Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gośćlaux
Nie wiem co toba kieruje gosciu od parszywych komentarzy,ale powtorze ostatni raz....po co tu wchodzisz nie majac nic konkretnego do powiedzenia czy napisania...to moj temat i jesli sie komus nie podoba,niech nie wchodzi,tyle w temacie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz Laurka wiersze i nie komentuj żałosnych wpisów, lubię Twoją wrażliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia z Lublina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na topiku z wierszami, teraz będą tutaj gościła. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może piszcie pod jakimiś nikami a nie wszyscy pod gościem. Mało to eleganckie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Noszę twe serce z sobą, noszę je w moim sercu nigdy się z nim nie rozstaję gdzie idę Ty idziesz ze mną, cokolwiek robię samotnie jest twoim dziełem, Kochanie i nie znam lęku przed losem : Ty jesteś moim losem nie pragnę piękniejszych światów Ty jesteś mój świat prawdziwy Ty jesteś tym co księżyc od dawien dawna znaczył Tobą jest co słońce kiedykolwiek zaśpiewa Oto jest tajemnica której nie dzielę z nikim korzeń korzenia zalążek pierwszy zalążka niebo nieba nad drzewem co zwie się życiem; i rośnie wyżej niż dusza zapragnie i umysł zdoła zataić cud co gwiazdy prowadzi po udzielnych orbitach. Noszę Twe serce ze sobą... Edward Estlin Cummings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
"Pamiętajcie nas, bo my też żyliśmy, kochaliśmy i śmialiśmy się." Wyspa Tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
" Niektórzy ludzie są razem szczęśliwi. Inni są bardziej szczęśliwi, kiedy nie są razem. Niektórzy są nieszczęśliwi, ponieważ nie mogą być razem. A jeszcze inni nigdy nie będą szczęśliwi, razem czy osobno". Deszcz słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy Marty
kolejna łza spłynęła cichutko... znów przez nikogo niezauważona serce spragnione resztką sił pracuje... samotność, tęsknota, nadzieja siostry moje bliskie a Księżyc wciąż ten sam niewzruszony świadek małych smutków i radości Mały Książę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
"Mówią, że miłość to rozpalona przyjaźń. I jeśli masz szczęście, znajdziesz kogoś, komu oddasz umysł, ciało i duszę. Powinieneś się trzymać i mieć nadzieję, że się nie poparzysz". Erica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy Marty
jesteś tuż obok zatopiona w moich ramionach śpisz sobie oddychając spokojnie tak mi dobrze przy tobie kiedy jesteś blisko kiedy czuje na sobie twój ciepły oddech twojego serca rytm śpij odpoczywaj sobie czuwam nad tobą i kiedy tak tulisz się pytam sam siebie czym zasłużyłem na takie szczęście a może to tylko sen? i wciąż nie dowierzam i prawdy dochodzę wszystkimi zmysłami i rzeczywiście... jesteś jw. http://www.youtube.com/watch?v=xnIl-IE8sLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
"Jest taki wiatr, który wieje z północy. Mówi że zaczyna się miłość. Podejdź tu. Wcale nie jestem poza zasięgiem dłoni. Jeszcze nigdy cię tak nie pragnęłam. Podejdź tu.... Nie położyłam się obok ciebie? Zapomnijmy o naszej dumie. Podejdź tu... Wcale mi nie spieszno. Nie musisz odchodzić. Wiem, że już nie wiesz co myśleć, ale tym razem się uda." Kath Bloom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy Marty
znowu wracam do mojej samotni nie ma nikogo cisza tylko moje myśli przemykają gdzieś niechcący zwracając na siebie uwagę i słychać w oddali cichego wołania głos wołania o miłość mój mały świat zbudowany z marzeń, pragnień wyobrażeń, wspomnień moje miejsce mój prawdziwy dom wracam do niego co noc jw. http://www.youtube.com/watch?v=fyoCXePXQF0 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy Marty
słowa tak wolno płyną... jakby je za kraty pozamykano a ja chcę mówić i krzyczeć wyrazić tą burze jaka się rozgrywa we mnie... swe odczucia przekazać lecz niestety nie pisana mi ta zdolność choć tak bardzo pożądana i tak trwam w swej beznadziei... jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Wybiła dwunasta, minęła północ za oknem cicho, ciemno, nudno księżyc blaskiem rozświetla niebo cień przestało rzucać drzewo gwiazdy świecą niby damy myślę- kiedy się spotkamy komety roznoszą życzenia jednak nic się nie zmienia słońce zniknęło gdzieś za horyzontem a ja czekam na początek tylko planety bierne pozostają o niczym nie marzą, na nic nie czekają z netu dobranoc:-)[czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy Marty
Wieczorem przy tobie... odpoczywają moje zmęczone mięśnie rozluźnienie ogarnia ciało twoja bliskość uspokaja mnie marzyłem o tym cały dzień... zamykam oczy upragniona, błoga cisza przerywana tylko szeptem i oddechem lubię milczeć z tobą... jw. http://www.youtube.com/watch?v=nvT9k_LsXjM Dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justalublin
Miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaPrzyjaciela
We mgle szukamy się po omacku wciąż wyczuwamy stare sny splecione dłonie, zamknięte umysły uparcie odliczam ślady Ciebie Mijasz,jak oszukane dni.. Rysuję Cię parą na szybie rozbita nadzieja zmieszana z alkoholem jesteś jak niedopisane zakończenie w księdze nieskończonej.. W nocy budzę się z krzykiem jesteś ? oddychasz czy kłamiesz? na przekór sennej ucieczce dalej wbijasz się we mnie ducha łamiesz.. Wyrwana z ciała dusza płacze nad swą kradzioną wolnością wszystko co było niepoznane porwało mnie dzisiaj od Ciebie Na zawsze.. vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może.. oszukamy wiatr zmylenie ciszy jest wezwaniem wystarczy jeden śladu krok jedno złączenie dłoni z ogniem.. Po drugiej stronie nikt nie słyszy w ciemności skradać się, do ust niczyich nachylać twarz porzucić własne imię.. Bez oddechu człowiek jak dziki ptak lekki i wolny biały horyzont jak oczy niewinne wędrując z pomrukiem zamordowanych słów jest lżej ..nie istnieć . vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdmuchuj świeczek przedwcześnie bo płomienie lubią oszukiwać Wygasać tuż przed świtem znikać niebieskim dymem Łkać i tlić wybuchać nagłym tańcem iskier malując rozgorączkowanym woskiem miłość i dym. Kurczowo trzymają się cieni i przywidzeń niepewną struną światła grają w głuchy ton i rytm. By zgasnąć nagle z rana rozwiane głupią nadzieją w pył.. vera Pozdrawiam :-) miłego dnia dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra pozdrowionka:)pisz pisz nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos bardzo Cie kocha nie powiem Ci kto i mysli o Tobie nie powiem ci co lecz serce Ci powie za dzien lub dwa ze ten kto cie kocha to wlasnie ja-brat Dla Laury:) najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pragnę... Nie pragnę miłości. Której nie ma za dnia. Tylko nocą się budzi. Nie pragnę miłości. Na jeden moment, chwilkę. Przemijającej bez echa. Nie pragnę miłości. Płytkiej, bez głębszych uczuć. Takiej z próżności. Pragnę miłości stałej. Która mi zawsze pozwoli. Mieć w sercu radość. I na zawsze słodko zniewoli Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotni ludzie Czy znasz samotność swoich bliżnich? Samotność więźnia, który widzi słońce i wie, że na zewnątrz nikt o nim nie myśli. Samotność chorego, który ma niewielkie, jeśli nie żadne, widoki na wyzdrowienie, i który całymi dniami czeka na odwiedziny. Samotnośc starego mężczyzny, starej kobiety, którzy żyją sami i których żonate lub zamężne dzieci nie mają dla nich czasu i nie interesują się nimi. Samotność matki bez męża, która sama musi troszczyć się o dzieci. Czy znasz rozdzierającą samotność ludzi, którzy wygłodzeni leżą w tak wielu miejscach Azji, Afryki czy Ameryki Południowej i czekają na śmierć? Wewnętrzną samotność tak wielu współczesnych ludzi, którzy przesyceni dobrobytem i przyjemnościami zaczynają się bać bezsensu swojego życia. Wycisz się i zadumaj, zadając sobie pytanie: Co warte jest moje życie? Czy nie otrzymałem zbyt dużo? Dlaczego tak wielu musi tak cierpieć? Jeśli możesz swą obecnością i dobrym sercem uczynić choćby jednego człowieka szczęśliwym. poprawiłeś świat. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod tym linkiem nie znamy autora topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×