Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
a ja chce wiedziec jak sie robi tu te buzki? :) takie małe?wiesz moze kobitko od tego krotkiego wierszyka powyzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy kto zadał pytanie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się skleić serca złamanego nie można nagle przestać kochać gdy ktoś odchodzi pustka pozostaje a serce zranione potrafi tylko szlochać... lecz słońce nieostatni raz zaszło i nie ostatni raz padał deszcz po burzy zawsze robi sie jasno uwierzysz w to jeśli chcesz.... moje serce wierzyło pragnęło i Ciebie wciąż wołało... w odpowiedzi własny głos dzis usłyszało... nikt nie jest tak obcy jak ktoś kogo sie kochało nikt nie jest tak niepotrzebny jak ktoś kogo sie potrzebowało.... minie czas, smutku i łez i znów niebo zapłonie tysiącem barw życie nie będzie szare i złe dopóki w nadziei trwam... Ciebie nie zapomne bo przecież Cię kochałam byłeś dla mnie wszystkim co na ziemi miec chciałam... i jutro znów się usmiechnę bo walke wygrałam bo ktoś mnie pokochał kogo i ja pokochałam nela52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciszy nocnej zasłuchana,myśli moje płyną Tyle godzin jest do rana,kiedy one miną? Pogrążona w samotności,ranka wypatruję, I tak myślę sobie cicho-co me serce czuje? Żadne słowa,żadne treści tego nie opiszą Co się dzieje z moją duszą i z tą martwą ciszą A za oknem blask księżyca,rozświeca nam drogi Czasem tęsknię,tak okropnie za Tobą mój drogi. Czemu serce w takiej ciszy bije jak szalone? I swym biciem,mąci ciszę-oszalało one. A gdy rankiem płomyk słońca,zbudzi mnie do życia Będzie bardzo brakowało:martwej ciszy,serca bicia. jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaurkax
ładne te wiersze pozdrawiam:) i uciekam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego weekendu dla Wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...."Bo najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś ofiarować to pomyśleć o nim... Bo wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"Powiedziała mi: Tak bardzo się boję... Zapytałem: Czego? A ona: Bo jestem tak bardzo szczęśliwa. Takie szczęście jest aż przerażające. Zapytałem ją, dlaczego tak uważa. Odpowiedziała: Bo takie szczęście przytrafia się tylko wtedy, gdy zaraz ma się coś utracić." ~Khaled Hosseini, Chłopiec z latawcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko." ~Joanna Chmielewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić. — Lois Lowry "Czemu nie jestem na przykład szczęśliwą szafą w Twoim pokoju, szafą, która patrzy na Ciebie całą, kiedy siedzisz w fotelu czy przy biurku, albo gdy kładziesz się i śpisz." Franz Kafka "Listy do Mileny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"Pragnął, aby wszystko było jak dawniej. Coś w środku mówiło mu jednak, że na dłuższą metę nic w życiu nie zostaje takie jak dawniej i że moment, w którym człowiek zaczyna sobie zdawać z tego sprawę, stanowi smutną granicę dorosłości, po jej przekroczeniu zaś zawsze czuje się odrobinę nieszczęśliwy." Jakub Żulczyk "Pewien rodzaj masochizmu jest mi bliski. Koleżanka opowiadała, że przechowuje list od nieżyjącej już babci. W chwilach depresji czyta ten list, by płacząc zejść na samo dno rozpaczy. I ja to rozumiem." Andrzej Grabowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"Jest mi dzisiaj źle bardzo, jest mi bardzo smutno, Myśli mam zwiędłe, chore, jak kwiaty na grobie, Za oknem wisi niebo niby szare płótno. Nie mogę cię dziś kochać i myśleć o tobie. Między nami jest przepaść, przepaść niezgłębiona, I choćbyśmy wykochać po brzeg dusze chcieli, To wszystko, co nas łączy, jest miłość szalona, A wszystko, co jest prawdą, na wieki nas dzieli. Wiem teraz: to jest jasne jak słońce na niebie, I musi skonać serce pod ciężką żałobą, Bo nigdy cię nie wezmę na wieczność dla siebie. Ty nigdy mną nie będziesz, a ja nigdy tobą" Jan Lechoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
słonka na niebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonecznego, pełnego radości weekendu dla Wszystkich życzy Martusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
Poniżej – całkowicie autentyczne przykłady pierwszych słów, skierowanych do nieznajomej kobiety na portalu randkowym. Badaczy Obcej Cywilizacji możemy podzielić na kilka podgrup. Kobieto - przygotuj się na to, co cię czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
Uczuciowy Hej piękna sorki że tak pisze ale musiałem Ci to napisać jesteś piękna po prostu anioł;p zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieje że się nie gniewasz że napisałem ale musiałem Ci to wyznać;p Zdjęcie profilowe tego pana - o ile je posiada - z zasady przedstawia wyszczerzonego od ucha do ucha imprezanta w wielkich ciemnych okularach. Do tego obowiązkowo czapka z daszkiem i rozmazane ujęcie. Tak nasz uczuciowiec zyskuje pewność, że nawet jeśli spotkamy go w metrze - to go nie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
Zagadkowy, być może nadaje szyfrem Witaj, na imię mi (…) jestem ojcem śpiewam w chórze chciałbym cię poznać pozdrawiam Halo brzoza, halo brzoza, tu buk! Matka siedzi z tyłu. Powtarzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
Mistrz Podrywu Bardzo popularna odmiana. Występuje w kilku wariantach. a) Przypomnij mi, na kiedy jesteśmy umówieni? Ja: Nie jesteśmy. b) Nie to, żebym nie szanował kobiet, ale interesuje mnie przede wszystkim, czy dobrze robisz laskę. No więc? Ja: Czy twoja mama wie, że założyłeś konto na portalu dla dorosłych? c) Kolega pozujący na swej profilowej fotce na tle wielkiej, grubej armaty we wzwo… to znaczy, skierowanej lufą w górę: Lubisz być dominowana? Na moją uwagę, iż nie jest to najszczęśliwsze z możliwych zagajeń - urażony odparł: Gdybyś mi się nie spodobała, nie poruszałbym tematu! d) Mój absolutny faworyt w kategorii: Zakopulujemy? :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rozkoszny dzidziuś Cześć! Kiedy zabierasz Marcinka na wycieczkę dookoła świata? jupi Tylko nie mów mi, że jest za młody, bo 20 lat to najlepszy wiek! Fotografia nie pozostawia złudzeń - ten czarujący młody człowiek zaiste dopiero co opuścił liceum. Z uwagi na płochy wiek traktujmy go wyrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
Nieznany, za to wybitny Chłopak ma ambicje literackie i nie zawaha się nam tym pochwalić: tworzenie to proces niebywale skomplikowany,wymagający zarówno tygla, w którym ów proces zajdzie, jak i jego najistotniejszych ingredientów: wyobraźni, doświadczenia, zapału i wolności Zapytany o swoje stanowisko odnośnie dorobku Pratchetta, stwierdza stanowczo: Sprawny rzemieślnik. Coś jak Pilipiuk. Stylista Typ bezkompromisowy. Wie lepiej, jak powinnyśmy wyglądać i nam o tym powie. Proszę, zmień zdjęcie profilowe na drugie lub trzecie bo na tym wyglądasz jak źiaba :D dzięki, a i nie przekraczaj linij ust szminką Ja: Proszę, spadaj. Poruszony moralnie: Dlaczego szukasz seksu, zamiast troszkę się ogarnąć? Ja: Takie pytanie zadają zwykle ci, którym kiepsko idzie w seksie. Ale mimo wszystko życzę Ci powodzenia. A poważnie - nie warto, po prostu nie warto wdawać się z takim typem w żadne dyskusje. Oczywistym jest, że wszedł na portal randkowy, by wytypować dożywotnią małżonkę i matkę dla swych przyszłych licznych dzieci. Najlepiej dziewicę. Dlatego właśnie zajrzał do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
Wirtuoz Chłopak wie, jak zaintrygować. Otwierasz niewinnie wyglądającego maila, a tam: Srom kobiecy jest dla mnie jak fortepian, na którym z rozkoszą wygrywam melodie. Spec od wszystkiego Cześć, proponuję zabawę, zadaj pytanie, a pouczę Cię, wyjaśnię czego rzeczy dotyczą, jak działają, że działają itd. … im zapytasz o coś bardziej odległego od Siebie, tym lepiej Próżno tłumaczyć temu panu, że szukasz na portalu miłego towarzystwa, nie zaś korepetycji. Obrazi się, że lekceważysz jego dobre chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaleństwo to też portale randkowe więc jestem w dobrym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmialam sie:D:D same ofermy na tych portalach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowy gość
najlepszy Romantyk nie z tej epoki Nazwijmy go Stasiem. Witaj :-) (rysunek kwiatka) Mam 56 lat. Chciałem bardzo już wcześniej do Ciebie napisać, ale Twoja wizytówka się schowała :-) Muszę Ci powiedzieć, że Pragnę Ciebie od pierwszego wejrzenia. (więcej kwiatków) Masz piękne oczy, zapewne słodkie usta . (kolejny kwiatek) Daj znak na e-mail: stasiu2009@tlen.pl Pozdrawiam (kwiatki, mnóstwo) Stasiu Cóż dodać. Nie miałam serca wyznać czułemu Stasiowi, że poszukuję kogoś w swoim przedziale wiekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
to moj temat i nie interesuje mnie to....załoz sobie swoj i nie smiec na moim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie sama pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×