Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iponka

Dieta Adriana Lukoszka -Zapraszam:)

Polecane posty

Gość gośćMarzena
witam czy ktoś posiada do odsprzedania książkę dieta Adriana Lukoszka chętnie bym odkupiła poniewarz terz mam ogromne problemy z nadwagą pomocy dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wszystkiego i nic, jedyna nadzieja w tej diecie, jeśli ktoś mógłby to bardzo proszę o przesłanie mi książki na mój adres jolanta241958@wp.pl . Będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam ta ksiazke w domu, oddam ja za koszty wysylki :) Prosze o zostawienie maila, odezwe sie do pierwszej osoby :) ania g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ktos ta ksiazke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaniDan
Hej, szukam tej książki, ale jest niedostępna. Baaaardzo proszę o przesłanie do mnie, mam do zgubienia 15 kg, a lato za pasem :) mmnn321422@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
Witam poszukuję książki Adriana Lukoszka może ktoś ma do odsprzedania bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prośba do pani IPLONKA czy mogłaby pani przesłać mi książkę? mam do zrzucenia ponad 20 kg ...robokop111@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robokop111@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na pewno znacie preparat wspomagający odchudzanie Slimette. Najlepszy preparat w Polsce i na Świecie. Sama byłam sceptycznie nastawiona ale koleżanka mi go poleciła :) Dziś jestem o 10 kilo chudsza i czuje się dużo lepiej. Tym bardziej, że do Slimette dostałam jeszcze gratis książkę kucharską jak odżywiać się na diecie oraz matę do ćwiczeń. Bardzo mnie to zaskoczyło :) Polecam Slimette Wszystkim Kobietom http://nplink.net/IQmTf74d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na pewno znacie preparat wspomagający odchudzanie Slimette. Najlepszy preparat w Polsce i na Świecie. Sama byłam sceptycznie nastawiona ale koleżanka mi go poleciła :) Dziś jestem o 10 kilo chudsza i czuje się dużo lepiej. Tym bardziej, że do Slimette dostałam jeszcze gratis książkę kucharską jak odżywiać się na diecie oraz matę do ćwiczeń. Bardzo mnie to zaskoczyło :) Polecam Slimette Wszystkim Kobietom http://nplink.net/IQmTf74d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym prosiła kogoś o przesłanie książki. Nigdzie nie mogę jej kupić, szukałam na różnych stronach, ale bezskutecznie... Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, będę bardzo wdzięczna. Mój e-mail to: goldenline112@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
Witam bardzo bym prosiła jeżeli ktoś posiada książkę a niepotrzebuj to ja bardzo chętnie odkupię ponieważ mam bardzo dużo kg do zgubienia bardzo mi na tym zależy bo niewiem co mam już robić aby zgubić niezbędne kg proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
Witam bardzo bym prosiła jeżeli ktoś posiada książkę a niepotrzebuj to ja bardzo chętnie odkupię ponieważ mam bardzo dużo kg do zgubienia bardzo mi na tym zależy bo niewiem co mam już robić aby zgubić niezbędne kg proszę o pomoc a to mój meil.Marzena396@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaskejciara
TO i ja bardzo poproszę o ta książkę! :))) jeśli ktoś by mi ją podesłał, byłabym naprawdę bardzo wdzięczna basia8@amorki.pl POZDRAWIAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilciam21
Witam Poszukuje książki Adriana Lukoszka bardzo Pilne chętnie od kogoś od kupie w rozsądnej cenie ponieważ też mam dużo do zrzucenia .Prosze o wiadomość na e-maila emilcia21@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldeczek
Witam dziewczyny Czy ja też mogę prosić o przesłanie mi ksiązki z gory bardzo dziekuje :) iwusia@aol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy mogłabym prosic o przesłanie ksiazki:) moj email tinka6554@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnusia
Bardzo proszę o przesłanie książki nusia29@interia.eu z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora22
Ja również poproszę o przesłanie książki na adres dorota852@wp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja tez poprosze o przeslanie tej ksiazki kawi79@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zaczęłam dietę razem z wami :) dziś pierwszy dzień :) Pani jajagoda dawno pani tu nie zaglądała jak tam efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tez bym mogla dostac taka ksiazeke chcialabym sobie dac jeszcze jedna szanse . forrenia61@hotmail.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lepiej kupić książkę, a nie okradać autora? Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , bardzo chce rozpoczac fietr pana Adriana , ale nigdzie nie moge dostać ksiazki :-( czy jest możliwość otrzymania jej od Państwa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące schudłam 12kg ale po 2 latach waga wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×