Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
nastała wiosna dlugo oczekiwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\"Zawsze jest coś, o czym muszę ci niezwłocznie donieść Vincencie. Zawsze coś ważnego: niuans, gest, dźwięk, wspomnienie, widok, anonimowa tablica nagrobna z czarnej stali na miejskim cmentarzu, klucz ptaków na niebie widziany z okna gospody Hansy\'ego, jedzący obiad mężczyzna i jego ograniczony umysłowo syn, którym przyglądaliśmy siętego dnia, zapach pocałunku, miłosne westchnienie, pot na twoich dłoniach, łzy na moich policzkach, aromat kawy unoszący się w cukierni \"AIDA\", ten białoszary oddech w zimowy wieczór. Zawsze jest coś ważnego, o czym natyczmiast muszę ci powiedzieć. Bo jesteś niezbędny, bo jesteś mój, bo rozumiesz - bo tchnąłeś w moje życie nowe życie. Jest tak wiele przyczyn. dziękuję Bogu za Ciebie. ...\" (Jonathan Carroll \"Białejabłka\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charles C. Finn - Nie pozwól abym cie zwiódł (...)Za każdym razem kiedy próbujesz zrozumieć, i dlatego że naprawdę tak chcesz, Mojemu sercu rosną skrzydła - bardzo małe skrzydła, kruche, ale jednak skrzydła. Z twoją czułością i współczuciem i twoją mocą zrozumienia Możesz tchnąć we mnie życie. Chcę żebyś to wiedziała. Chcę żebyś wiedziała jak jesteś dla mnie ważna, Jak możesz, jeśli zechcesz, być stwórcą osoby, którą jestem.(...) To nie będzie dla ciebie łatwe; Długie skazanie na bezwartościowość tworzy grube mury. Czym bardziej się do mnie przybliżysz, tym mocniej będę walczyć w zaślepieniu. Gdyż walczę przeciwko tej samej rzeczy, za którą tęsknię. Ale mówią, że miłość jest silniejsza nisz mury, a w tym moja cała nadzieja.(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"(...) nawet powiew wiatru bez żadnego zresztą powodu budził we mnie tak szaloną rozpacz, że uciekałem od ludzi. Szukałem ustroni tak pustej, gdzie bym mógł upaść na ziemię i nie podsłuchany przez nikogo, wyć z bólu jak pies." B.Prus-"Lalka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
'Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka.' Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Najpiękniejsze słowa wyrażające miłość są to słowa zapisana przez Halinę Poświatowską. Poniżej trzy jak dla mnie najpiękniejsze. nie umiem powiedzieć słowem nie słowem tęsknię ale rękoma zamykającymi przestrzeń ale krwią opływającą ręce Jesteś w moim tętnie odkrzykującym sobie powracającym do siebie wiecznie pamiętającym we mnie powstajesz najgłębiej i każdy oddech który na mrozie krzepnie przypomina że Jesteś... Jesteś dla mnie szeregiem zielonych liter dźwięczących miło, jesteś płaskim listem, który można całować nie czując nic. Twoje imię wypisane nisko przypomina sierść kota i przeciąga się podłużnie, gdy je wymawiam. Chciałabym cię dotknąć tak, jak dotykam twojego imienia. Ale boję się chwili, w której zobaczę twoje brwi i usta. Jest tyle linii uśmiercających tkliwość i tyle przyćmionych świateł nie szepczących o miłości. Chciałabym cię poznać dotykiem, chciałabym, żebyś przyszedł w nocy, pochylił się nade mną śpiącą i znowu odszedł jak księżyc. Przestałabym wpatrywać się w nieruchome okno i usnęłabym wtulona w zapach po tobie. Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę, to jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widział gotycki kościół. A ja nie jestem żadną świątynią, tylko lasem i łąką-drżeniem liści, które garną się do twoich rąk. Tam z tyłu szumi potok, to jest czas, który ucieka, a ty pozwalasz mu przepływać przez palce i nie chcesz schwytać czasu. I kiedy cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nietknięte, a ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa yyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Wesolych i spokojnych Swiąt dla Tych co tu jeszcze zaglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) coż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bardzo można sie na kims zawieść myśląc ,ze sie bardzo dobrze zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że ja nie zawiodłam moje słowa kocham , są aktualne po dziś dzien i tak ju zpozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
po prostu grugiej szansy nie dawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
to czesto wychodzi na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj miłości w chmurach Nie szukaj miłości w chmurach nie spodziewaj się, że znajdziesz ją na obłoku nie twórz w swojej głowie jej obrazu którego będziesz bał się dotknąć, by go nie zniszczyć. Nie miej jej za coś nieżyciowego Za nieuchwytny cel. Wystarczy, że się rozejrzysz popatrzysz wokół siebie, zamiast ciągle zadzierać głowę. Znajdziesz ją szybciej. Patrząc tylko w górę łatwo się potknąć a wtedy zobaczymy tylko ziemię. Ludzie wokół są przesyceni tym, czego szukamy w marzeniach my po prostu nie chcemy uwierzyć że tak wspaniałe rzeczy ktoś mógł zamknąć w ludzkim ciele. Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow cos sie wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozno juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę Markowskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaskoczyłes mnie tym Ave cieniu nie mojego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta niech usuwaja,mala strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×