Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faustyna333

CZY KTOŚ CHCIAŁBY KOBIETĘ Z DZIECMI?ATRAKCYJNĄ

Polecane posty

Nie, nie wiem. Uświadomić mnie raczysz ćwoku z jajami niczym dzwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie, że jesteś tak blisko mnie. Żuk pechowo przypierdolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę natomiast, że z tobą jazda jest bez trzymanki. Tylko jaja dyndają. Dyng, dang, dong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Mocno wierzysz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Jak stąd na koniec świata. Czy wystarczająco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Wystarczająco. W nagrode otrzymujesz, jako jedyna i wybrana święty obrazek: http://img.wiocha.pl/images/3/a/3ac1dcec405e1856bb2da0a460cc8fc4.jpg Wydrukuj je w wielkim formacie i jeszcze większej rozdzielczości. Umieść w godnym miejscu. Zapalaj kadzidełka i módl sie 3x dziennie. A jaja zaczną sie bujać w rytm twojej modlitwy. Może :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zniewieściały! Kadzidła zapalę już dziś wieczorem, ale tylko dla siebie i swoich cudownych rozmyślań. Nie, nie o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Mylisz się, tępa strzało. Ta blondynka to nie ja. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Workiem jesteś ćwoku? No chodź i powiedz brunecie za dwa trzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Oho. Dekielek sie komuś odkleił. Nara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, uraziłam? Przepraszam, chciałam bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Nie, tępa strzało. Jesteś zbyt tępa, żeby urazić. Zwyczajnie - srać mi sie zachciało. Jak to w życi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saWcxS
:O jestem kobietą. ale lipa. współczuję. ale nie trać nadziei, może kogoś znajdziesz :D może nie wyskakuj od razu " cześc jestem kasia. mam 2 dzieci z czego każde z nich ma innego ojca :) " to troche odpychające jak ma sie w ogóle dzieci a juz takie prywatne historie zostawia sie naprawde dla najbliższych a nie katuje każdą osobę z która sie rozmaiwa dłużej niż 10 minuut. daj ewentualnemu facetowi czas żeby w ogóle pokochał ciebie. a dzieci możliwe bedzie tolerował i z czasem polubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
I tu dostałaś NAJLEPSZĄ poradę: schowaj kupę do torebki a jak już cię wyściska i wycałuje wyciągasz kupę i mu pod nos Efekt - MUROWANY Jego mina - BEZCENNA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w końcu Jak z tym pierwszym miejscem? Ja już się Nie liczę skowronku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-jak-mama
Diamant ja cały czas tu jestem tylko po przeczytaniu postów o tym jak bardzo kochasz swoją żonę to już nawet pisać się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu tak - odwrócę pytanie - czy ktoś z was związałby się z gościem mającym dzieci z dwoma/trzema kobietami (takich jest niemało)? Najlepsze jest to, że dzieczyny lecą na takich. Zostawćie już te matki same wyhowujące dzieci w spokoju - ja niewiem czy w Polsce dziecko to jakiś stygmat? Pierdolony zaścianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze dodam, że takie babki są i tak wygrane bo mają przy sobie dzieci, które zapewniają ważniejszy związek bo oparty na prawdziwej bezinteresownej miłości i zaufaniu, które później wysoko zaprocentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiaona
Mój były partner zostawił mnie dla kobiety, która ma 2 dzieci. I też każde z innym, nie była z zadnym z nich w związku małżeńskim. Mieszkamy nadal razem, bo chwilowo syt. materialna uniemożliwia oddzielne zamieszkanie. My mamy dziecko, co też nie ułatwia sprawy. Z nia nie chce zamieszkać, bo dzieci mu przeszkadzają, twierdzi ,że chce mieszkać ze swoim dzieckiem. A ja mam się na wszystko godzić. Mieszka ze mną, ale wszystkie sprawy załatwia z nią.Ona ratuje go z opresji np finansowych. Myślę,że w końcu z nia zamieszka,choć dzieli ich 300km. Mam nadzieję,że ona go przekona, bo ja już próbowałam wszystkiego, a mieszkanie z nim doprowadza mnie do depresji. Mam tylko jeden postulat- żeby splacił mnie z nieszkania, na które dalam wkład własny, ok 60 tys. I tu jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×