Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faustyna333

CZY KTOŚ CHCIAŁBY KOBIETĘ Z DZIECMI?ATRAKCYJNĄ

Polecane posty

jestem kobieta z dwoma corkami...w malzenstwie bylam 18 lat i corki mam z mezem (notabene zaszlam w pierwsza ciaze po slubie)i nigdy ale to przenigdy nie mailam problemow z facetami....w tej chwili jestem w narzeczenstwie -----mysle ze gdybym miala kazde dziecko z innym facetem to dla mnie bylby wstyd....sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta z dwoma corkami...w malzenstwie bylam 18 lat i corki mam z mezem (notabene zaszlam w pierwsza ciaze po slubie)i nigdy ale to przenigdy nie mailam problemow z facetami....w tej chwili jestem w narzeczenstwie -----mysle ze gdybym miala kazde dziecko z innym facetem to dla mnie bylby wstyd....sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaAtrakcyjne
Więc wracaj do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to nie przeszkadza kobiety z dziećmi które rozeszły się ze swoimi facetami z różnych powodów też zasługują na to aby zaznać szczęścia poznać kogoś bliskiego znam parę takich kobiet są super otwarte szczere i świetnie się z nimi spędza czas szkoda że tylko niektóre są zamknięte w sobie boją się nowych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....mozna byc otwartym ....ale jak sie jest otwarta dla wszystkich to potem ten jeden nie chce byc jednym wsrod tlumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale to dobre kolezanki i fajnie z nimi spędzam czas a ty nie chciałabyś usiąść przy kawie czy drinku z jakimś facetem pogadac o pierdolach pośmiać się zapomnieć o codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam sama to pewnie ze dobrze z kims usiasc i pogadac...tyle ze jak samotnosc sie przedluza to sie nie chce faceta-przyjaciela tylko faceta bliskiego sercu wtedy kobieta jest szczasliwa i spelniona...na co kobiecie facet -czyjs maz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaMiauczące
Kobieta bez kutasa nie miauczy, tylko miączy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz facet ma być wolny trzeba dążyć do szczęścia nikt ot tak nie poda ci go na tacy kobieta która kryje się za swoimi kompleksami nigdy nie będzie szczesliwa więc zaszalej na pewno znasz kogoś wartego uwagi idź z nim do kina restauracji pokaz swoje atuty a na pewno będzie inaczej na ciebie patrzył a nóż coś zaiskrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaMiauczące
diamant - a do kogo ty rozmawiasz? bo to nie jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna333
Witam,przestańcie ROBIĆ ZE MNIE KUREWKĘ.MIAŁAM W ŻYCIU 2 FACETÓW I Z KAŻDYM MAM DZIECKO!! Nie kurwię się,w moim wieku kobiety mają po 15 partnerów na boku!!!! Ja nieeee! Moje pytanie było po to aby zobaczyć ,kto jakie ma do tego podejście i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaNaWyjebane
Ale dorobek i tak nie najgorszy: - pijak i qrwiarz i z obu przychówek. Ostatnia może nie jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna333
słuchaj miałam 18 lat jak zaczęłam być z pierwszym 1 wielka miłość kupe lat razem ,miał problemy z alkoholem,potem było tylko gorzej i gorzej doszło do tego że sprzedawał z domu przedmioty. kazałam sie mu wynieść poszedł z chęcią do kolegów meneli. Poznałam pocieszyciela ,piekne miłe słowa ,jaki to on nie jest cudowny wierszami nawet casanowa rzucał,opowiadał jaka to nie jestem najwspanialsza nie wierzył że mnie spotkał na swojej drodze ,omamił mnie zakochałam sie ,ale okazało sie że te same wiersze pierdzielił innej i do tego byłyśmy w tym samym czasie w ciaży ,ona urodziła dzień po mnie,wyrzuciłam go i tyle.Ona zrobiła to samo! I co i ja jestem qurwą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna333
Od tego czasu nie mam nikogo i napisałam tutaj na forum ,czy ktoś by chcial taką? z 2 dzieci. Utwierdziłam sie że na stałe Niee.Bo każdy tak właśnie myśli o kobiecie z dziecmi od innego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś po prostu głupia.
A tego życie nie wybacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Live is brutal.
No przeciez Ci pisze jak wół że mój znajomy się zakochał w podwójnej rozwódce z dwójka dzieci od dwóch facetow. Na kursie go wyrwała- facet żonaty , lekarz, żonę zostawił i dzieci pierdolił rodzinę- dobrze przygrała i sa już 4 lata razem z nowym dzieciakiem a on dumny tata bo syna wreszcie się dorobił. To co jęczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Live is brutal.
a wiesz jaki był jej główny atak? szybkosc- bzyknęła się z nim raz- ale tak , że się chłopak ogarnąć nie mógł a potem powiedziała, że nie zamierza być kochanką bo chce być uczciwa;-) koleś był tak zakrecony że w ciagu miesiąca prysnął z chaty- żona, niewazne, dzieci- a wdupę z nimi, praca? on znalazł od razu. A ona tylko grzecznie czekała z buzią w ciup i smskami go rajcowała. pamiętaj autorko- facet ma jeden sterownik- jest to pitolek- ale trzeba z uwagą i umiejętnie nim sterowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
Powyzej.....znakomite....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie
jakis desperat lub rozwodnik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam dziewczynę która ma 34 lata i 4 dzieci - KAŻDE Z INNYM. Z żadnym nie była w związku małżeńskim, co tu owijać w bawełnę, kurwila się na lewo i prawo, do tego jest mało atrakcyjna, nie ma zębów nosi protezę od niedawna... Jakieś 5 lat temu poznała kolesia młodszego o 10 lat, wizualnie ideał mężczyzny i są do dnia dzisiejszego razem i razm wychowują te dzieci. Jak ich widzę to non stop sielanka, buzi buzi , trzymanie za rączkę itp. Nie znam go dobrze wiec być może ma coś z psychiką, może przeżył jakąś traume w dzieciństwie a może po prostu jest zakochany. Druga znajoma ma 2 dzieci z innych ojców i teraz poznała jakiegoś dziada. Dla mnie to na maksa nieodpowiedzialne, bo nie myśli o dzieciach tylko o swojej dupie. Po miesiacu wprowadził się do niej. Co ona o tym człowieku wie ? Przecież to może być pedofil lub jakis inny zbok, który wyszukuje własnie takie kobiety z małymi dziećmi, które dla innych mężczyzn nie są materiałem na partnerkę, wiec wiążą się z jakimś chłystkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulagtghtf
Faustyno nie rozumiem dlaczego zadajesz pytania na tym forum ? To forum kafeterii gdzie większość męskich użytkowników ma mniej niż 24 lata, nic w życiu nie przeżyli, nic tak naprawdę nie wiedzą poza tym czego nauczyli się w szkole, na podwórku i w tv. Że wstyd taką kobietę matce przedstawić, kurcze gdybym była facetem to nigdy nie wstydziłabym się przedstawić matce ukochanej kobiety ! Chyba dla matki najważniejsze jest to żeby syn był szczęśliwy, nie ? A jeśli ma rozwódkę to jego sprawa, jak jest dobra to będą razem, a jak jest k...wą to ją zostawi, czegoś się nauczy dzięki temu. Też zależy gdzie mieszkasz jeśli na wsi to masz prze.....ane na wsiach ważne jest tylko co mówią ludzie, jaka ma się opinię, szczęście własne i dzieci nieważne. W mieście ludzie są bardziej anonimowi, nie przejmują się sąsiadami czy znajomymi. Mam jedną znajomą samotną matkę rozwódkę z którą pracowałam, byłyśmy same w pokoju przy komputerach więc gadałyśmy całymi dniami. Ma 2 dzieci w wieku szkolnym rozwiodła się z mężem bo ten zaczął ją zdradzać i dilował narkotykami przez co zrobiło się niebezpiecznie. Szukała faceta długo, nie chodziło jej o kasę ale o kogoś bliskiego, mądrego, z kim można porozmawiać przy kominku zimą na każdy temat. spotkała wielu nastawionych tylko na seks takich eliminowała. Dawno nie miałam z nią kontaktu ale widzę na fejsie że ma faceta, są uśmiechnięci i zadowoleni. Prawda jest taka że przy bliższym poznaniu można wyczuć z kim ma się do czynienia, jak kobieta jest wyzywająca, ma płytkie zainteresowania to nie znajdzie nikogo na dłużej, ale jak czyta, interesuje się światem, ma swoje pasje i hobby, nie ciągnie ją na disco to mądry mężczyzna się pozna i z taką zostanie na dłużej. a jeśli nie bo to 'wstyd" to jego strata. Faustyno głowa do góry i lepiej napisz coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:39 [zgłoś do usunięcia] DERY ja mam dwoje dzieci 3,5 roku i 11 lat jestem atrakcyjna mam 36 lat ale mam wielkie opory myślę że każdy kto się dowie że mam dwoje dzieci to mnie oleje i tego się boję więc mimo tego że ogląda się za mną masa facetów ja lekceważe wszystkich bo się boję choć mi smutno że jestem sama ... nie smuć się, ja też wiele lat byłam sama z dwójką dzieci i znalazł się ktoś, kto nas pokochał - to tylko kwestia czasu ... a faceci za mną też się oglądali i też masa ich była... ale ja czekałam na tego jedynego i warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgaaa
eee tam dziewczyny większość polskich chłopów to nieudacznicy (z wyjątkiem mojego męża) niedojdy, które boją się mamusi u której mieszkają, zarabiają 1300- 2000 pln i na dodatek mają małe fiutki 15-18cm. nie dziwne że tak wiele kobiet woli rodzić dzieci obcokrajowcom, niedługo wszystkie wolne (z dziećmi i bez) wyemigrują a wtedy zostaną tylko rączki albo koledzy Jak macie dzieci to szukajcie obcokrajowca, taki to ma KASĘ, swoje mieszkanie, załatwi pracę i bedzie chciał szybko ślubu, bo kobiety z zachodu nie potrafią gotować, nie chce im się sprzątać. Mam kilka koleżanek (z dziećmi i bez) które mają za męża Niemca. Chwalą sobie bardzo i nigdy z Polaczkiem by nie chciały mieć nic wspólnego. Więc pomyślcie czy chcecie tu siedzieć czy robić to samo za granicą a mieć z tego większe profity i dla siebie i dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×