpłodowa dla buchaji! GDYBY NIE DZIECI BYM SIĘ POWIESIŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna333
Już wiem że nie mam szans na normalne życie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Live is brutal.
No widzicie- a facet którego znam porzucił żonę z dwójka dzieci dla podwójnej rozwodki z dwójka dzieci - nastolatek i maluch wtedy 6 lat . I dorobił jej jeszcze dzieciaka i mamusi przedstawił . Trafiło sie babce - facet jest lekarzem , ona kimś tam - nikim ważnym . I żyją długo i szczęśliwie juz ze 4 lata . Jest ładna i musi dobrze dawać - żona nieatrakcyjna i lepszy specjalista niż on. No i co - wiele facetowi nie trzeba . A, jeszcze żona pierwsza go z nałogu wyciągnęła - ta nowa gotowca swiezynke ma. Live is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Live is brutal.
Te dzieci rozwodki oczywiście każde od innego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaBrutal
"najdłużej był ze mna 1,5 roku" A to tych krokodyli było sporo więcej (!?) :classic_cool: Spójrz na to z innej perspektywy: - jesteś atrakcyjna - Ktoś cie czasem puknie - zaradna i masz 400 zł - z głodu nie umrzesz - wyszlajałaś sie i z alkoholikiem i z kurwiarzem i kto-tam-wie-z-kim-jeszcze - masz co wspominać. Czego chcieć więcej, ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu, kazde z innym, nie wiesz co to antykoncepcja??? Masz pewnie szanse na znaleźienie faceta ale nie licz że to bedzie juz na teraz :-/ może byc jutro, za rok za dwa:) nikt tego nie wiem, tylko polecam juz antykoncepcje aby nastepnych dzieci sie nie dorobic :-/ Ja mam 2ke dzieci jedna i druga córke z mężem, jak bym miała z dwoma facetami to bym sie chyba jak kurwa czuła :-/ wstyd by mi było:-/ nie miała bytm chyba odwagi powiedziec w prost że mam 2ke dzieci z różnymi facetami:-/ jak by miały moje nazwisko z bogiem sprawa ale ja inne nazwisko, jedno dziecko inne, drugie dziecko inne matko boska masakra. W szkole miałam taki przypadek to pamietam że się dzieci dziewczyny pytały czy jest adoptowana :-/ skrzywdzenie dzieci na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca tu już kiedyś
dziewczyno Ty nie pytaj na kafe o takie rzeczy. Tu same ćwoki,prawiczki,matki polki i chuj wie kto jeszcze:O Życie w realu to nie to co życie na kafe. Teraz nie ma zwiazków na zawsze. Niestety takie czasy i to niestety w większości dzięki Naszym panom,którzy tak bardzo szanują rodzinę,kobiety i swoje dzieci. niech ci wszyscy się zastanowią czy mają takie super poukładane rodzinki.Są z pełnych rodzin i czy nie mają przyrodniego rodzeństwa. Myślicie,że wasze żonki są takie cnotliwe??? A mężowi tacy wierni??? Ciekawe ile takich dzieci skończyło swój żywot w gabinetach ginekologicznych,albo ile takich pół sierot żyje na tym swiecie ,bo Wasi męzowie,ich tatusiowie musieli sobie ulżyć. Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty pytasz ja odpowiadam
Małżeństwa się NIE DOPASOWUJĄ i po latach dopiero to wychodzi.Takie jest życie dlatego uważam że nie należy z góry przekreślać rozwodników i samotnych matek z dziećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
dzieci nie masz szans a jeszcze kazde z innym nie masz zadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×