Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gośćlaux
szarik do budy bo pada,ja ide spaccccccccc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz iść to zrozumiem Cię jeśli mnie zostawisz to zdradzę Cię tak... ale jeśli śpię na Twojej klatce(piersiowej) to kochać Cię nie przestanę nie Ty cudowny jesteś w kochaniu i w moim sercu seksualny tak... i jeżeli wyrwę jeden twój lament to ważny jest ten mój moment ponieważ ja pytam Cię jeszcze o Twoje ciało jeszcze o Twoje ramiona jeszcze o to byś mnie przytulił jeszcze o to byś mnie kochał jeszcze byś mnie wziął jeszcze byś mnie uśmiercił jeszcze ponieważ Cię kocham jeszcze... Mętlik w Twej głowie kiedy kochasz bez pamięci tak... z jego postrzeganiem stawia kropkę nad moimi pochyłami ponieważ ja pytam Cię jeszcze o Twoje usta jeszcze o Twoje dłonie jeszcze na mojej szyji jeszcze o to byś został jeszcze byś mnie skonsumował jeszcze ponieważ Cię kocham jeszcze... jeszcze jeszcze jeszcze jeszcze tak... https://www.youtube.com/watch?v=ua9u_AoKxgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wysilaj sie ten temat i tak upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ten makijaż robię dla siebie... uczę się siebie,czasami tresuję...odpowiedz sam na pytanie... Czy jeszcze coś czuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Tutaj,zresztą jak wszędzie boją się prawdy! Przecież prawda wyzwala,trzeba tylko odrobinę wrażliwym by...,a nie tylko być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
- Co znaczy być szalonym? - Właśnie. Tym razem odpowiem ci wprost: szaleństwo to niemożność przekazywania swoich myśli. Trochę tak, jakbyś znalazła się w obcym kraju - widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy, bo nie mówisz językiem tubylców. - Każdy z nas czuł to kiedyś. - Bo wszyscy, w taki czy inny sposób, jesteśmy szaleni. Paulo Coelho Cytat z książki "Weronika postanawia umrzeć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
ROZMOWA Z... MASZ MOC Nie zamykaj mnie w ramach Nie buduj pomników Nie patrz, jak na feniksa, co z popiołów powstaje, Bo popiół zabija i nie powstanie Bądź jednak obok Bądź jednak dłonią, co trzyma balonik na wietrze Nie zatrzymuj - Robert Midura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"Wiesz, co się dzieje, kiedy kogoś zranisz? Kiedy kogoś zranisz, zaczyna Cie mniej kochać. Taki skutek maja nieostrożne słowa. Ludzie zaczynają cie mniej kochać." "Atmosfera była gęsta od myśli i rzeczy do powiedzenia. Ale w takich momentach mówi się tylko Małe Rzeczy. Duże Rzeczy są schowane w środku, nie wypowiedziane." Arundhati Roy "Bóg rzeczy małych" https://www.youtube.com/watch?v=mlYw4FWY5G4 kawy nie piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto akceptuje Twoje słabości ♥ ''Nauczyłem się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.'' -Ignacy Karpowicz - Gesty "Miałem wrażenie, że serce zaraz rozsypie się na kawałki. Przytuliłem ją. Tuliłem ją i zastanawiałem się, czy kiedyś odważę się ją puścić." Nie mów nikomu - H.Coben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równiez Gosciu miłego,a moze Panu Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
- Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźnić. To prowadzi do rozczarowań. " Murakami - Norwegian Wood :serce:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
"Pieką mnie oczy. I dłonie. I głowa. I usta. I myśli. Nie zrozumiałabym. Nie mogę zrozumieć. Ile razy słyszałam to zdanie?" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
non c e rosa senza spine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz imię które mówi że żyjesz A jesteś umarły Masz wiarę w nic więc Jesteś bez wiary Masz mnóstwo wszystkiego więc Nie masz niczego Masz młodość i siłę czyli Nic wiecznego Wiesz dlaczego głośno bije dzwon? Masz rozum i spryt lecz Zgubiłeś duszę Masz ciało i krew lecz Serce masz suche Więc ożyw swe imię, więc poszukaj wiary By śmierć nie nadeszła gdy będziesz już umarły Wiesz dlaczego głośno bije dzwon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Żebym wstał o 6 rano i zapoczatkował proces karmienia, wszystkich bliskich obok...każdy ucieka do zapomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął, Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny: "Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny." I.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagnie cie tu jak wilka do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Schatzi,nimt dise rose one spinnee... 23:07 Sorry ale przetłumaczyłem na niemiecki...wieczorami sobie dorabiam...na tłumaczeniu...w mowie potocznej,żeby życie dalej się toczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemiecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×