Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iponka

Dieta Adriana Lukoszka -Zapraszam:)

Polecane posty

ja mam swoje topiki, udzielam sie tez na innych wiec jesli Ci to nie przeszkadza to chetnie dołącze o ile zaraz nie padnie jak wiekszośc tutaj:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównym założeniem diety jest ograniczenie kalori do 1000 dziennie, jednakże uważam że to zbyt drastyczne dlatego uważam że 1200 to takie fajne minimum. (według Adriana) śniadanie 250 kcal II śniadanie 150kcal obiad 350kcal podwieczorek 150 kcal kolacja 100kcal Drugim punktem jest picie octu jabłkowego . 2 łyżeczki na szklankę wody -na czczo -przed obiadem -przed kolacją Produkty główne: chleb chrupki razowy Pomidory białko jajka szynka drobiowa Drób ziemniak ryż kasza surówki niegazowana woda ananas grejpfrut maślanka kefir soki bez cukru, soki warzywne zielone warzywa ZAKAZANE: alkohol, cukier, sól, tłuste potrawy, smażone, gazowane słodzone napoje. Także jeśli ktoś ma ochotę to ZACZYNAMY Przykładowe Menu na tydzień : 1 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat pomidorowy Ogórek, pomidor Maślanka, kefir II Sniadanie Sok pomarańczowy Obiad pierś ryż surówka z kapusty pekińskiej Podwieczorek kisiel Kolacja ananas , grejpfrut 2 dzień Śniadanie 2 kromki pieczywa chrupkiego Chudy twaróg Rzodkiewka Mleko Jajko II sniadanie Banan Obiad Ryba Warzywa na parze Ziemniaki Maślanka Burak Podwieczorek Sałatka owocowa Kolacja Pomidor, ogórek kiszony, cebula 3 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Makrela Cebulka Kefir II Śniadanie Kiwi, sok pomarańczowy Obiad Udko z kurczaka Kasza Sałata lodowa Kalafior Maślanka Podwieczorek Kisiel, jabłko Kolacja Ananas, grejpfrut 4 dzień Śniadanie 2 kromki pieczywa chrupkiego Koncentrat Szynka drobiowa Sałata Pomidor Zielona herbata II sniadanie Sok marchwiowy Obiad Pierś Kasza Cukinia z cebulą Maślanka Podwieczorek Sok pomarańczowy Kolacja Kiwi, ananas 5 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Cebulka Jajko Zielona herbata II śniadanie Kiwi, ananas Obiad Ziemniaki w mundurkach Ryba Kiszona kapusta z marchewką Podwieczorek Sałatka owocowa Kolacja Pomidor, ogórek kiszony, cebula 6 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Szynka Sałata Ogórek Rzodkiewka II śniadanie Sok marchwiowy Obiad Kasza Pierś Pomidor Maślanka Podwieczorek Jogurt naturalny Kolacja Grejpfrut, ananas 7 dzień Śniadanie 2 kromki chleba chrupkiego Koncentrat Szynka Sałata Mleko II Śniadanie Sok pomidorowy Twarożek z rzodkiewką Obiad Ryż Udko Groszek z marchewką Podwieczorek Sałatka owocowa Kolacja Pomidor , ogórek kiszony, cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowa.biedrona
Ja poprosze ksiązke. przeczytam i sie dołącze :) anna.de12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomowa biedronka - wysłana książka:), mam nadzieje ze topik nie upadnie, ja w każdym razie bede tu codziennie- obiecuje! życzę wszystkim dobrej nocy! do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również udzielam się też na innym topiku o 1000kcal Ale z Wami też będę!! Ja zaczynałam ograniczać jedzenie w piątek-miała to być dieta SB ale jadłam jak na 1000kcal-ale tak bardziej na te kalorie patrzę od poniedziałku,zaczynałam z wagą 56 a teraz jest 53,1!!!i nie wieże w to co widziałam na wadze. I jem chleb żytni czasem upiekę sama,czasem kupię w piekarni-chlebki chrupkie przez gardło mi nie przechodzą a ten żytni jem od zawsze. I całe jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam:) wklejam moje menu na dziś! śniadanko: 2 chlepki wasa żytnie, 2 plasterki polędwicy sopockiej, rzodkiewka, szklanka maślanki II śniadanie: banan obiad: ryż brązowy, 100 g łososia pieczonego w folii, kalafior, pomidor podwieczorek: grejpfrut kolacja: 120 g tuńczyka w sosie własnym. aWam jak kochane dzien się zaczął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertaa
mam pytanie trzymacie sie tego samego jadlopspisu co jest w ksziazce czy jecie podobnbie, zamieniacie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertaa
bipore antybiotyk mozna ocet wtedy jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serataa nie trzymam się sciśle,:) staram się mieścić w 1000 kcal. co do octu przy antybiotyku, odpuść sobie i zacznij go pić po kuracji antybiotykowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertaa
dzieki ale diete zaczac no nie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serataa oczywiście że dietę możesz zacząć, nie ma co tego odkładać! octu nie pij ,bo nie wiem jaką może mieć reakcję z antybiotykiem, ale diete mozesz stosować normalnie, ja tez ocet pije jak mi sie przypomni nadal walczę z tym zeby się przemóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertaa
to okey zacznynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!powiedz coś o sobie:) z jaką wagą startujesz i ile chcesz zrzucić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sertaa chyba to nie zbyt mądre aby stosowac diete gdzie jestes osłabiona a organizm nie jest przystosowany do tek małej ilości kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serataa w zasadzie nie powiedziałaś na co bierzesz ten antybiotyk bo można na zęba na rózne rzeczy . jeśli jestes chora to kiwi ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkkkkm
magdusia170@buziaczek.pl proszę przelij mi tez - tez hce sie do was laseczki przyłączyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiażeczka wysłana:) nie ma co zazdrościć 8 z przodu:) kochana bedziesz jeszcze mniej ważyła obyśmy sie tylko nie poddały:) ja wierze ze mi się uda, 11 dzien mija bez wpadek strasznie sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze zostały dziś jabuszka:) przed chwilą zjadłam tuńczyka:) z chlebkiem- mniam mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padnięta już jestem.wysprzątałam całą kuchnie na glanc, a w między czasie inne obowiązki.prawie 1,5h farbowałam włosy ,bo mi córcia "pomagała". Przy sprzątaniu będę miała same korzyści i nie tylko zrzucę te kilka kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaks
Iponka prześlij i mi poproszę rosomaks@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już padam, a dziś miałam straszną ochote na jakieś ciasto już myślalam ze się złamie a jednak moja silna wola wygrała;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosomaks książka wysłana:) zapraszamy do nas do wspólnego wspierania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomaks
Dzięki iponka. Jestem dołączony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten brzydki poranek ja już po kawie i po śniadaniu 2 parówki z szynki i 30g ketchupu kromka chleba żytniego 35g-czyli ok 330kcal a u was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×