Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iponka

Dieta Adriana Lukoszka -Zapraszam:)

Polecane posty

Gość gość
proszę o książkę na meila madox1971@tlen.pl.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ja tez mogę prosić o przesłanie książki. Mam do zrzucenia 30kg :-( pomocy mój mail gajdzia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat, ale niestety usiadł, bo tylko piszecie w kółko i w kółko prośby o książkę. To są prawa autorskie i się takich rzeczy nie robi. Piszcie o samej diecie, efektach itp. a nie ciągłe jęki "poproszę też o książkę..." a kupić to co, nie można ??? Dajcie autorowi tez zarobić i aby coś z tego miał, tym bardzie, że i tak charytatywnie za friko doradza odchudzającym na Fejsie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona rozżalona
bardzo proszę prześlijcie mi książkę na maila bo już nie mogę dłużej, tak wyglądać, PROSZĘ O KSIĄŻKĘ BŁAGAM!!! (mariiola504@poczta.fm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!Chcę schudnąć,juz zaczęłam w sumie,ale zainteresowała mnie dieta pana Lutoszki i chciałabym ja poznać lepiej.Jak mozna otrzymać ksiązkę?Pozdrawiam-Renata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
berdzo poproszę o książkę borynka1906@gmail.com z góry bardzo dziękuję i życzę powodzenia w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ;) Panno Iponka , Czy jest możliwość podesłania książki na mail ? Z góry dziękuję i pozdrawiam ruby3@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia
witam wszystkich serdecznie:) mam prosbe do Pani o pseudonimie iponka,czy bylaby Pani tak uprzejma i wyslala mi ksiazke lukoszka? bede bardzo wdzieczna pozdrawiam nikolbojanowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia
cos zle sie wbil adres nikolbojanowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagoda
Witam wszystkich. Jestem na tej diecie od 14 dni i zgubiłam 7 kg. Grunt to sie nie poddawac. A ciezko nie jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolcia
o chryste,to super ,gratuluje Ci:) ja jestem dzisiaj 2 dzien i czuje sie swietnie,lekka,pelna zycia,lekka w sensie duchowym bo majac do zgubienie troszke kg nie moge sie nazywac lekka haha:) zycze Ci dalszej wytrwalosci i sobie rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagoda
Rowniez zycze wytrwalosci. Nastepne wazenie w poniedzialek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witam was. Proszę przeslijcie mi książke Adriana w pdf jesli ktos ma. Nigdzie jej nie mogę dostać.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagoda
Ja mam wydanie ksiazkowe. Kupowalam przez internet. Pdf dostepny jest podobno na chomiku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nigdzie nie ma. Wyczerpał się nakład książki i nigdzie jej nie ma. Na necie pdf też nie mogę znaleźć. Jesli by ktoś miał pdf prosze przeslijcie. grzelka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagoda
Kolejny tydzień za mną i już niestety nie tak spektatularny spadek, bo tylko 1 kg. Od początku diety spadek wagi to 8 kg. Walczę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajagoda - taki wynik w tak krótkim czasie? Wow - to rewelacja. A jaką miałas wyjśiowa wagę? Ja 7 kg to schudłam w 2 tygodnie jak byłam na norweskiej, ale tam to się je mało i monotonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagoda
Wage mam olbrzymia. Startowalam ze 118,6. Wczoraj bylo 110,7. Niestety ten pierwszy tydzien to tylko woda schodzila, stad ten spadek. Grunt, ze sie nie poddaje i dzisiaj wybieram sie pierwszy raz na zumbe. Nastepne wazenie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, ja też proszę o przesłanie ksiązki na adres mariooliban@gmail.com z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagoda
Kolejne wazenie: 104,6:-) od 20.01:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zainteresowałam się dietą pana Adrina lecz nie mogę nigdzie znależć książki. Przy wzroście 160cm ważę 86kg. Chciałabym troszkę zrzucić. Mam prośbę o przesłanie książki na email: stefania2711@wp.pl z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o przesłanie książki p.Adriana na pdf ; robokop111@gmail.com z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinajl41
Jest dużo środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaduśka
Witam serdecznie , niestety książka jest nie do dostania czy mogłabym poprosić również : madziula-1311@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezczelne jestescie, moglby by być fajny temat by pogadac o diecie i o wynikach ale cały tpoki to tylko prożby o ksiązke, poszukajcie dobrze w necie to znajdziecie, albo kupcie, ale nie wam sie nie chce nic robic tylko o cos zebrac, jestescie ogólnie leniwe i tak nie schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlosia 1972
przyłączyłabym się ale nie mam książki. czy może mi ktoś przesłać książkę na : robokop111@gmail.com proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
witam poszukuję książki dieta Adriana Lukoszka może ktoś ma do odsprzedania to chętnie odkupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×